Prijava

Pa nismo je imali na našoj strani zahvaljujući lošoj politici.

Управо тако. Нису се накотили Шиптари преко ноћи, него годинама уназад, а да нико није ништа преузимао поводом тога.

Костићу, одбијам да поверујем да си озбиљан. Ако ти мислиш да би Руси стали у нашу одбрану против Нато-а, грдно си се зајебао. Какви Руси, какви Грци, какви Македонци (?!), какве пичке материне. Браниће нас као што су нас бранили 1999.

Ma ljudi mi Kosovo nismo ni izgubili, ono već 30-40 godina je de fakto šiptarsko. Zemlja je onoga ko na njoj živi. Tako da, "oteli nam Kosovo" je istinit iskaz samo u formalno-pravnom smislu. A mi kad bi sad njih 2 miliona poćerali u Albaniju ili pobili, i zauzeli vojskom Kosovo, to bi više ličilo na otimačinu i genocid, nego ono što su oni nama uradili.

Ali ono što Kostić predlaže, istrebljenje Albanaca, to ne treba ni komentarisati, nemoralno je, i čovjek se malo previše uživio u podjebavanju.

Ne podjebavam.
Istrebljenje jednog takvog naroda, koji je nastao tako što je žabarima puk'o kurac, pa rešili malo da jebu Balkan? Ja sam potpuno za.

Костићу, одбијам да поверујем да си озбиљан. Ако ти мислиш да би Руси стали у нашу одбрану против Нато-а, грдно си се зајебао. Какви Руси, какви Грци, какви Македонци (?!), какве пичке материне. Браниће нас као што су нас бранили 1999.

+1

Kostiću, kao prvo narodi ne postoje. Srbi ne postoje. Albanci ne postoje. To su sve fikcije.
Genetski je cjelokupno stanovništvo Balkana izmiješano, nema znatnih genetskih razlika među narodima. Narodnost je pripadnost jednoj kulturi. Neki pripadnici naroda su toj kulturi veoma privrženi, a nekima od njih puca kurac za tom kulturom. Više zajedničkog imaju metalac Zagrepčanin i metalac Beograđanin, nego dva Srbina iz Beograda koji imaju totalno drugačije poglede na svijet.
Tako da, ni jedan čovjek ni po čemu i ni za šta nije kriv samo po pripadnosti nekom narodu, za čiju mu kulturu, u današnje vrijeme globalizma, vrlo moguće puca kurac.

Samim tim izjave o istrebljenju bilo kog naroda su monstruozne. Odbijam da povjerujem da si ozbiljan.

Kostiću, kao prvo narodi ne postoje. Srbi ne postoje. Albanci ne postoje. To su sve fikcije.

одбијам да поверујем да си озбиљан.

 
 
 

Костићу, одбијам да поверујем да си озбиљан.

http://www.youtube.com/watch?v=iJj9llI14xA

Ако ти мислиш да би Руси стали у нашу одбрану против Нато-а, грдно си се зајебао. Браниће нас као што су нас бранили 1999.

Braniće nas ako im je to u interesu. A jeste.

Pogotovo će nas Grci braniti, koji su u NATO-u. :))

Pa nismo je imali na našoj strani zahvaljujući lošoj politici.

Којој лошој политици? Стварно ме занима, вјероватно нисам упућен.

Ја са друге стране знам да на Косову данас постоји војна база Бондстил, друга највећа војна база восјке САД ван америчке територије. Искрено, то је само једна ствар која мени говори да то нема никакве везе са нашом или шиптарском политиком, већ са интересима САД-а. Ову базу наводим јер се за њу зна да постоји, колика је, колико војника и запослених има. Нећу да износим своја размишљања јер би била сврстана у теорије завјере, гарант. Оно, као што си и сам рекао, имам то размишљање Карла дел Понте ватиканска анти-српски настројена курва или како већ рече... (ниси рекао конкретно за мене, него све присталице "теорија завјере")

Ја са друге стране знам да на Косову данас постоји војна база Бондстил, друга највећа војна база восјке САД ван америчке територије. Искрено, то је само једна ствар која мени говори да то нема никакве везе са нашом или шиптарском политиком, већ са интересима САД-а.

Znam za ovo i sviđa mi se mišljenje.

