Prijava

uopšte nije poenta u velikosrpsvtu, već u poginulima i povredjenima tokom '99. kojih je bilo raznih nacionalnosti. I broja obolelih od raka koji se od '99e usedmostručio, kojih je takodje raznih nacionalnosti.

Jbg, to stoji, ali tom logikom ni sa Švabama ne bi trebalo da imamo nikakvu saradnju (niti da imamo tamo gomilu gastarbajtera), niti da Japanci imaju bilo kakav kontakt sa Amerima.

Jbg, bilo - prošlo. Lepo kaže onaj lik iz Munja, što ulaziš u frku kad si slabiji.

Ја прочит'о данас летак на једној бандери. Изем ти ја медије, кад су толико информативни.

Елем, на том летку стоји сајт: http://antinato.in.rs/

Jbg, to stoji, ali tom logikom ni sa Švabama ne bi trebalo da imamo nikakvu saradnju (niti da imamo tamo gomilu gastarbajtera), niti da Japanci imaju bilo kakav kontakt sa Amerima.

Ali to je bilo odavno i ljudi koji se sećaju toga ima relativno malo, bombardovanje se desilo skorije i još uvek se vide ožiljci svuda po Srbiji, nije lako zaboraviti sve nakon 10-ak godina.
Ali kao što si rekao u prethodnom postu, nije zabrinjavajuće to nego činjenica da niko nije smeo da objavi na vreme, mada ih i podržavam delom, bolje ostaviti što manje vremena za pripremanje protesta i nereda nego čistiti posle toga.

nije bas bilo pa proslo, ljudi i danas masovno oboljevaju od raka, i sutra ce, ako udjemo u nato nasi momci da ginu negde tamo bez razloga.

ljudi i danas masovno oboljevaju od raka

То не може никако да се припише САМО Нато алијанси. Океј, они јесу рапидно убрзали процес, али нису они једини узрочници. Та тврдња баш не стоји.

sve mi to smrdi da ce opet biti "bolje rat-nego pakt"
E sad. Pitanje je jesmo li se vec jednom zajebali il ne.

Руси су нас издали и '91 и '95 и '99 а у Србији је и даље укорењено мишљење да су нам они браћа. Наш народ слабо памти. НАТО данас није НАТО од пре дванаест година зато што Србија није она Србија од пре дванаест година. Друге су карте подељење битно је да одиграмо прави потез док имамо времена.
Морамо да прихватимо партнерство и заувек се курталишемо ратних претњи. Сигуран сам де ће бити проблема. Србија је одбила један Зе4 а данас у Книну има више муслимана него Срба

Океј, они јесу рапидно убрзали процес, али нису они једини узрочници

pa zar je rapidno ubrzanje mala stvar?

rusi su dali zeleno svetlo 99

rusi su picke prema nama, to stoji

pa zar je rapidno ubrzanje mala stvar?

Није мала ствар. Али, само желим да кажем да је малигних обољења било и пре и после бомбардовања.

"bolje rat-nego pakt"

rat je jos vece govno, ali i ako pristupimo paktu podrzacemo rat, samo malo dalje od nas. jedino mislim da nije uredu sto se to tako taji od gradjana, ako vec razmisljaju da pristupe, trebalo bi da naprave referendum. ne verujem da bi nas bas bombardovali ako ih odbijemo

A krompiri su zlato a ne NATO!

pa zar je rapidno ubrzanje mala stvar?

Ne znam, ali znam da je nedopustiv pleonazanm.
A ima li ičega goreg nego kad se nepismeni private politike?

Mene interesuje kako uopšte mogu praviti takvu konferenciju u Beogradu kad Srbija nije u NATU. Mislim, znam argument - može im se, ali ipak, nejasno mi je, mora biti razlog zašto u Beogradu, i moralo je biti odobrenje srpske vlasti.

Koliko ja znam, zvanični stav Srbije je vojna neutralnost, ili sam i ja već neobaviješten kao Voja, možda su u međuvremenu promijenili stav.

E meni ide na kurac sve to. Opet će sjebati grad. Opet će žgadija da jede govna po centru, opet će blokirati ceo grad i to zbog raspalih govnara odande. Ne kapiram koji kurac traže kod nas.

izvini rambo, samo sam citirala
trebalo je da stavim navodnike

Mene interesuje kako uopšte mogu praviti takvu konferenciju u Beogradu kad Srbija nije u NATU. Mislim, znam argument - može im se, ali ipak, nejasno mi je, mora biti razlog zašto u Beogradu, i moralo je biti odobrenje srpske vlasti.

Koliko ja znam, zvanični stav Srbije je vojna neutralnost, ili sam i ja već neobaviješten kao Voja, možda su u međuvremenu promijenili stav.

RTS Dnevnik 1
"Predsednik Srbije Boris Tadić je u svom izlaganju povodom otvaranja konferencije NATO u Beogradu izjavio kako je u pitanju uspeh srpske politike u evrointegracijama i jasan signal svima koji smatraju da Srbija nije raskrstila sa prethodnim režimom.
Ujedno, Predsednik Tadić je obavestio građane Srbije da izbora više neće biti jer su previše skupi za posustalu srpsku privredu, te će se ponovo održati tek po ostvarivanju dugoročnih ekonomskih ciljeva."