Prijava

ja stvarno ne shvatam čemu ovoliki hejt prema straji na sajtu globalno, svi ste ko da vam je pobio pola familije

ja stvarno ne shvatam čemu ovoliki hejt prema straji na sajtu globalno, svi ste ko da vam je pobio pola familije

Ma mene boli kurac realno, dao sam ja njemu mnogo više pozitivnih nego negativnih ocena...

Ово мења оно што си првобитно рекао за 180 степени :))

А јесте, нисам баш био прецизан. Али не своди се нови сленг само на нову форму (појам), већ и на ново значење (дефиницију). Као код Леонарда, или нпр. овога.

Мада, и игре с постојећим речима (мале промене на њима) умеју некад да буду добре.

већ и на ново значење (дефиницију)

Па то да. Ако је другачије значење, наслов не игра улогу. Него, ја причам о редефинисању више. Као мало опширнијем, са убацивањем разних небулоза само да би било другачије.
Реци ми нпр. у шта сврставаш ово?

Definicije su u zadnje vreme pokušaji spajanja Burzumovih endless poređenja i Krešimir stila(patišpanj king), obavezno prva rečenica mora da bude u stilu Kafkinog "Massima Savića"(On pati), dalje ide razvlačenje govana u 20 rečenica, usiljeni primer koji se završava "šupičkumaterinu" dijalogom i 100% takvih su đubre i opasno mi idu na kurac, zatim smišljeni sleng koji ne bi nasmejao ni kevu samog autora, Straja stil definicije, definicije kod kojih je naslov duži od same definicije jer autori jedva čekaju da ispljunu svoju umotvorinu, itd.

Ово је одлично. Једино бих додао бескрајно линковање, типа: отишли смо тамо, попили две КРМАЧЕ, ОТРСИЛИ две ЦАВУЉЕ, попушили СКАНКЧИНУ, итд. (линковано ово што сам написао великим словима). Јебемуматер, ваљда је фора да се израз линкује када је непознат, а не када га знају и птице на грани, тако бар ја контам и пишем. 'Оћу по инерцији да дам минус кад видим жуту дефку, једва се натерам да је прочитам до краја То је доста Филозоф радио па се сада смирио мало, ваљда.
ЕДИТ: И да, Џони Курајбер га жути па јебе кеву, морам да прекопирам дефку у нотпед да не бих завалио инстант минус.

Ја бих рекао да постоји једна групица која константно форсира ово што Мићко каже, линковање истих појмова из дефиниције у дефиницију. Сајси Куђо, Диви Гавајо, шупичкуматерину итд. Бар двадесет таквих дефиниција дневно видим. То ми се не свиђа.
Друго, исти ти аутори једни другима остављају коментаре типа "сабијо" на сваку дефиницију, ма колико говно дефиниција била. Такође праве чет од својих дефиниција.
Али, и даље постоји квалитет. Штета што најбољи(по мени) аутори не дефинишу често. Од ових активнијих, пратим само Да објасним, ускоро ћу и Апофиса.

Честа је појава тај чет на дефиницији.

Ништа ми нема горе него кад оценим дефиницију, видим да је резултат +14:2-, а коментара 42.

http://vukajlija.com/prvo-moras-puzati-da-bi-znao-hodati/519294

sta fali kenjanju u komentarima?

imate neku primedbu ili vam jednostavno smeta?

po meni vrlo korisna stvar, ljudi se ispricaju, nasmeju, izgube vreme a ovi drugi vide da se tu nesto desava, generalno vise se prate komentari nego definicioje, i onda ocene..

ne vidim problem...

Па добро, ја не учествујем често у овом "четовању", али ово није ништа Џими, каквих има. :)

Има, има, слажем се. :)

u cemu je problem bre?

kakvo je ovo prozivanje?..to nesto na moj racun?

ko ima najvise komentara, A?

Хахаха, није везано за тебе, него за неке дефке које имају 40-ак гласова и по 100-тињак коментара. :)

od tih stotinjak, mora da ima mojih bar 10...

i sta fali....super se zezamo...

a i sta bi radili..

Nije baš tako javio.. Al znači ubedjen sam da neki namerno podstiču komentarisanje citiranjem nečijeg komentara pa mu postavi pitanje, pa se tu kao nešto raspričaju i to je uglanvom jedna grupa autora koji imaju šablonske definicije i nervira me kad jedan autor napiše očiglednu šit defku i onda dodju i ostali (uglavnom vazda isti) autori i nešto kao hvale a defka golo govnooo ...

Al znači ubedjen sam da neki namerno podstiču komentarisanje citiranjem nečijeg komentara pa mu postaviš pitanje pa se tu kao nešto raspričaju i to je uglanvom jedna grupa autora koji imaju šablonske definicije i nervira me kad jedan autor napiše očiglednu šit defku i onda dodju i ostali (uglavnom vazda isti) autori i nešto kao hvale a defka golo govnooo ...

+1 A sami će se oni prepoznati. Nego, šta ima da komentarišem, da ljudi znaju da sam dao plus ili minus? Koji kurac?

EDIT: Poenta je da ako imate nešto pametno i konstruktivno da komentarišete, komentarišite, a za priču i ćaskanje postoji čet.

sta fali kenjanju u komentarima?

Исто што и кењању (у) дефиницијама и постовима. Мало кога занима и затрпава оне коментаре који имају везе са дефиницијом.

Nije baš tako javio.. Al znači ubedjen sam da neki namerno podstiču komentarisanje citiranjem nečijeg komentara pa mu postavi pitanje, pa se tu kao nešto raspričaju i to je uglanvom jedna grupa autora koji imaju šablonske definicije i nervira me kad jedan autor napiše očiglednu šit defku i onda dodju i ostali (uglavnom vazda isti) autori i nešto kao hvale a defka golo govnooo ...

Oвако нешто:

1. Плус и звезда!
2. Хвала, драго ми је да ти се свиђа!
3. Наравно да ми се свиђа, пратим те.
4. Јој, хвала, ласкавче!
5. Приметио сам те ја још одавно.
6. :*

па дође неко други:

7. + :)

Па се ова опет захваљује:

8. Хвала! ;)

Итд итд...

Evo na primer Džoni Kurajber.. Gotivan lik, uvek mi komentariše defku, odličan autor i sve do jaja.. Al ja njega nikad nisam video da nekom napiše Da je nekom sranje defka.. Ili je on dosta niske tolerancije po pitanje kvaliteta definicije, ili je jednostavno prepozitivan lik i hoće da bude dobar sa celom vukajlijom..