'Ајде да видимо потенцијални сценарио по Костићу:

- Србија одлучује да им ипак није до поделе, и да желе да се разрачунају са Шиптарима, мушки, како то доликује. Почиње мисија истребљења несрпског становништва са Косова! Фак јеа!
- Уједињене нације саветују Србији да одјебе, и да насиљем неће ништа постићи; Америка прети војном интервенцијом; Руси саветују да се смиримо и мирно решимо све
- Србији пуца курац, спушта се војска из Краљева, Крушевца, Београда, Крагујевца, Ниша, Лесковца, Врања, Алексинца... и крећу сви ка северном делу Косовске Митровице. Добијају подршку Мигова који полеђу из БГ-а.
- Тенкови, пешадија и авиони наоружани до зуба пролазе кроз административне прелазе, касапе несрпско становништво, и долазе до северног дела Косовске Митровице уз минималне губитке. Амери спремају војску.
- Заузимају се стратешки положаји у Митровици и почиње се са константним бомбардовањем јужног дела Митровице. Амери шаљу војску.
- После касапљења свега што не прича српски, Амери већ спремили војску, и неких 100-200 авиона типа Ф4, Ф16 и Ф117б полећу ка Србији. Руси саветују прекид ватре.
- Американци почињу мисију "Немилосрдни Ђаво" бомбардовањем свега северно од Ибра, плус константним бомбардоањем војних циљева у Београду, Новом саду, Нишу, Крагујевцу, Краљеву, Чачку...
- У року од 24 сата, бива сравњено са земљом пола Србије и све северно од Ибра до Крушевца. Американци улазе копнено кроз Хрватску и преко Албаније, успотстављају контролу у целој земљи. У Грчкој финале кошаркашког купа Панатанаикос - Олимпијакос, Македонци слушају Тошета, а Руси чешају главу и саветују мир.
- Србија се ставља под посебну контролу уједињених нација, ударају се све могуће санкције
- У року од недељу дана преосталих 70ак држава признаје независност Косова. Косово и званично до краја године постаје независна држава. Ми под санкцијама, а Руси нам помажу као и деведесетих.

Čkama, mrzi me opet danas da objašnjavam. Imaš na temi o NATO-u, ako te zanima baš.

Србија одлучује да им ипак није до поделе, и да желе да се разрачунају са Шиптарима, мушки, како то доликује. Почиње мисија истребљења несрпског становништва са Косова! Фак јеа!
- Уједињене нације саветују Србији да одјебе, и да насиљем неће ништа постићи; Америка прети војном интервенцијом; Руси саветују да се смиримо и мирно решимо све
- Србији пуца курац, спушта се војска из Краљева, Крушевца, Београда, Крагујевца, Ниша, Лесковца, Врања, Алексинца... и крећу сви ка северном делу Косовске Митровице. Добијају подршку Мигова који полеђу из БГ-а.
- Тенкови, пешадија и авиони наоружани до зуба пролазе кроз административне прелазе, касапе несрпско становништво, и долазе до северног дела Косовске Митровице уз минималне губитке. Амери спремају војску.
- Заузимају се стратешки положаји у Митровици и почиње се са константним бомбардовањем јужног дела Митровице. Амери шаљу војску.
- После касапљења свега што не прича српски, Амери већ спремили војску, и неких 100-200 авиона типа Ф4, Ф16 и Ф117б полећу ка Србији. Руси саветују прекид ватре.
- Американци почињу мисију "Немилосрдни Ђаво" бомбардовањем свега северно од Ибра, плус константним бомбардоањем војних циљева у Београду, Новом саду, Нишу, Крагујевцу, Краљеву, Чачку...
- У року од 24 сата, бива сравњено са земљом пола Србије и све северно од Ибра до Крушевца. Американци улазе копнено кроз Хрватску и преко Албаније, успотстављају контролу у целој земљи. У Грчкој финале кошаркашког купа Панатанаикос - Олимпијакос, Македонци слушају Тошета, а Руси чешају главу и саветују мир.
- Србија се ставља под посебну контролу уједињених нација, ударају се све могуће санкције
- У року од недељу дана преосталих 70ак држава признаје независност Косова. Косово и званично до краја године постаје независна држава. Ми под санкцијама, а Руси нам помажу као и деведесетих.

Svaka čast! odlično napisano, zanimljivo za čitati, i što je najvažnije istinito!

Peki D Džem sve rekao.Ljudi,nije vreme...

Ne samo da nije vrijeme, nego neće nikad ni biti vrijeme. A i da bude vrijeme, to ne treba činiti, jer nije ljudski.

Ја вам кажем. Имамо мање становника него Нато војске. Ма могу да се кладим да имају дупло више војске него ми становника. Можемо да се курчимо кол'ко нам воља, али би нас уништили за недељу дана, само да им се ћефне.

