Prijava

Џими sez:

Ето, сви се хватају за необичне ствари. А што сам између тога одабрао 200 врхунских дефиниција, то није битно? :) Камо хвала Џимију?

Hvala ti za svaku definiciju koju si odabrao i svima nama se svidela. Zadovoljan? :D

Mada, ovo me navelo na razmišljanje. Po mom ukusu, modovi biraju odlične i definicije i postere. A čim se pojavi neki koji nije baš svima po ukusu, odmah se govori "sajt se raspao", "Vukajlija nije ono što je nekad bila" itd.

Ja kad vidim neko vnugo u odabranima, samo pljasnem minus i tešim se "ma biće bolje". Svi bi trebalo da rade tako, :D

Church na tebe niko nema zamerku mada sam ja mislio da je Džimi jer ume često da troluje, ali i takav obavlja dobro posao. Jbg, što kaže Vampir vi ste zaduženi za ovo, sami ste se prihvatili. Peki kaže da će biti profesionalan kada Kaizen odreši kesu. Prekjuče je banovao dečka jer je 'mislio' da je Džanki a pouzdano znam da nema veze sa tim! Šta, moderator si pa banuješ nekog jer ti se digao? Jbg, ako gazda misli da malo sredi stvari nek se ispruži malo.

A da nekad poslušate konstruktivne predloge?

božeee petraaaa a od kad sujeta sluša razum?

svaki predlog ili dobronamernu kritiku koju uputimo modovi doživljavaju kao da smo im opsovali majku, suviše lično shvataju....

Džime, za defke niko ništa nije rekao jer je tu sve na mestu a i posteri su do sada bili dobri. Ali ovo od jutros je bila namerna provokacija posterom Š kvaliteta.

Ljudi, što reče Lemaja ovo su sve dobronamerne kritike. Sumnjam da bih ja bio sposoban da obavljam ovaj posao bolje od vas, niti bih imao vremena, živaca a ni kvaliteta. Valjalo bi da se ponekada poslušaji saveti autora. Ima onih koji čekaju svaku vašu grešku da bi se uvukli u bulju i pokušali da upadnu na mesto moda po svaku cenu ali ima i nas drugačijih koji hoće da pomognu na poboljšanju sajta.

Lemaja, na temi od početka nema spema, ne moraš ni sada da počinješ.

Vampiru, to sa kvačicama deluje meni iz ovog ugla kao nepotrebno gubljenje vremena, ali ako smatraš da je ok, uvek možeš da predložiš na "Predlozima" pa će se kaizen izjasniti.

Роки Билбао™
Church na tebe niko nema zamerku mada sam ja mislio da je Džimi jer ume često da troluje, ali i takav obavlja dobro posao.

Ovo ne razumem, ne znam šta si mislio da je Džimi ili nije, Džimi se izjasnio koji je poster stavio u odabrane i zašto. Onaj sa gej brakom.
Ja sam vam odgovorila na gomilu pitanja koja su se javila za postere uopšteno.

svaki predlog ili dobronamernu kritiku koju uputimo modovi doživljavaju kao da smo im opsovali majku, suviše lično shvataju....

Evo ja ni jedan predlog ili kritiku nisam shvatila lično, i kada imam dilemu konsultujem se sa ljudima koji ovaj posao rade duže. Imam neka zaduženja koja obavljam i to je to. Takođe na provokacije po forumu upućene meni ne odgovaram jer su krajnje nebitne.

Mislim da je Lemajo bitno za druge i od koga kritike i predlozi dolaze. Ako neko stalno pada u vatru, svađa se, provocira druge i slično. I jednom uzme da daje predloge i ispravlja krive Drine, taj neće biti shvaćen ozbiljno. Kao o dečaku i vuku. Jebiga, 100. put niko neće verovati da je taj neko ozbiljan i da stvarno hoće nešto pametno, a ne da provocira, ili da se raspravlja. Takvo sam ja mišljenje stekla.

Mada, ja volim da čujem kritiku i predlog uvek, ma od kog dolazila, jer volim da radim kako treba ono što radim.

Držimo se sad teme. Peki, Džanki, i slično nisu tema, već posteri.

Hvala ti za svaku definiciju koju si odabrao i svima nama se svidela. Zadovoljan? :D

Нема на чему, Бара, нема на чему. :) Задовољан!

Mada, ovo me navelo na razmišljanje. Po mom ukusu, modovi biraju odlične i definicije i postere. A čim se pojavi neki koji nije baš svima po ukusu, odmah se govori "sajt se raspao", "Vukajlija nije ono što je nekad bila" itd.

Јебига, људима само лоше боде очи. Али ''лоше'' је релативна ствар. Ја се још не сећам дефиниције или постера који су били у одабранима, а да се никоме нису свиделе. Треба неговати разне стилове, разноразне врсте хумора...

svaki predlog ili dobronamernu kritiku koju uputimo modovi doživljavaju kao da smo im opsovali majku, suviše lično shvataju....

Одакле ти то? Ко тако доживљава? Ако се на мене односи, дај баци ми линк где сам тако реаговао.

Džime, za defke niko ništa nije rekao jer je tu sve na mestu a i posteri su do sada bili dobri. Ali ovo od jutros je bila namerna provokacija posterom Š kvaliteta.

Квалитет је релативан. Прочитао сам у коментарима да има доста људи којима се јако свидео постер. Видео си и сам.

Video sam, rekli su ocenama šta misle o kvalitetu.

