Prijava

NATO je na svom sajtu objavio da će u junu održati jednu od najvećih konferencija u svojoj istoriji, i to u Beogradu http://www.act.nato.int/smpc ! Iz nekog razloga se o ovom skupu ne govori javno u Srbiji.
Eto ja samo da vas obavestim.. Ima na fejsu i grupa o tome, pa ako neko hoće da protestuje nek je lajkuje, biće objavljeni termini.

idemo u NATO ondaK lololo!

Prilika da im svima odjednom pljunemo pod prozor...khm, da pokažemo istorijska globalistička htenja srpskog naroda i da kažemo jednom za uvek, glasno i jasno: "Čiko, je l` sav ovaj lebac tvoj?"

Предвиђам неко велико срање. Препоручујем грађанима да на време припреме барикаде и да прибаве залихе.

Предлажем грађанима да на време припреме залихе и забарикадирају прозоре, јер ће опет бити вееееелико срање.

Лепа прилика да им се извинемо.
Само да средимо разрушене зграде генералштаба, да им не приређујемо непријатности.
Нисам знао за то, добар пример колико су медији у Србији отворени....

Ма бомбу и све у пичку матер'ну.

Pa, jedino što je zabrinjavajuće jeste što toga nije bilo u vestima. Iskreno, zabole me baš što dolazi NATO, jedino što će da bude problem jeste opstrukcija saobraćaja i vrlo verovatna lomljava grada prilikom protesta protiv dolaska NATO-a. Lako je Dačiću da se kurči kako je uspešno odbranio grad na Mladić-mitingu, kad su miting pravili radikali.

koje smo mi Srbi pičke, nemam reči. Pa zar njih u kuću da pustimo...

freek - pogledaj moj post pa se seti filma:

Slinavi klinac: "Čiko, je l` sav ovaj lebac tvoj?"
Petre Prličko pekar: "Jeste, pa šta?"
Slinac: "Pa što ga onda ne jedeš, čiko?"

Volim ja moju Srbiju više nego svu planetu, ali reci iskreno - Misliš li da se mi išta pitamo?

Zeleni Zub prezire slavu! Ali voli slavski kolač...

А који су се курац наврзли више на овај напаћени Балкан?!
Што нисмо нека јебена тунгузија да починемо и од Европске Уније и од НАТО-а и од осталих курчина ааааааааааааааааааааа!!!

Лепо од њи' што нас посећују. Добро нам дошли!

Zato što smo kao i srednja Amerika na zajebanom mestu i onda su morali da nas iscepkaju da lakše kontrolišu.

БГ је мој град. Радије бих да је га ја уништим, него они да се курче како је све прошло без фрке. Ал јбг, немам ја томахавке, касетне бомбе и авионе.... Ипак они то раде профи зар не?

Је л' знају они да ја имам испит 15-ог?

Neredi će da zavise na kraju od toga koliko će određene figure iz policije zatvoriti jedno oko na ovo za NATO.

Лепо од њи' што нас посећују. Добро нам дошли!

Слажем се. Јебала вас малограђанска затуцаност и великосрпске претензије. ДОСТА митоманске политике!
Сви наши пријатељи су добро дошли а НАТО је данас наш пријатељ.

Слажем се. Јебала вас малограђанска затуцаност и великосрпске претензије. ДОСТА митоманске политике!
Сви наши пријатељи су добро дошли а НАТО је данас наш пријатељ

http://media.moddb.com/cache/images/members/1/431/430462/thumb_620x2000/TrollFaceDancing.gif

uopšte nije poenta u velikosrpsvtu, već u poginulima i povredjenima tokom '99. kojih je bilo raznih nacionalnosti. I broja obolelih od raka koji se od '99e usedmostručio, kojih je takodje raznih nacionalnosti.