Prijava

Pa njegov prvi komentar je kad je dao minus. :)

Па јеботе Саншајн, пре сам тако писао, па само џаба дође неки шабан и исхејтује ме, који ће ми курац то? Зато ни не коментаришем те дефке које ми се не свиђају.

Pa brate ako ja tebi kažem "Loksi koji ti je ovo kurac od defke ?" Nećeš me hejtovati valjda ?
Mislio sam na navalu ovih super-nolajf-5defkidnevno autora koji pišu šablon defke i napišu 1000 komentara mesečno...

Pa brate ako ja tebi kažem "Loksi koji ti je ovo kurac od defke ?" Nećeš me hejtovati valjda ?

Pa neće Loksi ili tako neko, ali ima ljudi koji hoće.

дође неки шабан и исхејтује ме, који ће ми курац то? Зато ни не коментаришем те дефке које ми се не свиђају.

Potpisujem, juče sam ostavio neutralan komentar na definiciju i popio hejt.

Pa brate ako ja tebi kažem "Loksi koji ti je ovo kurac od defke ?" Nećeš me hejtovati valjda ?

Чак ти је одговорио, нисам толики шабан да то радим.

Potpisujem, juče sam ostavio neutralan komentar na definiciju i popio hejt.

Па да, јебем га ја, не говорим ја то тек тако.

Pa šta ako te hejtuje ?
Prijavi jebotekurac ako ti je bitan skor.. Meni je bitan pa prijavim i ćao..Cilj mi je da udjem u top 100 al ovi šugavi moderatori neće da poguraju pa to tije..

Па јебига, неће ни мене у 200, па шта сад. Безвезе ми је зато што ми остају ти минуси, и онда гледам 60:10 на неку дефку која би без тога имала нпр. 60:5. О томе ти причам.

Prijavi jebotekurac ako ti je bitan skor..

Nov sam ovde, pa mi je glupo da komentarišem nekog labilnog, koji me hejtuje bezveze. Ja sam imao defku sa nula minusa, zato to govorim.

О јебо вас хејт више. Сними њега. Само једна дефиниција са мање од 100 минуса (и то зато што је новија). А овде се плашите 5 минуса.

Nov sam ovde, pa mi je glupo da komentarišem nekog labilnog, koji me hejtuje bezveze. Ja sam imao defku sa nula minusa, zato to govorim.

Имао сам и ја данас, ево сад је на 45:1, контао сам да ми је једна госпођица трансферашица ударила нусми кад сам јој написао коментар, али ми Френки саопшти да је он, тако да сам се очигледно зајебао. Углавном, има их хрпа који док им напишеш неки негативан коментар, крену да те хејтују.

I meni takodje idu na kurac sablonske defke sa sablonskim komentarima od strane sablonskih autora. Doduse, javio objasnjava komentarisanje, al' opet mi idu na kurac defke sa po 50-60 komentara i 15 ocena.
A definicije bih definisao kao govna i poneka koja valja, zbog toga i citam samo one koje pratim.

GM,
Kiza je dupli...

i ja sam pravio dupli da ostavljam negativne komentare, ne volim brate da prijavljujem hejt, mislim da sam samo jednom prijavio, a ne volim ni da me neko nalupa minuse bez razloga...

no, elem, nebitno, ja sam ostavio na nekoj definiciji otprilike komentar...otprilike..

al ste se uvezali ko na fejsu, samo se pratite i lajkujete i cmacete, i super definicija a polovina tih definicija je golo govno...

otprilike...

Има појединих аутора који су квалитетни, и из чијих се дефки примети да су начитани и интелигентни, али шаблонски пишу. Таман кренем да читам дефиницију и онда убаце нека поређења која немају везе са везом, али буду смешна, и онда ми се не чита дефка до краја али је прочитам и поштено оценим. Раније је то било занимљиво кад сам тек дошао, све ми је било смешно, сада је већ баш прешло у шаблон, и све се више тако пише, па и није превише занимљиво. Не волим дефиниције неких аутора, једноставно имају другачије размишљање од мене, и обично добију негативну оцену од мене. Што се остатка тиче, нађе се нешто јако добро, остатак је смеће које се пре или касније очисти.

GM,
Kiza je dupli...

Ne seeeeri? Au, sad sam se razočarao...

Cak, me zajebavas?...hteo sam da kazem nije neki primer za minuse ...

ko da ja postavim, "snimi njega" i turim onog blesavog bicebice, sto sam ga ja napravio...da mi lupaju minuse...imao sam po 200, trista ocena na neka gola govna od defki...

evo ova Afrika

vid ocena...

GM,
Kiza je dupli...

Не могу да кажем да ме чуди, ако јесте. Какве то везе има са оним што сам рекао?

pa objasnio sam gore...bole ga kurac za minuse, na tom nalogu...

Cak, me zajebavas?

Jok, nisam to znao, izgleda da se dobro krilo, jer inače saznam takve stvari. Nego, čiji je ako nije tajna, da čestitamo :)