Prijava

Pise reme, ja mislim, i to sve stampa jedna stamparija.

Ili bih zaokružio tu štampariju, ili bih glasao za Dejana Cukića.

за СПО, као и увек...

Moje opredeljenje objasnio Čika Mika:

Uvek kad se igramo
meni kažu: bićeš konj
i ja, šta ću - moram.
I još neki budu konji,
a ostali sednu nam na leđa,
pa se tako trkamo.
Mi, koji smo konji,
dok trčimo do cilja
u konje se pretvorimo, majke mi.
I srce nam konjsko.
I oči nam konjske.
I mozak nam konjski.
I mogu ti reći: kad si konj
uopšte ti nije važno da budeš baš prvi.
To je uvek važno samo onom
što te jaše.

Čovek je sve rekao.

Najverovatnije neću izaći.
Ali pošto to uvek kažem, pa ipak izađem, ako i sad slažem, glasaću za Dveri a ako oni ne izađu na izbore, onda za DSS.

ne ih izašla, zato što je jasno kao dan da se preCednici ne biraju na izborima, to je samo privid....

Јовичићу, ти си један убачени елемент који би да унесе политикантство и размирице на политичкој основи овде на Вукајлији. Можда си чак и експонент неке тајне службе тако да нећу са тобом поделити своје интимне политичке ставове и аспирације. Рећи ћу само да сам на свим изборима досад дописивао на листић своје кадидате тако да сам једно 4-5 пута гласао за Рамба Амадеуса, 2-3 пута за Владу Дивца, једном чак за Олдос Хакслија (погоди одакле ми инспирација) ... Чак и у време највеће еуфорије ДОС-а и промена 2000. ја сам ревносно дописивао своје људе на њихове спискове .. изгледа да ми је фетиш да будем у оних 0,5% неважећих ...

ne ih izašla, zato što je jasno kao dan da se preCednici ne biraju na izborima, to je samo privid....

Da, biraju se žrebom u kafani Kod Radeta.

Da, biraju se žrebom u kafani Kod Radeta.

skoro pa je tako....

edit: jovičić je stvani pvaćenik!!!!

nećete mi verovati ali u nekim normalnim zemljama mladi ljudi, ljudi kao mi, ljudi od 18 do 40 godina biraju vlast....razmišljaju šta je najbolje za njih, ko će im pružiti bolji život odnosno pokušavaju da promene nešto...

kod nas vlast biraju penzosi..njihovi glasovi spojeni sa glasovima ljudi koji ne razmišljaju, ljudi koji veruju svemu što vide na tv-u ili pročitaju u novinama, odlučuju kakav će nam biti život...

zato je Sloba toliko vladao, zato se nište ne menja, zato tapkamo u mestu....pre 20 godina moj komišija je vozio bus u šveCkoj..pre 20 godina je pričao da niko ne ulazi u autobus, tamo u ŠveCkoj ako nema mesta..autobus ide na 2 minuta...posle 20 godina mi se i dalje vozimo kao stoka...da ne pričam o nekim mnogo bitnijim stvarima

apatija, ne mogu ništa da promenim, uradiće to neko drugi i milioni drugih opravdanja, dovešće vas, nas u situaciju da ćemo i posle 20 godina da molimo Boga da bar našoj deci ili unucima bude bolje...

nije teško, izađeš, prežvrljaš ili napišeš JEBEM VAM MAJKU SVIMA LOPOVSKU..kad se sakupi 100 hiljada takvih listića, izaćiće u novinama...

na sledećim izborima će biti 500. 000 takvih listića...zbog ovih što veruju svemu što pročitaju u novinama...

na sledećim izborima će biti 500. 000 takvih listića...zbog ovih što veruju svemu što pročitaju u novinama...

odavno se na sajtu nisam slađe nasmijao... majke mi... svaka ti dala...

javio, vidi gore kako Čika Mika Antić objašnjava :)

pričitao sam Bruce...al meni dosta toga da budem konj...a nešto mislim ni mojoj deci se neće svideti da budu konji...:)

Odavno brate, odavno sam se zasitio amova, ali ožiljci od oglava još stoje u uglu usana, a ukus metala ne silazi sa jezika...

ima neka pesma od Bore...

Gledam raju u tramvaju,
Božije duše državu ruše,
svi za demokratiju, ruše birokratiju,
svi bi odma pucali i juriše jurcali....
.
.
a kad tramvaj stigne do kraja
oni izađu iz tramvaja.

ajde da i kad izađemo iz tramvaja, sa sajta, iz kafane, zadržimo to neko mišljenje, kakvo god da je, i da uradimo nešto povodom toga...bilo šta...nešto..bez razmišljanja da li će to nešto promeniti ili neće..samo da nešto uradimo...možda nas jednog dana bude u dovoljnom broju da nam se mišljenja poklapaju....

Sve osim puške i pesnice prihvatam. Koga god smo silom doveli na vlast silom nam i uzvraća. Od Tita do Borisa svaka zelena grana se pretvori u palicu. Dobra pesma, nisam imao priliku da je čujem ranije, kao i obično, Bora objašnjava.

iz knjige...ima 100 godina kako je Bora izdao tu prvu knjigu i tamo sam je pročitao...ništa se nije promenilo i dalje je upotrebljiva i aktuelna...

javio, ajd da zamislimo da bi se jedno desetak ljudi, pa i stotinjak odlučilo da ode sa sajta na ulice... kud bi krenuli? šta bi trebali uraditi? ko bi vodio masu? šta kad se masa bude uvećala pa se ne bude mogla kontrolisati? ima x pitanja...

buri, ne na ulicu, rekoh ja gore - jednostavno da se dogovorimo kao što javio reče

nije teško, izađeš, prežvrljaš ili napišeš JEBEM VAM MAJKU SVIMA LOPOVSKU..kad se sakupi 100 hiljada takvih listića, izaćiće u novinama...

da bude kao kod Kneza Miloša:
Šta radi raja? Galami, kneže. Steži stoku!
Šta radi raja sad? Ćuti kneže. Popuštaj stoko!

Buri, napisao sam to negde...nije izvodljivo...što zbog sredstava, što zbog ljudi....realno-govna smo..ne svi ali velika većina...mogo bi da skupiš 100 iljada ispred vlade ako bi vrteo reklamu 3 dana "otvaranje hieprmarketa u vladi srbije"...ma ne moraš ni 3 dana, 2 je dovoljno...a možda i jedan, raspričali bi....

za takve stvari ti trebaju sredstva, ljudi, organizacija....isto kao i sa nekom tajnom terorističkom organizacijom...ako bi hteo da praviš..:) (jedino rečenje, bar ja mislim)

daklem ostaje ti, nama, samo bojkot...ali ne bojkot tako što ćeš da sediš,jer tako ništa nisi uradio, oni imaju legitimitet od strane ovih drugih, nego ovo što smo pričali...i širenje te misli dalje..ako ti ubediš 10 ortaka da to urade, ja deset, onaj 10..i svaki od njih još samo 5 eto ti 100 iljada....i eto ti nevažećih izbora..i eto ti glavolomke za vlast...i ponovljeni opet nevažeći...i tako dok se ne pojave neki normalni...ali je mnogima teško da se pomere....