Prijava

Добро. Не знам шта бих вам рекао о тренутној политичкој ситуацији у земљи а да већ не знате.
Државна политика нам је у расулу. Што је по мени још горе опозиција ми делује горе од саме позиције. За кога гласати? Нећу помињати имена странака, али све су то исти демагози и политиканти са неким новим улогама. Људи са тридесетогодишњим стажем у политици управљају овом земљом са завршеним грађевинском, стоматолошком, лекарском струком. Нормалан, поштен човек ту нема шта да тражи. Тотални свеприсутни непотизам. Свој свога гура. Где идемо? Шта радимо? Седимо и чекамо да нам месија падне са неба,
Створимо га сами. САми изнедримо снаге које ће променити курс ове земље. Себе претворимо у Европу. Није Европа крава музара. Нису европ. фин. инстит. јасле са којих ћемо се безбрижно хранити када уђемо тамо. Не!

Уколико вас има озбиљних и желите да кренете у један пројекат са мном јавите се.
Ја бих градио модерну демократску десно орјентисану странку базирану на либералној економији и строгој владавини права. Без јаких институција не можемо ни управљати ионако крхком економијом наше земље. Други пут немамо. Сами морамо реструктуирати и реформисани целокупни систем. Морамо се суочити са текућим проблемима одлучно и јасно. Гордијев чвор не смемо одмотавати него га пресећи. Шта радити са Косовом? Поставити нову политику и извући максимално од готово изгубљеног. Прихватити реалност. Завршити сагу са Хашким трибуналом и не допуштати више да нам ико ишта намеће. Пооштрити правни систем. Жесток обрачун са хулиганима. Сурово искоренити корупцију из државних институција. Један преступ - отказ. Приватни сектор контролисати и давати одговарајуће субвенције. Повећати порез на луксуз. Смањити порез социјално инфериорним групама. Појачати децентрализацију. Повећати слободу медија. Јавни сервис трансформисати и прилагодити савременим глобалним токовима. Демократија, либерализам, али контролисани.

Изнесите ваше предлоге
Ако немате шта паметно да кажете немојте се ни укључивати у тему

Meni su se zacrvenela muda od blama DECHKO
Tebi da je loše ne bi sedeo za kompjuterom i kenjao kako ti je loše već bi grebao da ti bude bolje.Gledam baš juče onaj gari pita ga novinarka dal će da bude bolje pošto su uvatili matorog đenerala a on mrtav ladan kaže da neće biti bolje i na miru cirka kaficu ko da je njemu loše haha
Meni iskreno nisu jasni ljudi koji dođu ne net da kenjaju kako im je loše
NEMAM ZA 3MB/sekundi VEĆ ZA PIŠLJIVIH 1MB/sekundi KMEEEE KMEEEEE KMEEEEEEEEE

Ајд јеби га ако немате ништа конструктивно да допринесете не спемујте тему. Избришите постове. Хвала

Brate moj post nije spem.....Ako nas zajebavaš onda si trol ,a ako si ozbiljan onda si Đule Van Gog!

Онда сам Ђуле

čekaj, zar još ima ljudi koji veruju da preCednika bira narod na izborima...? svašta... booože petra...

Ниси у праву за Војводину

Знаш, кад се нешто тврди, обично се наведе неки аргумент. Овако је исти курац као да си ми рекао да је пичка оловка.

Погледај левичарску политику коју власт води

ЛОЛОКАУСТ

Ako nas zajebavaš onda si trol ,a ako si ozbiljan onda si Đule Van Gog!

EDIT Можда си добро научио градиво, али живиш у свету лептирића који прде дуге, децхко.

Ок. Не слажем се за тобом. Не бих се расправљао са аутономашем. Продужи на следећу тему.
Ниси добродошао у мојој странци, као ни такви као ти.
Хвала онима који кажу шта би променили или изнесу неке своје идеје

Ниси добродошао у мојој странци

TETRALOL

Ниси ни ти

Ja bi da mi prvo digneo spomeik Rambu, prioriteti se moraju znati.

e da zaboravi da ti kažem činmise da je reklamiranje stranaka ovde zabranjeno lolo bio već jedan takav slučaj

Ок Лол а знаш ли да реално комунистичка искра овде није никад ни угашена. Земљу нам воде лево орјентисана деца комуниста. Партија је променила боје, али је и даље итекако ту.
Погледај левичарску политику коју власт води и партије чланове социјалистичке интернационале које су на власти. Левица нас није напустила од 1945

Дечко образуј се о томе шта левица значи, и шта комунизам пропагира, па се осврни око себе, размисли мало, и онда ћеш схватити колико си се наср'о горе...

Ја немам странку већ предлажем вам да је оснујемо.
Како би требаки да се поставимо према РС по вашем мишљењу? Ја ћу вам касније изнети своје

Ја ти рекох лепо мишљење, а ти глумиш Џингиса Кана, сем што си малко глупљи.
Не знам... Сувише је имбецилно да би било троловање.

Како би требаки да се поставимо према РС по вашем мишљењу?

Treba da i u Banja Luci napravimo Rambov spomenik.

JA GLASAM DA DIGNEMO MOGŠI SPOMENIK U CENTRU BEOGRADA