Србија одлучује да им ипак није до поделе, и да желе да се разрачунају са Шиптарима, мушки, како то доликује. Почиње мисија истребљења несрпског становништва са Косова! Фак јеа!
- Уједињене нације саветују Србији да одјебе, и да насиљем неће ништа постићи; Америка прети војном интервенцијом; Руси саветују да се смиримо и мирно решимо све
- Србији пуца курац, спушта се војска из Краљева, Крушевца, Београда, Крагујевца, Ниша, Лесковца, Врања, Алексинца... и крећу сви ка северном делу Косовске Митровице. Добијају подршку Мигова који полеђу из БГ-а.
- Тенкови, пешадија и авиони наоружани до зуба пролазе кроз административне прелазе, касапе несрпско становништво, и долазе до северног дела Косовске Митровице уз минималне губитке. Амери спремају војску.
- Заузимају се стратешки положаји у Митровици и почиње се са константним бомбардовањем јужног дела Митровице. Амери шаљу војску.
- После касапљења свега што не прича српски, Амери већ спремили војску, и неких 100-200 авиона типа Ф4, Ф16 и Ф117б полећу ка Србији. Руси саветују прекид ватре.
- Американци почињу мисију "Немилосрдни Ђаво" бомбардовањем свега северно од Ибра, плус константним бомбардоањем војних циљева у Београду, Новом саду, Нишу, Крагујевцу, Краљеву, Чачку...
- У року од 24 сата, бива сравњено са земљом пола Србије и све северно од Ибра до Крушевца. Американци улазе копнено кроз Хрватску и преко Албаније, успотстављају контролу у целој земљи. У Грчкој финале кошаркашког купа Панатанаикос - Олимпијакос, Македонци слушају Тошета, а Руси чешају главу и саветују мир.
- Србија се ставља под посебну контролу уједињених нација, ударају се све могуће санкције
- У року од недељу дана преосталих 70ак држава признаје независност Косова. Косово и званично до краја године постаје независна држава. Ми под санкцијама, а Руси нам помажу као и деведесетих.

lolololollo :) ('bem ti lololo)

Ali:

пешадија и авиони наоружани до зуба пролазе кроз административне прелазе, касапе несрпско становништво, и долазе до северног дела Косовске Митровице уз минималне губитке.

I to je nešto. (ovo je već trol :))

Zašto onda deliti? Jebeš Srbiju, jebeš Albaniju (imaju one dve dobre ribe), jebeš sve, ujedinimo se i budimo jedna zemlja, koji K' se više koljemo i davimo bezrazložno, ako ništa osim još klanja i davljenja nećemo izvući iz toga? Le Grande Yugoslavia, od Praga do Rodosa i aj više u kurac krasni. Globalni mir. Fak jea. (Nije trol).

али би нас уништили за недељу дана, само да им се ћефне.

Protiv sam sukoba jer nam to u poslednjih 20 i kusur godina nije ništa donelo i samo bi se ponovo ponavljala ista priča, ali brate sa ovim si ga preterao, bar sa vojno-taktičkog aspekta. Pa oni i dalje ne uspevaju da uspostave totalnu kontrolu nad Irakom i Avganistanom koji su pustinjske zemlje i gde se sve vidi kao na tacni a tamo su kolko već, ne godina, nego decenija. O Vijetnamu da i ne govorim. Jeste da im nije odgovaralo prirodno okruženje, ali naoružanje koje su imali Vijetnamci je smešno. Ne daj Bože da dođu kod nas, ali ako dođu biće to mnogo mnogo duže od nedelju dana.

Ирак и Иран имају по 35 милиона становника, ако се ја не варам. Провери по нету, нађе се то лако. Србија без Косова има једва 7 милиона. Не можеш никако да поредиш војну снагу Ирака и Авганистана са Србијом.

Sve više i više uviđam da NATO zaista jeste faktor stabilnosti u svijetu.

Nemojte me pogrešno shvatiti, prezirem NATO alijansu, oni samo gledaju keš i vlastiti interes, nikome ništa dobro nisu donijeli.

Ali treba da postoji neki svjetski policajac, pa makar i kriminalan.

Zamislite da nema NATO-a, onda bi svako kome se digne kurac napadao koga hoće, i onda bi ovakve ideje kakve Kostić promoviše možda češće bile sprovedene u djelo, uz mnogo krvi i žrtava.