Prijava

Као што рекох, да ми се неко тако брецнуо уживо након што му се цивилизовано обратим, добио би шамарчину

aj reci da si se salila, da nisi ovo ozbiljno napisala...

Joj sunce ti jebem, ovo je gore od Lude kuće. Stvarno se ne zna ko koga guziči.

Не испуњавамо жеље вечерас, ако ти се не свиђа сајт и ако стрепиш да говориш људима да ти се скину с курца и да их питаш који им је курац, постоји дугме одјава. Стрепње су скроз оправдане, верујем да ти није лако да баш толико пазиш на речник.

aj reci da si se salila, da nisi ovo ozbiljno napisala...

Imam utisak da je ozbiljna. Tim gore.

Ja ne znam kad sam plakala na forumu, i odakle si ti provalio da je moje ponasanje infantilno

Infantilno (gugluj ako ne znaš šta znači) ponašanje NE MORA (podvlačim) biti povezano sa plakanjem.

I, da, slažem se sa Javiom.

Može malo muzike, da se ne šibate na suvo?

evo zvaničan zahtev: molim vas da me banujete trajno. jer ja zaista ne želim da ovde strepim da li će nekoga TON uvrediti.

Uvek na usluzi.

Е Френки, ел могу да васкрснем "Кеш колица" (контам да се сећаш на који постер мислим), а да ми не буде обрисан, и ако је могуће да прође ону крваву проверу? Пошто сад контам шта да бацим на постер, а тај сам баш готивио, па оно...

А јбг, погрешна тема, ал' све су ми некако исте, јебеш га.

Samh jel radio neki opijat večeras?

Е Френки, ел могу да васкрснем "Кеш колица" (контам да се сећаш на који постер мислим), а да ми не буде обрисан, и ако је могуће да прође ону крваву проверу? Пошто сад контам шта да бацим на постер, а тај сам баш готивио, па оно...

Može. Trolčina i po. Nisam treb'o da ga obrišem. Cepaj.

evo zvaničan zahtev: molim vas da me banujete trajno.

Apelujem, ako ičemu vredi, da se impulsivni zahtev zanemari...

Frenki jel mogu da opičim neku moderatorku po gujsci?

Može. Trolčina i po. Nisam treb'o da ga obrišem. Cepaj.

Веров'о ти мени или не, то није трол постер. Хтео сам да бацим неку поруку, шифру, шта већ... јбг. :) Ал' курац, не могу наћи слику.

Samh jel radio neki opijat večeras?

Зависи шта рачунаш под опијате. :) Али оладио сам се већ, видиш да куцам без грешке. :)

Apelujem, ako ičemu vredi, da se impulsivni zahtev zanemari...

Pridružujem se, neka Lemaja odradi ta 3 dana, pa ako 'oće da se vrati, vratiće se, nema potrebe za trajnim banom.

Pridružujem se, neka Lemaja odradi ta 3 dana, pa ako 'oće da se vrati, vratiće se, nema potrebe za trajnim banom.

Nije ona dete da ne zna šta priča.

Neću da spemujem temu, ali... Jebemliga Frenki, Lemaja se raspizdila, Milica je usrala bezveznim banom, onda je ova sa duplog srala, nađite neku sredinu, ova 3 dana su taman da se glave ohlade.

ljudi tražila sam ban, na sopstveni je zahtev. a onu rečenicu koju je dopisala (pretpostavljam da je milica, samo ona može da bude toliko zlurada), neću ni da komentarišem. mogu samo da se nasmejem. zatvaramo.

Nije ona dete da ne zna šta priča.

Svakome puknu živci, i shvati da je pogrešio kada se glava ohladi.