Prijava

Nisam za zabranu organizacija koje imaju NACIONALISTIČKE ( ne šovinističke) programe i istupe, al brate ovi koji deluju na našim prostorima su nezreli klinci koji pojma nemaju o čemu pričaju... Za nacionalizam se treba izboriti pre svega INTELEKTUALNO a ne pesnicama...

Код приватника нема ни трудница, само еманциповане жене каријеристкиње. Трудницама нема места, одма се прекида радни однос.

Ukoliko trudnica izgubi posao zbog toga može da tuži poslodavca i dobije deset puta više para nego što bi zaradila da je radila.

može da tuži poslodavca

Може курац ако је фирма у страном власништву, као што је ДДОР, где ради моја кева, па знам.

Upravo se u komunizmu narod i olenjio. Kod privatnika nema zabušavanja.

Није била чврста рука у нашем ''комунизму''.
Не бих се сложио да нема забушавања код приватника. Можда нема у малобројним страним компанијама које држе до себе.

Чим је Чанак био против њих, значи да су били добри.

Не бих се сложио да нема забушавања код приватника. Можда нема у малобројним страним компанијама које држе до себе.

Nije da nema, ali opet je rad sigurno produktivniji tu kada ti preti otkaz, nego kod direktora kojeg zabole za firmu jer radi za platu i jebe mu se da li će firma dobro da posluje.

Није била чврста рука у нашем ''комунизму''.

Pa sad, i to je diskutabilno. Nije bila čvrsta što se tiče rada, ali nije ni u ostalim socijalističkim državama. Čvrsta ruka socijalizma/komunizma se ogleda u Sibiru, Golom otoku, državnoj miliciji, kontroli slobode govora, cenzuri, krojenju istorije i ispiranju mozgova.

EDIT: I slanju fakultetskih profesora na njivu. :)

Не бих се сложио да нема забушавања код приватника. Можда нема у малобројним страним компанијама које држе до себе.

Ош да кажеш да је одржавање дисциплине резултат достојанства, а не себичности?

Није била чврста рука у нашем ''комунизму''.

http://4.bp.blogspot.com/_QN7E7Z9eRd8/R-0avVhvP5I/AAAAAAAAABE/3WTx-AkQqg4/s400/Kim%25252525252BYong%25252525252BIl.jpg

Зато је друг Ким обезбедио свом народу уживање у свим благодетима комунизма. :)

Што се тиче теме, не прави ми неку разлику у животу да ли ће 500 ћелавих морона моћи јавно или тајно да пропагира своје наци трипове, јебо их Хитлер штоно рече Миле Белодедић. Смешни су. Смешнији су и од ликова који се ложе на тииитУ и сличне креатуре, мада то данас и није лако постићи.

Nije da nema, ali opet je rad sigurno produktivniji tu kada ti preti otkaz, nego kod direktora kojeg zabole za firmu jer radi za platu i jebe mu se da li će firma dobro da posluje.

Upravo je ekstremno pridržavanje ovog kapitalističkog kreda dovelo taj ekonomski sistem pred kolaps. U Nemačkoj je sve dovedeno do besmisla tako što više i nema stalnih zaposlenja. Ugovori su kratkotrajni, niti šta možeš da planiraš niti da se opustiš. Dobar rad te ne spašava. Gazda neće reći - ovaj je dobar, daj da mu dam stalno radno mesto. Jok.

Bolje mu da ti drži omču oko vrata, a to nije način da se radnik podstakne na produktivnost nego čisti prostor za manevar. Ja recimo mislim da bih još bolje radio da sam opušten i da znam da sutra ne mogu da me šutnu. To sad sve ne znači da je komunizam dobar, ali znači da stvari nisu crno-bele.

U pravu si, ima i toga. To se desi kad preteruju jbg. Ali opet, ako si dobar teško da će te taj poslodavac otpustiti zbog nekog lošijeg...

U pravu si, ima i toga. To se desi kad preteruju jbg. Ali opet, ako si dobar teško da će te taj poslodavac otpustiti zbog nekog lošijeg...

Neće, ako je normalan. Ali u velikim firmama čovek koji drži kapital ne utiče direktno na celokupan proces rada i ne poznaje sve svoje zaposlene. A njegov podređeni, šef nekog odeljenja koji ima stalni posao, može da dovodi svoje ljude. Njemu ni iz džepa ni u džep.

A drugo, moraš da drhtiš od svakog potresa na tržištu, ma koliko kratkotrajan bio. Ne ide posao ovog meseca - ti već sledećeg ne radiš. Jebeš takav život u grču. Ali ipak sam pristao na takav život pre nego da u Srbiji gulim stalni posao za 35 ili 40 hiljada (to je ako bih ga dobio, a bih. Inače kao honorarac sam imao 25 hiljada).

Ali ipak sam pristao na takav život pre nego da u Srbiji gulim stalni posao za 35 ili 40 hiljada (to je ako bih ga dobio, a bih. Inače kao honorarac sam imao 25 hiljada).

Pa o tome se i radi. Te države i jesu bogate zahvaljujući kapitalizmu. Sad, to što nije humano jbg. Biraš prioritete.

Живо ме занима какво је мишљење војводе Војислава Шешеља о овој одлуци .....

Seselj je bio i ostao budala ,tako da njegovo misljenje ,koliko god bilo smesno ili ozbiljno,pottuno je nebitno,jer se nalazi u zatvoru iz koga najverovatnije nece izaci,a sve zbog grehova iz "mladosti"!

A jeste li provalili kako su te vođe nacističkih organizacija(firer, obradović, vacić) smešni tipovi. Verovatno su svi pišali po njima u školi zbog čega su postali iskompleksirani, a naci(onali)zam im je samo ventil.

Verujem da ima istine u tvojim recima,posto su kompleksi strasna stvar.Da li su pisali po njima ili su ih samo tukli,u njihovom slucaju je nebitno,a bitno je to da su to majmuncine koje treba izolovati iz drustva i poslati da okopavaju luk i krompir i da tako daju svoj doprinos drustvu koje zele da upropaste.

Zabranjen nacionalni stroj

Kuku lele, na čemu će sad Čanak da skuplja poene?