Prijava

Preselimo sve srbe sa kosova u zapadnu bugarsku izgradimo koju crkvu, manastir i proglasimo nezavisnu drzavu istocno istocna Srbija. E onda se spojimo sa Rumunima(htece oni imaju mnogo gancija) e onda posaljemo odred samoubilackih cigana iz rumunije eliminisemo mila i ekipu i pripojimo crnugoru, zatim posaljemo sokole da bombarduju i pobiju sve bosnjake i sandzaklije. time oslobodimo celu bosnu i hercegovinu i napravimo zapadnu srbiju, zatim ponudimo papi sto petogodisnjaka da objani hrvatima da oni nisu hrvati katolici nego srbi cetnici pravoslavci i pripojimo tako celu hrvatsku. e onda cemo posle lako sa albanjerosima i grkoloidima. ocas posla Srbija preko celog balkana...

Libija je jedna od bogatijih svetskih država. Oni ovoliko ratuju samo sa Gadafijevim zlatom, sa kojim imaju keša da ratuju putem plaćeničke vojske godinama, a isečeni su mu putevi do miliona u bankama. Zato je i imao muda Gadafi. Informiši se malo jbg.

Gadafi uopšte ne ratuje, to je vojni fejl, da on izađe na fer njima, on samo pomera trupe po pustinji da ga ne bi sjebali avionima. Jel se nekad neko zapitao što neće da uđe u onu Misratu ili kako već? Zato što zna da čim krene u grad sa trupama, ovi će ga izrokati i pobiti i njegove i pobunjenike, a to njemu ne odgovara, zbog javnosti. Njemu odgovara da se ovo razvlači dok se ovi ne smore.

@BojanBojanBojan
A Srpska Zapadna pokrajna Teksas? A istočna Tokijo?
SRBIJA DO TOKIJA! FREE TEXAS!

Mnogo ste ovde pitanja dotakli, a priključiću vam se u drvenju prazne slame, jer i ja to umem.

Prvo i osnovno: Protiv sam podele Kosova i Metohije. To bi samo prouzrokovalo najgori mogući scenario za ceo Balkan. Šiptari bi tražili tu idiotsku Preševsku dolinu (to je toliko idiotski politizovan termin kao i Sandžak), onda bi tražili Plav, Gusinje, Ulcinj, Janjinu, pola Makedonije, i još nešto od Grčke. Bugari bi tražili Dobrudžu, Bosilegrad, Strumicu i Dimitrovgrad, Hrvati Hercegovinu (neki deo), a Mađari komade Vojvodine i Rumunije. Rumuni bi tražili Moldaviju, Srbi Srpsku, Crnu Goru, Krajinu i trista kurca i tako u krug, a Turci i Grci ne znam šta bi tražili, mada su podjednaka govna kao svi navedeni narodi u ovom pasusu. Dobro nije ovo početak dvadesetog veka, ali opet bi bilo nekih ratova...to sam siguran, a ja nemam nameru da ratujem ni za šta. Možda bi i došlo do podele kad bi to odgovaralo silama Zapada, a to će biti eventualno kad svi pomenuti uđu u Evropsku Uniju, pa onda nek se trampe sa planinčugama i šumama i blatom koje niko neće obrađivati, niti će se uopšte voditi računa o tim graničnim predelima. Mnogo mrzim ovaj Balkan jer su ovde pogranični predeli toliko nerazvijeni i umesto da budu nosioci razvoja, oni su golo govno. Al dobro, to je i zbog istorije.

Drugo: Pitanje priključivanja Republike Srpske Srbiji. Uz pretpostavku iz prethodnog pasusa, to može jedino da se desi u EU ili takvoj nekoj organizaciji država koje bi to dopustile, a kada bi se to desilo danas, deset godina bi nam trebalo da usaglasimo ekonomsku politiku i ostale kurce između dva oka u nečemu.

Treće: Vojvodina kao hraniteljka ostatka Srbije. Po meni je to nepojmljiva glupost. Ali svakako stoji, da je to uz Beograd najrazvijeniji deo naše zemlje. Mada bi im ja dao još veću autonomiju nego sad, pa nek razvijaju malo Novi Sad, umesto Beograda, a za meštane Titela će savršeno da ih boli kurac. Čisto da vide kako kod nas nijedan oblik vladavine ne valja, ma bio decentralizovan ili centralizovan...Jedino bi plaćali skupe troškove reformi. I ne mislim na pare, nego na godine koje niko ne može vratiti.

