Prijava

Realno, neke zene imaju zestoki kompleks. Nekima je ponizavanje da im momak nosi stvari (meni jok), a nekima je ponizavanje da zavise finansijski od muskarca (meni da). Jebiga, generalizacija je govno, kao i uvek.

mićko, ja vodim računa o sebi, reproduktivnom zdravlju, pičke materine, čak i ne spavam bez čarapa jer sam zimogrožljiva, a hodanje u kući bez patofnica mi je nezamislivo, pa opet imam bolove dva dana. tako da.. šuš! :)

Ja svuda bosa, kao da sam sa njive dosla.

Pročitao sam celu temu, samo imam da kažem da bi jedna izraelska vojnikinja (jebem li ga kako se kaže) pwnovala prosečnog muškog vojnika. Nemate pojma!

Ja svuda bosa, kao da sam sa njive dosla.

pufno, ti si muslimanka?

AИз те приче, заправо, она је изашла с мудима у сваком случају, а он је испао пичка јер бије жене.

E, takve žene i treba da bije, i to za njeno dobro

ludi čače, vama je čak žena vođa, eee! :D

Žene budite žene i radite ono što najbolje znate. Kolki kompleks imate od muškaraca kad u svemu hoćete da se izjednačite?

e, ja moram da kažem da ovo podržavam. jebemumater, što bre moramo sve isto ko i oni. imamo sva prava u nekom socijalnom smislu, što bre moramo da idemo u krajnosti. vreme je da prihvatimo da smo jednostavno različiti.

e sad, ako neka žena ima predispozicije da bude vojnik, emancipacija i jednaka prava su joj omogućili da bude vojnik, i to je lepo. i ako se zarati drage volje ćemo priskočiti u pomoć.

meni je smešno koliko su feministikinje, pa... gluve. eto da banalizujemo ovaj primer sa vojskom:

žene: hoćemo jednaka prava! hoćemo da nam se omogući da i mi budemo profesionalni vojnici! hoćemo u vojsku!!!
ministarstvo odbrane: ok, može. evo izvolte, nema problema. dobrodošle!
žene (opet, i dalje): hoćemo jednaka prava! hoćemo da nam se omogući da i mi budemo profesionalni vojnici! hoćemo u vojsku!!!

škk bre....

ludi čače, vama je čak žena vođa, eee! :D

Haha, i to samoproklamovana, a niko se nije bunio, izgleda da se ložimo na dominaciju :)

Такви би у мојој држави ишли на 15 година принудног рада.

jbg, ja najviše na ovom svetu volim sebe, i ne dam da na mene digne ruku bilo ko. Može da digne al onda će da dobije kontru, silina te kontre će da zavisi od toga kakva me je fizička sila napala, normalno da ću većom silinom da se branim i da vratim nekome za koga je ta silina potrebna i normalno da ne bih unezverio ili tako patosirao neku devojku, ali šta koji kurac ona ima da udara nekog pesnicom sve snage u nos, i to pred gomilom ljudi (znači pokušava i da ga izblamira), sve zato jer je smatrala da joj neće vratiti jer je žensko. Ja mislim da je dovoljno bilo da joj je tada raspizdio šamarčinu i aj zdravo, nije bilo potrebe da je baš nokautira...al to je tražila.

Džimi, nisam mazohista, jednostavno nisam pičkica :)
Odgajan sam kao muško, imam dva muda i kurac, nemam jamu međ nogama.
Jebiga, Džimara, druže, nisi muško :D

meni je samo krivo što mnogi, ovde, laički s'vataju feminizam. to je jedan jako bitan momenat u zapadnoj misli, filozofiji. jaako bitan, za nauku pre svega.
feministkinje nisu one koje traže "jednaka prava" i nisu u fazonu "ugradite i nama kitu, da budemo jednaki, jebemo li vam sunce!"
ja sam feministkinja od svoje 13. i baš mi je kul.

ludi čače, ;)

Christine, budi predivna i pricaj nam o tome, zaista zelim da znam. Uzeh knjigu Female Eunuch tri puta i bas nisam mogla da je citam. Hajde pliz. Otvori novu temu i pricaj, mislim da dosta stvari ne znamo.

pufnice, tvoj sarkazam nije lep i nisam mislila na tebe kada sam napisala šta sam napisala. već sam mislila na muškarce koji su u fazonu "imate svoja prava, koj kurac više 'oćete, mi smo bolji, mršte u kujnu!"

ja sam feministkinja od svoje 13. i baš mi je kul.

Al je tebi lepo, sunce babino :)

meni je samo krivo što mnogi, ovde, laički s'vataju feminizam. to je jedan jako bitan momenat u zapadnoj misli, filozofiji. jaako bitan, za nauku pre svega.
feministkinje nisu one koje traže "jednaka prava" i nisu u fazonu "ugradite i nama kitu, da budemo jednaki, jebemo li vam sunce!"
ja sam feministkinja od svoje 13. i baš mi je kul.

Upravo tako. Feministkinje ne traže jednaka prava, nego traže da žene budu povlašćene jebeno. Misle da je kul ako ne brijaju noge.

feministkinje nisu one koje traže "jednaka prava"

da ovde se potpuno slažem sa tobom, one ne traže jednakost nego pokušavaju da budu ili jednake ili superiornije u odnosu na muškarca, ni u kom slučaju ne prihvataju da su po nečemu lošije, slabije bla bla...

edit: aaa oxe što si postovao sekund pre mene, sad je ispalo kao da prepisujem!

mićko, ja vodim računa o sebi, reproduktivnom zdravlju, pičke materine, čak i ne spavam bez čarapa jer sam zimogrožljiva, a hodanje u kući bez patofnica mi je nezamislivo, pa opet imam bolove dva dana. tako da.. šuš! :)

Добро два дана, али пола јебеног месеца? Па Еву није толико болео стомак.