Prijava

вероватно бих гласао за Чеду. Имам осећај да је он тамо најмање говно, а то је вероватно зато што је и најмање био на власти.

Zezas je l' da? Iz pouzdanih izvora znam da je Ceda vidjen sa Legijom i ostalim kremom srpskog drustva devedesetih, i to javno naravno i u kaficima, on je verovatno poslednji za kog bi glasao.
Inace glas bi dao nekoj stranci SKPSSRKS koja ima 3 glasaca na drzavnom nivou ili bih dopisao nekog sportistu i zaokruzio, verovatno Djokovica Cavica ili Teodosica.

Klasična scena na našoj političkoj sceni imaš izbora, a nemaš pravu opciju. Glasao bi za SPO jer imam dosta poznanika koji su u toj stranci pa možda im neki uspeh na izborima donese posao

ali da te pitam, zašto bih ja davao legitimitet bilo kome od ovih propaliteta s obe strane drine, nebitno? bilo bi mnogo bolje kada bi svi izašli i ruknuli im po jedan nevažeći listić, možda bi se onda zapitali u čemu je problem?

Buri, apsolutno te podržavam u ovom... neki tamo Milan ti napisao da je smešno..nije....ukoliko bi se to desilo takvi izbori bi morali da budu proglaženi za nevažeće..i to je normalno reagovanje normalnog naroda u nenormalnoj zemlji..ali kod nas nije normalno ništa...

pošto sam ja siguran da nema promena na izborima, daklem nećem više da biram manje zlo, ne bih ni glasao...svi su oni ista govna, svi su oni na vlasti, samo neki glume da nisu...

i po ko zna koji put, odgovor je TEROR!

Букснетина™

Због вас који поништавате листић увек дођу неки ментоли. Као ови сад, дебили.

A kao, ako glasamo svi nešto bi se promenilo, jer inače IMAŠ za koga da glasaš?

Buri, apsolutno te podržavam u ovom... neki tamo Milan ti napisao da je smešno..nije....ukoliko bi se to desilo takvi izbori bi morali da budu proglaženi za nevažeće..i to je normalno reagovanje normalnog naroda u nenormalnoj zemlji..ali kod nas nije normalno ništa...

pošto sam ja siguran da nema promena na izborima, daklem nećem više da biram manje zlo, ne bih ni glasao...svi su oni ista govna, svi su oni na vlasti, samo neki glume da nisu...

i po ko zna koji put, odgovor je TEROR!

Word.

to... nisam htio postovati dok se ti ne javiš... kapiram, da po pitanju politike i stanja u zemlji imamo slično razmišljanje, a sa ovim zajebantima i nekim likovima koji pokušavaju trolovati, nemam šta raspravljati...

to i ja kontam, kad bi bilo 50% izlaznost, a od toga 80% nevažećih listića, ti izbori bi MORALI biti poništeni, a i vlast i opozicija koji su ista govna bi se zapitali dosta toga... ako ne bi bili poništeni, bilo bi belaja...

Само још нешто да кажем. Већина људи који не излазе на изборе то ради, не из протеста, већ зато што их мрзи да мрдну дупетом до гласачког места, или су потпуно незаинтересовани за то ко ће их јебати наредних неколико година (а нису ни свесни да их неко јебе).
Ако неко не жели ни за кога да гласа, онда треба да поништи листић, и то на начин који је Борко навео (заокружити неколико опција). Кад нас се скупи довољно, неки нормални ликови ће решити да се кандидују. Или ће се ови бар мало променити из страха да се то не деси. Гомила људи који су спремни да изађу на гласање и не гласају ни за кога су јасна порука да крупније срање може врло лако да се деси.

Kakva je trenutna situacija, ne bih ni za koga glasala i to iz dva razloga. Prvi je zato što mi se može, jer imam potpuno legitimno pravo za to, a drugi jer stvarno ne znam za koga bih. Sve smo već videli i čuli... Na poslednjim izborima sam precrtala ceo listić, jer je to bio moj stav u tom trenutku, a današnji političari su, nažalost, uticali da se taj stav i dalje ne promeni.

Kako te nije mrzelo da ides na glasacko ,mesto da bi precrtala listic? Jednostavno nemoj da ides i to je to...

Кларинетиста, ево ти минус за такво размишљање. -

Klarinetista

Kako te nije mrzelo da ides na glasacko ,mesto da bi precrtala listic? Jednostavno nemoj da ides i to je to...

Nusmi.

Кларинетиста, ево ти минус за такво размишљање. -

+1

Zaključak, većina vukajlijaša ne bi glasala ni za koga.

Politički smo cinični, a uz to apatični, jer ne vidimo ni neku alternativu, osim neodređenog pozivanja da se izađe na ulice ili poništi listić.

Na izborima uvek glasam za nekoga za koga nikad nisam čula jer mislim da zbog nedostatka političkog renomea ima šansu da nas ne zajebe previše.

Za Kaizena, jer me bole kurci da glasam za bilo koga. Sve bre to ista govna ako mene pitate. A Kaizen ako dođe na vlast, možda nam nabavi neki kulji server. Da brže šljaka sajt.

Dr Vojislav Seselj nije opcija, dakle ni za koga.

Glsaću za onoga za koga budem radio na izborima, za onog koji mi obezbedi 2000-2500 din. za osaš sati sedenja i prskanja pezionera po kažiprstu. A to ko će na vlast me zaboli jer SVI, ali jebeno SVI, žele samo da se nakradu i ništa više.

Ja bih najradije monarhiju, makar i ukrasnu, ali toga nema. Kao ni prave opozicije u Srbiji. Toma nema program, igra kako sviraju stranci, sa onim štrajkom me je razočarao , a Čedu neću da komentarišem. Ako budem i izlazio, verovatno će to biti DSS.

E ajd ja malo skrećem sa teme, a je l' na glasačkom listiću piše koja ga je štamparija štampala?