Prijava

jel su te deca dok si bio mladji, kad igrate fudbal uvek birala poslednjeg za svoju ekipu? kako si se osećao zbog toga?

можда га нису ни бирали..

Mama me nije napustila, mama je ponosta na sina, jer njen sin je odlican djak, veoma atraktivan u drustvu, i fura dobre ribe :) I lepo je svaspitan. Da, ja sam Ridj!

Ljubi ga majka.

DIMI DIMI DIMI DIMI GDE SE DIMI ŠTA SE DIMI lolo

Nisam igrao fudbal, igram iskljucivo basker, fudbal je za picke :)

Ali, Pjer, on je tako riđ. Znaš i ponosan je što je riđ. I on želi da ga mi zajebavamo što je riđ jer je on srećan i fura dobre ribe i odličan je đak, i još je RIĐ! A mi smo tako zainteresovani da ga zajebavamo zbog boje kose. Evo možemo i tebe da zajebavamo, ti si plav!

Fudbal je za pičke, a za riđe je šta? Boćanje?

ahahah ti leti ne smeš da izlaziš na jako sunce jer imaš nekvalitetnu kožu, lako možeš da dobiješ tumor, ahaha zato si uvek bled, nema nijedna preplanula riža osoba...jebote, jel moguće da te leti zbog sunca roditelji drže vezanog u podrumu?

CrnaBo, bravo :)
Ostatak, polako ali sigurno, napredujete :)

VukasinRajsic
Nisam igrao fudbal, igram iskljucivo basker, fudbal je za picke :)

Kad te za fudbal nisu birali, onda su picke... a za basket im trebao dvometras da drzi tablu...

Кад будеш био јебач као ОВАЈ џинџер, јави нам се:

http://1.bp.blogspot.com/_LKEgSIr4LiU/TG1-HALh8sI/AAAAAAAAA8M/G__seVzHFek/s1600/Mustaine.jpg

POHVALIO ME JE RIĐI!

Ne, leti sam ispod suncobrana, i pijem koktel, i gledam u bazen kako ljudi plivaju, i onda se namazem kremom da ne izgorim, i onda se i ja kupam, vidis, smislili su nacin da i ja mogu na jako sunce :)

Znam da nisi, zato i nemaš svoju temu.

Vidi, fudbal igraju glupi momci, dokazano.
Za basket moras malo da mislis.
Inace, trenirao sam dugo vaterpolo :)

E a je l' ti trulo što Ron ne jebe Hermionu?