Prijava

I kako sam ja izgledao?

Proxy, si ti sigzrna da to nije bijo Stefan Kostić?

lololo Nije. :)

Ceno, davno je to bilo al' ako se dobro sjećam bio baš mali, sitan, čudan. :D

Da mu je taj avatar tada bio bar bih znala da je zbog toga. :D

Edit:
'Ladno Dernek.ba u donjem lijevom uglu! :))

Од свих новоотворених тема у скорије време ова је једна од најсмешнијих. И најјачих.

Сањао сам више пута како дефинишем нешто. Једном, напишем дефиницију, заспем минут после објављивања и сањам како имам скор 6:16, а не могу ништа да урадим. Онда сам се само пробудио и видео да сам заправо 30-ак гласова у плусу. Само једном сам сањао члана, а то је била Јацка. Била је заносна црнкиња са великим сисама и бразилским дупетом. Таман када је кренула према мени, тргнем се и пробудим. Ех, Јацка, није нам било суђено...

baš mali, sitan, čudan.

Fak.Mislim nisam ja nešto jebeno velik ali sam prosječan.Dobro bar si zadnje pogodila.

Eto bar nešto. :D

E da, ja sam sanjao Dankana pre nego što sam ga upoznao, čak ni sliku nisam video. Doduše, nije mnogo podsećao na sebe, da se tako izrazim. :)

E da, ja sam sanjao Dankana pre nego što sam ga upoznao, čak ni sliku nisam video. Doduše, nije mnogo podsećao na sebe, da se tako izrazim. :)

Gay, gay, gay, soooooooo gay :P

Sanjao sam jednom da je Biošoker izleteo kroz prozor i poginuo (inače, živi na prvom spratu).

Ја нисам никад сањао сајт као сајт. Сањао сам људе са сајта, али оне које познајем. Углавном једну особу често сањам, ал пар пута је било и неких дугих људи. И тако.

П.С. Било је и пар ероцких снова ал много болесних, не бих о томе...

sanjao sam da davim mylycu kad me je banovala, iako je nikad nisam video :P

Ja sam se veceras napusen kao niko, ali vi ste... Odlijepili...

Sinoć sam sanjala Staklenu. Nisam mogla da je vidim samo sam je čula kako me pozdravlja. Gledam kroz prozor moje sobe i ne vidim je.

Budan sanjam Sosa i Remca. Sa ostalim autorima još se nisam sreo u snu.

dube, ne laži, sanj'o si mene :)

gagafail

sanjao sam da davim mylycu kad me je banovala, iako je nikad nisam video :P

Иако те никад није ни бановала :)

Meшчини да сам већ негдје писао, но:

Сањао сам прије коју недељу да сам да л' с Ремцем или Славком дошао Месалини у госте ненајављен. Она лафо: уђите, уђите, а видим по фаци да се сморила што смо дошли :) Ту су већ сједиле неке вукајлијашице. Не знам које... Следећа сцена је била о неком убиству у оближњем ресторану, ал то већ нема везе с вукајлијашима.

Kako nema, pa ti ubijene je Džimi gagovao.
Inače jebeš mi sve ja se nikad ne sećam sna ujutru, tako da nemam pojma šta sam sanjao. Ali kapiram da sam verovatno sanjao ljude sa sajta.