Prijava

Jaooo Ajaxe <3 i, bio dobar san, jel se desavalo ista zanimljivo? lol

Ja sanjao kako mi Paninaro kupio auto i mi zajedno pevali "Oj, svijetla majska zoro".

gde nije e :D
"nije mi do kolenaa na na na naaa"

Pa to mi kazi :D
"tvoja nova malena na na naaa"

Sanjao sam autorku Doppia_Leonessa (Dopička), tj. kako sa njom sedim u čitaonici na mom faksu i u jednom trenutku na sto pored nas seda Aca Lukas i počinje da peva "O, jesi li to ti?", a nas dvoje se gledamo zbunjeno/zaljubljeno. lololo

Jednom sam sanjao kako jebem Maju Japundžu. Neko reče da ona ima ovde nalog, tako da, eto, reko sam.

Сањао сам ноћас Дрогирана Веверица (иако не знам како дечко изгледа), неки лик и ја упадамо на нечију гајбу с намером да украдемо нешто или убијемо неког, нисам сигуран. И типа одрадимо ми то, украдемо артефакат, међутим веверица нешто истрипује и одсече руку у лакту лику који је био у тој просторији. И ми ту кренемо да бежимо ка колима, а веверица не може да се сети где паркирао. Трчимо ту кроз неке улице и одједном налетимо на југа којег вози веверица. А испод тог места где је паркиран, неки парк где су клупе као у биоскопу распоређене и ту гомила људи. Одједном чујеш долази мурија и веверица креће да паничи, да кука. Ја га дрмам онде, дерем се на њега да се смири и вучем га доле ка клупама. И ту седнемо, а поред нас нека риба из студентске организације. И ја кренем ту с њом да се грлим нешто, овај поред мене цупка, а мурија пролази и гледа тако по оним клупама. И онда не знм шта се десило, знам да ми та риба прича нешто и држи ме за руку, веверица ме тера да идемо за Крагујевац, међутим, ми се одједном пењемо горе а тамо видиш нема југа, него неки ормари, неки комби, шта ли је. После се не сећам шта је више било, знам да сам био тужан што сам морао да се растајем од те девојке.
Јако глуп сан.

I ja ispadoh narkoman koji vozi juga, tj. leteći ormar? :D
Stvarno, retko glup san. lolo

Бар да си ме оставио да креснем ту девојку, добра била ко леба, али не. Ајде идемо за Крагујевац, ајде идемо за Крагујевац!

Па како си га видео у том сну ако не знаш како изгледа, у костиму Ципирипија?

YeahBatch
Па како си га видео у том сну ако не знаш како изгледа, у костиму Ципирипија?

Nosio je masku (čitaj: kurton u boji).

Овако је изгледао, само без браде и црњи.
http://iamnoisy.com/wp-content/uploads/2008/10/jake-gyllenhaal-picture-hot-sexy-3.jpg

Ja teo te vodim u studencki dom da jebemo kurve, garant.
Provirone, kurton bio crveno-beli. xe xe

Sanjala sam da Dzela ima ogromnu bradu... I ceo san sam bila u fazonu "Dzela, obrij se".

Ja i društvo u nekom sci-fi Solunu, na obali. U jednom momentu se ja odvojim od njih, padne mrak i izgubim se u gradu. Pešačim nekih sat vremena kroz velelepna zdanja dok ne dođem u neko šiblje i rastinje. Tu se primirim i čujem neke žene kako kuju plan da poubijaju mene i društvo, a i neku decu što su bila kod njih u šatoru(?). Tu ja spasem ono dvoje-troje dece, izvučem ih iz šatora i šiblja, odvedem u grad, ali se setim da moram da javim dvojici burazera da ih traže da ih ubiju. Levo, desno, trči po gradu, nađem burazere, al sad moram da ih sakrijem, gde ću, šta ću, javlja paninaro da mogu kod njih da ih pošaljem, kaže, biće tu i tu, reci im da se pojave, on će da se pobrine za ostalo. Ja nastavljam put kroz grad, dolazim do neke ogromne kamene ploče koja rotira, tu sam nešto obavio, jebem li ga, i odem kod paninara na gajbu da vidim buraze, on me ugosti, svaka mu čast, a burazi otišli u zezanje.

Pa gde su tu Vukajlijaši?

Paninaro se pominje.

Aha vidim tek sad, nisam ni primetio.

bilo je vise,mnogo njih sam sanjo jbt,al izdvojicu san kad se sa kosticem penjem po ljudskim crevima da bi usli na stadion da gledamo finale lige sampiona u kojem igra partizan 0.0

Haha, Partizan u finalu LS.