Četvrto: Vojna moć Srbije. Smejurija. Naša vojska se uglavnom sastoji od armije naoružanih čistača ulica i postavljača svečanih tepiha. U zadnje vreme tamo ide svaka budala da bude ugovorac jer realno drugi posao neće naći u životu. Na tu vojsku daju tolike pare, da je to presmešno. Za te pare, mogli bismo da napravimo 20 privrednih giganata, pa da živimo ko nekad. A kome se puckara, i ko misli da je muško samo kad drži štoljpi u ruci nek igra pejntbol, kanter, nek ide u streljanu i slično.

Peto: Srbi s Kosova i Metohije, kao i svi žitelji Vojvodine. Neverovatno mi ide na kurac poistovećivanje prvih sa Šiptarima, a druge sa Mađarima. Prosto se čovek zapita koliko smo mi podeljen narod. U svakoj regiji ima svakakvih ljudi. P.S. Mada šta pa fali i Mađarima i Albancima...

Šesto: Albanci. Šta bre imate protiv njih? Kako mogu da se kote ko zečevi i kako to neko misli da su oni nešto virusno u "zdravoj" srpskoj državi. To su isti ljudi ko i mi. Neko je govno, a neko je dobar čovek. Daj mu leba i pravo da jebe šta oće i gotova priča...

Sedmo: Crkva. Ukinuti. To ti je isto ko ovaj podforum, mlaćenje prazne slame.

Vlatko,jebes mu mater,ako nisi u pravu!
Sve sto si ovde napisao ima smisla i ja delim slicno misljenje sa tobom,a ono je da je cela ova prica mlacenje kurcem po gloginjama,jer bice ono sto neko drugi odluci,a mi ako budemo dozvolili pametnim ljudima da se bave ovom pricom,mozda nesto i ucarimo.

Sve sto si ovde napisao ima smisla i ja delim slicno misljenje sa tobom,a ono je da je cela ova prica mlacenje kurcem po gloginjama,jer bice ono sto neko drugi odluci,a mi ako budemo dozvolili pametnim ljudima da se bave ovom pricom,mozda nesto i ucarimo.

TG, ovo je cela poenta priče, kad mi ne umemo da odlučimo (za sad, nadam se da će doći neki pametni ljudi ko što kažeš), onda će neko drugi umesto nas.

Realno, da nam ona EU ne daje neke "ultimatume", mi ništa ne bi postigli...Mene samo nervira što ne umemo (bar sad) da damo i neki svoj pečat tome, i što će nam trebati bar još tri generacije da se naučimo šta treba da se radi. Al, dobro to su već druge teme...

Preselimo sve srbe sa kosova u zapadnu bugarsku izgradimo koju crkvu, manastir i proglasimo nezavisnu drzavu istocno istocna Srbija. E onda se spojimo sa Rumunima(htece oni imaju mnogo gancija) e onda posaljemo odred samoubilackih cigana iz rumunije eliminisemo mila i ekipu i pripojimo crnugoru, zatim posaljemo sokole da bombarduju i pobiju sve bosnjake i sandzaklije. time oslobodimo celu bosnu i hercegovinu i napravimo zapadnu srbiju, zatim ponudimo papi sto petogodisnjaka da objani hrvatima da oni nisu hrvati katolici nego srbi cetnici pravoslavci i pripojimo tako celu hrvatsku. e onda cemo posle lako sa albanjerosima i grkoloidima. ocas posla Srbija preko celog balkana...

лолололо

Konačno i Tadić da kaže nešto pametno.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15128130,00.html

Ukratko, daj samo jednom da se razgraničimo, pa neka prave i tu Veliku Albaniju, koga zabole.

Svi ovi ratovi se vode da Ameri ne bi imali milione nezaposlenih i depresivnih ljudi u državi.

Ја са друге стране знам да на Косову данас постоји војна база Бондстил, друга највећа војна база восјке САД ван америчке територије. Искрено, то је само једна ствар која мени говори да то нема никакве везе са нашом или шиптарском политиком, већ са интересима САД-а.

Ovde je sve receno, znate li da ameri nisu bacili ni jednu bombu sa osiromasenim uranijumom gde je sad baza, nego samo okolo, albanic im sad dodju tampon zona. Sve je to vojna taktika, ako krenu da ratuju jebe im se za nas i albance, a ako neko pocne da ih gadja tu oni ce odma da pocnu da piste kako su ti drugi teroristi, ubijaju neduzan narod, ako me shvatate sta hocu da kazem.