Prijava

Како би требаки да се поставимо према РС по вашем мишљењу?

Како би се поставили? Па то је Босна, и лицeмерно је одузимати њима њихову територију а овамо тражити да нама оставе Косово на миру! Пун ми је курац наложених клинаца који то не умеју да схвате!

JA GLASAM DA DIGNEMO MOGŠI SPOMENIK U CENTRU BEOGRADA

LOLe jel se slažeš ?

Mogši ćemo da izrezbarimo planinu.

DA JE JUGOSLAVIJE VELIKE SADA GDE BI NAMA KRAJA BILO SADA.

Dušane, predloži planinu. I hram svetog Save ćemo da posvetimo Mogši.

L0L прочитај мој уводни пост. Питање Косова треба решити. Као што треба решити и ситуацију у Босни. Желели ми или не, БиХ оваква каква јесте не може опстати, Да ли је то јединствена Босна или неко ново федерално уређење или пак независност РС не знам време ће показати

PREDLAŽEM KIZO kontam da će biti glavna turistička atrakcija U EVROPI I ŠIRE

Mogši ćemo da izrezbarimo planinu.

ЗА!
УНУЛ ЕСТЕ МОГСХА!!!

Jes da nisam neki ekonomista, ali kako ti zamisljas desnicarsko orijentisanu stranku kojoj ce prvi potez da bude povecanje poreza na luksuz? Pa jel treba preduzetnici da se znoje da na kraju ne bi imali za Vejrona, nego samo za provaljenog Galarda?

ZeZaToRе зезаторе... Ког Карића?

Šta ne prepoznaješ ga s brkovima?

ти ладно оћеш да покренеш политичку странку ПРЕКО ИНТЕРНЕТА. АЛО. и то на сајту где ће 99% људи да те зајебава шта год да напишеш на форуму.

Он је трол. Чисто да вам напоменем.

ти ладно оћеш да покренеш политичку странку ПРЕКО ИНТЕРНЕТА. АЛО. и то на сајту где ће 99% људи да те зајебава шта год да напишеш на форуму.

Има и овде интелектуалаца који би много пружили политичкоJ сцени Србије.
Што да не?

Богољубова странка се не зове тако, а и ово није званичан назив моје будуће странке

Nemoj Stivene da klevećeš našeg vođu. Mi planinu rezbariti moramo, druge nam nema. Ajax nam je jedini nudi spas.

Вуче

Као што Ото Кирхајмер каже данас су све партије ``catch-all-partije`` тј. свеобухватне па се не да направити стриктна линија између левичарских, десничарских, либералних. Стрикту орјентацију у савременој политици JE немогуће одредити јер таква партија нема будућност. Да би опстао мораш се прилагођавати.
Моја странка би као што видиш била благо антиуставна.

Сматрам да се да направити једна радикална партија, али не у смислу радикализма који вама одмах пада на памет. Странка која би на основу комбиновања оног најбољег из свих система провела и реформе које ти помињеш.

E pa onda nista. Ako nije ultra-desnicarska politika, komunisti i hipici STOP, od mene se neces glasova nadobijati.