Prijava

Recimo, većina jednih i drugih će misliti da su Cigani smrdljivi, prljavi i lopovi, samo što će prvi licemerno da likuju kako oni "nisu nacoši" iako im ne pada na pamet da zaposle jednog ili da ustanu romskom detetu u busu (jer to su smrdljivi cigani, jebi ga, koji kurac da im ustajem), mrzeće pedere i samu pomisao da im dete bude jedan od njih samo što će prvi da seru "jaooj, al ja sam podržao gej paradu i glasao sam za Čedu"

Ја сам на више тема више пута рекао:
Не волим Цигане, али не сматрам да их треба погромити. Једноставно им треба загорчати живот толико да они сами оду. Али, ова држава их превише пушта да се наслађују, заштићени су као бели медведи, а сами ништа не чине за себе.
А за геј параду, став ми је јасан. Геј парада је политичка игра. Нико не може да види да си геј ако се ти тиме не хвалиш на све стране. Та ЛГБТ организација је просто навлакуша, најобичнији трол.

А Нацинални строј је организација која је имала смисла док нису почели да мешају наци идеологију и бабе и жабе. Поуздано знам да су се већина националиста изчланили из организације, прво: јер је постала профитабилна и корумпирана, друго: јер се у основној идеји мешају бабе и жабе.

Dobro, i aj sad reci koja je razlika izmedju tebe i Davidovića. Obojica želite da Cigani odu, al jebi ga, njegove metode su blatantnije...

а ЛГБТ организација је просто навлакуша, најобичнији трол.

Slažem se. Svaka osoba koja ima "gej-aktivista" (ili "nacista", ako ćemo već tako) ispisano u koloni zanimanje je potrošen DNK.

Drugo su nacisti , a drugo nacionalisti ;)

A za vas koji razumete samo Zapadne jezike..

SERBS are not nazi.

SERBS are not anti-nazi.

SERBS are not communist.

SERBS are only nationalists.

LOLO VERBALNI GZV HITLERIŠE!

xDDDD Palim ih bre sve vreme.. al se vise niko i ne javlja xDDD

ХИТЛЕР ЈУГЕНД ЛЕБЕ ХОХ

ZIVEO STALJIN I SVETSKA REVOLUCIJA !

Dobro, i aj sad reci koja je razlika izmedju tebe i Davidovića.

Он је нижи од мене за главу, срео сам га у граду једном.
Он је писац, ја сам само форумаш.

SERBS are not communist.

Ко те то слагао?
Срби су рођени за комунизам зато и пропадамо у овом капиталистичком сруштву...

Срби су рођени за комунизам зато и пропадамо у овом капиталистичком сруштву...

Морам да се сложим с овим.
За овај иструлео, у лењости огрезао народ је само јака диктаторска рука која ће да га натера да заврне рукаве и крене у нове радне победе.

Plakao sam kad je pala sekuritatea ko opsuje druga tita tog ubiti treba !?

За овај иструлео, у лењости огрезао народ је само јака диктаторска рука која ће да га натера да заврне рукаве и крене у нове радне победе.

...рече Џими снажно лупајући у ентер, и завали се у фотељу :)

За овај иструлео, у лењости огрезао народ је само јака диктаторска рука која ће да га натера да заврне рукаве и крене у нове радне победе.

...рече Џими снажно лупајући у ентер, и завали се у фотељу :)

Rece GM sarkasticno i zavali se u fotelju. Predosecam nalet ovih citata u citatu.

Да и да се онда тај исти диктатор води куртонском марксистичком поделом рада и кредитима надува економски балон до експлозије. Треба диктатор, ал' не комунистички и не Тиле.

Овој земљи прва ствар која треба је национализација имовине... Јебем ти приватизацију кад се странцима продаје наша земља... Лепо вратити фабрике држави, похапсити монополисте и готово...

За овај иструлео, у лењости огрезао народ је само јака диктаторска рука која ће да га натера да заврне рукаве и крене у нове радне победе.

Upravo se u komunizmu narod i olenjio. Kod privatnika nema zabušavanja.

Kod privatnika nema zabušavanja.

Код приватника нема ни трудница, само еманциповане жене каријеристкиње. Трудницама нема места, одма се прекида радни однос.