Prijava

Ja sanjala noćas kako me juri neka krmača, koje je zapravo demon, pa se pretvara malo u ženu malo u krmaču! Sve u svemu, spasili me Džoni i Ela Kurajber! :)

To nije bio demon to je bio YeahBatch

Види га овај педер што попрцкује.

Иначе ја сањо пре неки дан да имам неку болешчину и на самрти ми долазили неки Вукајлијаши међу осталима.

И на крсту ти пише ЈА ЈЕМЕН !

Синоћ сам сањао нешто било шта, али сам у једном тренутку узео да видим нешто на вукајлији и била је она нова/стара/белобрате верзија. Треба ли да се врати? Да ли је мој сан само почетак? Останите са нама и откријте...

Meni se još nije desilo da sanjam nekog vukajlijaša. :)

Ја сањао ноћас како идем тако по улици ноћу, нема живе душе, и окренем се и видим Слендермена јеботе. Ал загледам се ја мало боље, видим брадицу и кажем ДЕ СИ УРРАДЕ, а он кома.

Ладно сам сањао ноћас да је Мала Видра дошла у моју школу да предаје руски.

Је л' мокар сан у питању?

E, da sanjao sam Radjarda Kuplunga kako smo u nekoj prljavoj i mračnoj kući punoj nekih kosijanera-metalika koji leže po podu nadrogirani, i i tako mi on priča da studira dva fakulteta: eletrotehnički i medicinski. Ja se tu bacio u rebus, rek'o vidi ovaj mali pametniji od mene. Tu se kao lajtmotiv s vremena na vreme pojavljivao Fejzbukmanijak koji se stalno smejao i kezio, i čudio sam mu se koji mu je kurac, šta se smeje k'o lud na brašno, prvo me nervirao, posle sam hteo da ga bijem. Tad sam se probudio.
Vukajlija loše utiče na mene.

Sanjao sam kako je YeahBatch otvorio pljeskavičaru u ovom lokalu na dnu slike.
http://pressrs.ba/upload/boxImageData/2011/9/26/146603/ceca-1.jpg

АХАХАХАХА КУРДЕ БОКТЕНЕЈЕБО

Јебач смуво Анастазију лоло

Eutanazija i YeahBatch... :-))

Neku noć sam sanjao neke vukajlijaše, kao šatro došao i ja na vos, na suncem okupanu adu...pravim driblinge i zabijam golove i tako

Sanjao sam kako je YeahBatch otvorio pljeskavičaru u ovom lokalu na dnu slike.

YeahBatchinarnica?

Aha...i sprema roštilj meso po tajnom receptu iz Žitorađe.

Ја прексиноћ сањам да седим за компом, окрећем се, кад иза мене на кревету лежи Мулуца. И каже ај се јебемо. Мене мрзело.

Ово сам сањао некад давно, мислим прошле године.
Дошао ја у Београд на сајам књига, и договорим се са неким вукајлијашима да се састанемо у некој кафани поред сајма. И дођу Еди, Јебач, Кристина, Лол и Седплас чини ми се. И сад пијемо ми у кафани ја једва некако дрндам лименку лава кад пролази кортео навијача Звезде. Ма 10 иљада људи, и попео се један лик на ауто испред кортеа да води навијање. И видим ја њега и онако устанем и гађам га лименком и почнем му се дерати пичко Циганска усрана бла бла бла, сви у кафићу се усрали ал не можеш побјећи јер су Цигани оградили све. Јебач оће да ме убије, Лол и Еди се само смију, Седплас ми псује све по списку а Кристина стално пита шта ћемо сад. И сад упадају момци неки да лемају нас можда њих 20 на нас 6 кренуло, и таман дошли до нас кад онај што је водио кортео каже СТАНИ!!! и прилази он нама са његовом групицом можда 30ак људи са њим, унио се мени у лице, сви се усрали живи кад ме само лик почне грлити, пољуби ме три пута српски
и поче ме питати у фазону како ти је кева ? брат гура ли право, нисам га видио од текме против Браге?, ћале и даље вози ? гледам у њега који му је курац како све зна о мени. Види и он да сам ја збуњен, па поче ја сам ти ујак бла бла, назвала ме твоја кева и рекла да ћеш доћи па сам намјерно окрено кортео да идемо овуда јер сам знао да ћеш негдје овде бити. Ајде поведи другове ако хоће са нама идемо на утакмицу, ако неће не мораш идеш ти. И тако поздравим се ја са људим и одем. А остатак кадар невера лололо
И сањо сам још један да је неколико вукајлијаша дошло у Вишеград, и сад ја их водим по ћуприји а у том тренутку Вехабије покрену напад и бомбардују град и униште и ћуприју и побију и нас логично :)