Prijava

Jebeni Srbi... Mi Srbi smo stoka najveca i nema nam napretka bez govnjive motke.

tadic ce da im se izvine sto su nas bombardovali, i ostalo

mozda tadic deluje samo pickasto, ali to sto radi je na neki nacin u duhu ove pesme

Ja
kći Božja
Srbija
izjavljujem dragovoljno
kroz lance i žicu
pred svedocima
Silom, Mukom i Nepravdom
da kriva sam i da priznajem krivicu!

Kriva sam što sam neko
a ne niko i netko
Kriva sam što u doba
opšteg Srbobrsta
idem u pravoslavnu crkvu
doduše, poretko
i što se krstim ovako
s tri prsta!

Kriva sam što jesam
a treba da nisam
Kriva sam odavno
što stojim uspravno
i gledam u nebo, umesto u travu
Kriva sam što se drznuh
protiv krivde
kriva sam
što opet slavim svoju krsnu slavu!

Kriva sam što pišem i čitam
ćirilicom

Kriva sam što pevam
smejem se i psujem
(a ponekad i lajem)

Kriva sam, i priznajem
da ne znam što znam, i da znam što,
ne znam

Kriva sam i da završim
s najvećom krivicom
(pre nego što se zacenim od smeha)
Kriva sam, tvrdoglavka
što sam Pravoslavka
i Svetosavka i što ne verujem
u sveti zločin i oproštaj greha!
Kriva sam i grešna, dakle što
postojim
i kad već postojim i još drsko stojim
što bar ne priznam da ne postojim!

Ako to priznam
da sačuvam glavu
izgubiću časni krst i krsnu slavu
Ako ne priznam
crno mi se piše
ceo svet će na moju Zemlju da kidiše
Rulje bivših ljudi
lopova i golja
čopori robota i drugih monstruma
kidisanje na moje voćnjake i polja
i na moje bele kuće pored druma
oko kojih, kao najlepše odive
cvetaju trešnje, jabuke i šljive (...)

Moja ružna slika
ozarena lika
koju umnožavate u večeri i jutra
to je slika vaše svesti i podsvesti
To nisam ja, spolja
to ste vi - iznutra!
Mnogo smo važne
Zemljo moja mila
Ja i Moje sestre
Istina i Pravda
čim se na nas digla ovolika sila
čim su na nas zinule krivda
i nepravda

Šta će ovde džihadlije
krstaši
ameri
koji Mi čerece sinove i kćeri
Mora da su čule belosvetske bande
da imamo zlatna Srca
pa ih vade
da ih presade u sopstvene grudi
ne bi li i oni tako bili ljudi (...)

Ja se ne plašim smrti crne duge
već ropskog života i bolesti duge
Smrt je česta pojava medj nama Srbima
kao što su proleće
leto
jesen
zima
I nije strašnija
pogotovo danju
od suše
poplave
zemljotresa
mraza
kad je čovek sretne na svome imanju
okadjene duše i svetla obraza

Zlonamernici
siti i maniti
sve mi zabraniste u rodjenoj kući
al ne može mi niko zabraniti
da pevam i da se smejem, umirući
A to se vama više ne dogadja
ni kad svadbujete
ni kad, vam se radja!

Poštedite me koca i konopca
i razapnite me na vrhu planina
kao vaši praoci što su mog praoca
Isusa Hrista Nazarećanina

Ja ću da gledam
a vi zažmurite
Inače će vam se oči rasprsnuti
od sjaja mog lica
Samo požurite
Što me pre razapnete
pre ću vaskrsnuti!

А сад озбиљно, ови моји су већ кренули у кампању против тога
http://www.skoj.org.rs/22.html

U ekstra, kada dođu na konferenciju sigurno će biti njihovih vojnika...pa kada izađu u grad uveče ala ćemo ih peglati po splavovima i klubovima...vrh...

Kada NATO bude odgovarao za ratne zločine počinjene na našim prostorima kao što odgovaraju Srbi onda će biti dobrodošli. Niko ne može da me ubedi da Vesli Klark nije ratni zločinac, čovek je na javnom skupu prikazao bombardovanje železničkog mosta (čini mi se u Surdulici), kada su izginuli civili, i rekao je ovo "imamo priliku da vidimo odlično odrađenu akciju, nažalost, u tom trenutku je naišao voz, ali akcija je bila odlično izvedena". Kasetne bombe i kršenje raznih konvencija neću ni da pominjem. Oni su za svojih 3000 žrtava digli ceo svet na noge, a mi o našim žrtava moramo da ćutimo.

