Prijava

Ja imam problem Svi misle da sam muško kad me hvale ili pljuju na komentarima definicija ili postera. Samo Petar Pan zna da sam žensko, još me počastio da sam milfara :-)

Elem ja neću da stavljam sliku. Debela sam ovih dana. :-)

lemaja

e pa fala, fala! trudili smo se! :)))

tarara, bogme ja sam razumela da ima ovde još takvih parova, tu i tamo, ali se kriju... :)

Ja i :dory:( Erika Kartmen) Godinu i po dana za koju nedelju.

psv, svekre, i tebi čestitam, nek vam je sa srećom :)))

Upravu su Tarara ne vredi ti a nisi dostojna svog ranga kao i mnoge ali takodje i mnogi...

Da ja sad tebe pitam. Kad se defka pojavi u najnovijim, da li mozes da vidis ko je autor pre ocenjivanja? Da li postoji statistika ko ti je koliko udelio pluseva? Jel bi sve to trebalo da funkcionise po principu "E cao, dao sam ti 5 pluseva...aj pricamo?"

Nema smisla...

Ima smisla pomalo. Da bi te muvao ode ti u profil, da pogleda u defkama kakva si, ono u kom si fazonu i koju spiku da fura. Usput i iscepa pluseve i ostavi par komentara zato što misli da ćeš da izlučiš vlagu na bravo haha kako super fora. Prosto.

evo i gamby jebe i otuda tolki prosek..od riba i frajera koji vlaže na njega...to je normalno....

Pička je izvikana!!!!!!111

ovo je slučaj za mythbusters!!!!
kada bi tarara i petar pan u isto vreme postavili defke jednake duhovitosti, koliki bi im bio skor posle sat vremena?
dalje, nakon tih sat vremena, kada bi tarara i petar pan proveli recimo tri dana kačenja svojih fotki po sajtu, koliki bi im nakon ta tri dana bio skor tih defki? hmmmm?

jave, pa ja sam na nekoj od prethodnih stranica napisala: http://vukajlija.com/forum/teme/27638-pickopacenistvo-na-vukajliji?strana=3#post_1347625

Gamby je profi u tome, slusaj njega.

sam' da kažem, mene niko nije muv'o na tu foru, pizda im materina -.-
niko nije doš'o "e, izlajkov'o sam te defke, aj da furamo"
niko.
ali baš.
il' me nađu na četu (retko), il' na forumu, il' na peveteu, il' na fejzbuku..
ali na foru da mi izdele pluseve.. a-a.
pizde.
:)

ovo je slučaj ua mythbusters!!!!

hahahhahhahha :)

psv, čestitam! :D eto, vidite, ima nas! :))))

kris, zar se još uvek kaže "furati"?! o.O :P

sam' da kažem, mene niko nije muv'o na tu foru, pizda im materina -.-

Jel mogu ja, javno....sad pred svima? :)

jebo majko, kako vi tumačite neke stvari... šta neko ima muvati curu koju nikad nije, niti će vidjeti u životu... npr. neko iz niša ili neko iz bl da muva tararu (navodim nju zato što stalno o njoj ovdje meljete) koja je u NS... rijetki su oni koji su zapalili na toliku udaljenost, da bi upoznali nekoga kome su kome komentarisali definicije...

Lemajić bre, uvek smo se razumeli....taj rad, šta da ti pričam....to je to, kurcopaćeništvo..ako je ovo pičkopaćeništvo...:))

Kristina, ja ću ti izlajkujem sve defke...sa svih naloga...

kris, zar se još uvek kaže "furati"?! o.O :P

lemajo, ja sam retro :D

buri upravo si postao kralj pickopacenistva.

ovo je slučaj ua mythbusters!!!!
kada bi tarara i petar pan u isto vreme postavili defke jednake duhovitosti, koliki bi im bio skor posle sat vremena?
dalje, nakon tih sat vremena, kada bi tarara i petar pan proveli recimo tri dana kačenja svojih fotki po sajtu, koliki bi im nakon ta tri dana bio skor tih defki? hmmmm?

Pa kad bih teo razbio bi je. Mislim za tih sat vremena. Mislim sa defkom.

a što se ovog drugog tiče, kolko god da sam ja dobar frajer, mnogo manje riba će da počne da patetiše od likova.
Uopšteno, mnogo manje riba se ponaša tako...jeste da ima i toga kao što kažeš, ali u daleko manjoj količini.

Dve defke dana sam napisala nogama... otkrovenje :)))

Hvala бури...-namig smekerski i muvacu te na PVT kekkekkeke

Petre, mojne tako..a kako ja?..a kako Gamby?..kad pročitaš defke ništa, sranje..al žene vlaže na nas, i po neki muški i eto plusova....a tek prosek....