A poster je trolčina žešća, prvo ih ti pališ a evo i Gambija sada.

daj bre sta se lozite, kajzen odabrao poster, nije znao da plagijat, u to vreme imao neka posla van sajta i tolko...

a ovo sa losi posteri se biraju kurac-palac je tolko subjektivno ko i nase biranje tih postera. biras malo (samo najbolje) bune se sto ne biras vise. biras vise (onda ne idu bas najbolji, a i okace se svi vremenom), bune se sto im los neki "kvalitet"

ajde bre, cela ta sekcija sa posterima je jedna najobicnija zajebancija koja sluzi da kajzenu donese neki dodatni dinar koliko sam razumeo, i tako je i tretirati. tako ce valjda i brze da ode na zaseban sajt...

Video sam, rekli su ocenama šta misle o kvalitetu.

Не мислим на те људе. Знаш и сам да оцене нису мерило квалитета постера, јер постере углавном гледају зиљави тринаестогодишњаци с Фејса (плеоназам?). Мислио сам на коментаре неких људи које сматрам добрим ауторима, а то је довољно.

Pa ko ih jebe kad su prženice, ovoliko vremena provedenog na sajtu...

Шта је смешно?

hahah ovaj sajt svakog dana sve vise napreduje u svakom pogledu ili tako nekako.

črčo, reci mi molim te, po čemu sam ja to spemovala? da li sam napisala "ja jebem" ili sam se samo osvrnula na psv-ov komentar? reci mi molim te gde piše da je zabranjeno dati komentar na komentar? m? preteruješ devojko.

evo da prisvitla slučajno ne pomisli da spemujem.

dešavalo se i ranije da prolaze stvari koje nikako nisu za odabrane, kako na posterima, tako i na definicijama. i često sam se sama zapitala "škk, po kom merilu je ovo dobro", pritom ne pričam o posteima/defkama koje meni lično nisu smešne, već ni detetu od 3 godine ne bi bile smešne/zanimljive/provokativne/šta god. i veoma često mi se učinilo da se namerno stavljaju gluposti kako bi se trolovalo. ne umem da objasnim taj fenomen, i bilo bi lepo da nam o prisvitli moderatori objasne.

over and out.

hahah ovaj sajt svakog dana sve vise napreduje u svakom pogledu ili tako nekako.

Па, знаш како, неки људи се труде да напредује. Ево, нпр. ја. Пишем дефиниције, трудим се да буду квалитетне колико-толико, људима се свиђају, читају их... У исто време, бришем срање дефиниције са сајта, чистим сајт од жгадије, трудим се да људима буде мање-више угодан боравак и да свако сме да каже оно што мисли, наравно без вређања. Један сам од људи који су обликовали овај сајт и учинили га овако готивним, каквим га ми данас знамо.

И онда ми дођеш ти са својих 16 дефиниција (17 на гробљу) написаних за скоро годину дана на сајту и дајеш себи за право да будеш ироничан како ''сајт све више напредује''? Не разумем такво понашање. Који је твој допринос овом сајту, па причаш тако?

dešavalo se i ranije da prolaze stvari koje nikako nisu za odabrane, kako na posterima, tako i na definicijama. i često sam se sama zapitala "škk, po kom merilu je ovo dobro", pritom ne pričam o posteima/defkama koje meni lično nisu smešne, već ni detetu od 3 godine ne bi bile smešne/zanimljive/provokativne/šta god. i veoma često mi se učinilo da se namerno stavljaju gluposti kako bi se trolovalo. ne umem da objasnim taj fenomen, i bilo bi lepo da nam o prisvitli moderatori objasne.

zajebe se covek sta da ti kazem... izvini lemajo i ostali ako vas to licno vredja. boljeg objasnjenja nema.

al mi nije jasno u cemu je problem dati samo minus i zaboraviti na to. jel vam krivo sto nije neka vasa glupa definicija umesto te odabrana?

Lemaja ne može svaki poster da bude po našem ukusu jbg, ali nekada kao da se to namerno radi. Odnos 13 prema 159, ulazi u odabrane. Jes' do mojega. Ali valjda znate šta radite, ili vam je dosadno pa palite i banujete.

Odnos 13 prema 159, ulazi u odabrane. Jes' do mojega. Ali valjda znate šta radite, ili vam je dosadno pa palite i banujete.

aj kazi mi gde je ta definicija

Па, знаш како, неки људи се труде да напредује. Ево, нпр. ја. Пишем дефиниције, трудим се да буду квалитетне колико-толико, људима се свиђају, читају их.

Pa to je sjajno.

. У исто време, бришем срање дефиниције са сајта, чистим сајт од жгадије, трудим се да људима буде мање-више угодан боравак и да свако сме да каже оно што мисли

Kaizen likes this.

наравно без вређања

Hahahaha pa naravno,koliko si puta nazvao clanove ovog sajta zgadijom?
Koliko si ih puta istrolovao i naterao da se sami izvredjaju pa ih zatim banovao...Dzimi,molim te.

И ода ми дођеш ти са својих 16 дефиниција (17 на гробљу)

Tih 17 nikad necu prezaliti :(

написаних за скоро годину дана на сајту

Stvarno nemam pametnija posla . Ja sam ovde iz nekih drugih razloga :)

и дајеш себи за право да будеш ироничан како ''сајт све више напредује''?

Ironijom se odgovara na ironiju.

Који је твој допринос овом сајту, па причаш тако?

Moj doprinos je da sam udostojio ovaj sajt mojim prisustvom. :*