Jebem im majku agresorsku, klasično iživljavanje nad nejači, da pokažu kako su pobedili i sad ih dočekujemo kao Bogove. Tadić priča kako je to jasan znak evrointegracija, a oni nas realno neće u EU. Šta će im sirotinja, mažu oči kako bi plasirali svoje proizvode kao mesto nam je sa njima u EU, a sa druge strane postavljaju uslove koje ni jedan narod nije morao da ispuni. Sad odjednom je Hadžić postao tako bitna prepreka,e što je važan u p lepe m, kad njega damo tražiće da priznamo Kosovo, kad i to uradimo opet neće biti dosta. Zašto se truditi biti dobar sa nekim ko neće da budete dobri. 99-e nas vratili u srednji vek i sad nas kao oporavljaju, užas
http://www.youtube.com/watch?v=Hi4vCxexofg

Tadić priča kako je to jasan znak evrointegracija

kamikazo, ja se zajebavam, nije to Tadić još rekao, tek će :)))

Jebeni ktitori, kladim se da su oni organizatori tog skupa!
Ozbiljno Džoni, mi smo povukli tužbu protiv NATO da bi ušli u Evropu i to je gotova priča. Kad budemo ušli u NATO, znaćemo da nas neće oni napasti više, a ako nas neko drugi napadne (Albanci recimo) imaćemo jaka leđa. I nemojte sad one priče "ali nećemo da šaljemo decu u Avganistan, Afriku itd" zato što ljudi tamo dobrovoljno idu i sad, niko ih ne tera pa odlaze. Kao prvo, velike su pare, kao drugo, verovali vi ili ne, postoje ljudi koji bi se pre ubili nego sedeli u nekoj kancelariji. Neki ljudi žele da budu vojnici, ceo život se spremaju za to i vole svoj posao.

nije to Tadić još rekao, tek će :)))

Pa šta će drugo realno i reći, možda znak pomirenja Srbije sa "civilizovanim" svetom. Ako se i pojavi negde sa njima jedino što može da im kaže oćete sa šećerom ili bez šećera, kao neki konobar

Albanija je već u NATO-u...

Pa, jedino što je zabrinjavajuće jeste što toga nije bilo u vestima. Iskreno, zabole me baš što dolazi NATO, jedino što će da bude problem jeste opstrukcija saobraćaja i vrlo verovatna lomljava grada prilikom protesta protiv dolaska NATO-a.

Немам шта да додам.
Реално, кога боли курац што долази НАТО. Кад би направили базу прекопута моје зграде, и даље би ме болео курац.

čovek je na javnom skupu prikazao bombardovanje železničkog mosta (čini mi se u Surdulici)

Не постоји пруга у Сурдулици, а камоли мост. :) Тај мост је био у Грделичкој клисури. А у Сурдулици су гађали санаторијум и порушили пун курац кућа око касарне.

I nemojte sad one priče "ali nećemo da šaljemo decu u Avganistan, Afriku itd" zato što ljudi tamo dobrovoljno idu i sad, niko ih ne tera pa odlaze. Kao prvo, velike su pare, kao drugo, verovali vi ili ne, postoje ljudi koji bi se pre ubili nego sedeli u nekoj kancelariji.

То је тачно. Те мисије се опако добро плаћају и наравно, добровољне су. Буквално одеш на неколико мисија и обезбедио си средства за цео живот.

Pa, jedino što je zabrinjavajuće jeste što toga nije bilo u vestima.

Šta pričate ja sam to u vestima čuo par puta još prošle godine, samo nije bilo u žiži i bilo je tipa ministar Dačić dao garancije o bezbednosti NATO samita....Predsednik Srbije Tadić ponovio da Srbija željno iščekuje...
Tako nešto, uglavnom bilo je
Evo Blic iz februara http://www.naslovi.net/2011-02-09/blic/u-beograd-stizu-generali-iz-69-clanica-nato/2321012

Људи, овде није прича о томе дали ће нама неко помоћи ако нас опет нападну. Овде је прича о томе да не могу да се забораве зверства која су припадници НАТО-а починили над овом земљом у целини и над сваким грађанином посебно. Отму нам део територије, озраче нас за цео живот, отму нам детињство, убију девојчицу која је била на вецеу, униште гомиле мостова и путева које дан данас оправљамо, и ви хоћете да се ми њима прикључимо и да радимо такве ствари другима?
НЕ ПРАШТАМО
НЕ ЗАБОРАВЉАМО!
http://www.czipm.org/Grafika/Foto/sv.milica03.jpg

НЕ ПРАШТАМО
НЕ ЗАБОРАВЉАМО!

Тако настају ратови и одржавају се непријатељства међу народима.

Jebote, zar ljudi još ne znaju što je došlo do rata i što je tako dugo trajao, i ko je jebeno bio kriv??? Odoh sa teme da se ne nerviram. Uzmite pročitajte nešto, pogledajte nešto, nemojte samo slušati radikale, DSS, dveri i nacističke organizacije. Ja nemam živaca da objašnjavam ovde svima pojedinačno.

Џими, ја не покушавам да развијем непријатељство ни са једним народом, али ако нам неко начини толико зло не треба се братимити са њима.
То је ко да узмеш сад, побијеш ми целу породицу и ја после с тобом идем на пиво и блејимо код тебе, гледамо текму и таква срања.
Значи односи са Америком и НАТО-ом, као организацијом не са свим чланицама, треба одржавати односе на "добар дан, добар дан" и то је то. Шта ћемо дубље да се ортачимо са њима, боље да се окренемо лепо Кини, јер и овако и онако ће они постати најача економска сила на свету, сваког часа.

$ Клип: ХАХАХХАХА! :)