Prijava

Rekla sam Lemaja da bi bilo ok da ne počinjemo sad sa spemom, a kako na većini tema započinješ sa jednom te istom poentom u sličnim oblicima, mislim da je ok da je sad preskočimo, te vickaste kometare, petru, bože svašta presvetli modovi i slično, da znamo šta misliš, preskačemo ovo:

božeee petraaaa a od kad sujeta sluša razum?
svaki predlog ili dobronamernu kritiku koju uputimo modovi doživljavaju kao da smo im opsovali majku, suviše lično shvataju....

Jer niko nema nameru da se raspravlja sa tobom o tome šta ti misliš ko je sujetan ili ne, na temi za postere i da nam objašnjavaš kako je ovo sajt. To sasvim fino radiš na pitanjima i odgovorima, pitanjima i odgovorima sa ćaskanjem i drugim temama.

Tako da sam htela da pređemo na ovo što pre:

dešavalo se i ranije da prolaze stvari koje nikako nisu za odabrane, kako na posterima, tako i na definicijama. i često sam se sama zapitala "škk, po kom merilu je ovo dobro", pritom ne pričam o posteima/defkama koje meni lično nisu smešne, već ni detetu od 3 godine ne bi bile smešne/zanimljive/provokativne/šta god. i veoma često mi se učinilo da se namerno stavljaju gluposti kako bi se trolovalo. ne umem da objasnim taj fenomen, i bilo bi lepo da nam o prisvitli moderatori objasne.

Što je i poenta teme.
Na konkretno pitanje o trolovanju je Džimi odgovorio do sada pet puta.

A što se ovoga tiče

i često sam se sama zapitala "škk, po kom merilu je ovo dobro", pritom ne pričam o posteima/defkama koje meni lično nisu smešne, već ni detetu od 3 godine ne bi bile smešne/zanimljive/provokativne/šta god.

To su neke definicije, posteri koje ste vi sami predlagali, i koje se sviđaju mnogima, hiljadama zapravo. Ni mi ne stavljamo to u odabrane zbog nas, već zbog svih posetilaca sajta. Svaka roba ima kupca.
I meni je neki poster za političare retardiran možda, ali on ima 200 komentara, i to starijih članova koji umiru od smeha i hvale ga na sva usta i predlažu. Ukusi su različiti.
A tebi niko ne brani da svaki dan predlažeš one koje voliš i da ih gledaš u odabranima.
Čak šta više, mi baš želimo da stariji članovi više predlažu i da se poradi na kvalitetu.

Celt ,o odabranom posteru od jutros govorim. I dalje je negativan skor. A definicije su ok inače. Neko je rešio da malo popali budale i eto...

roki, pa baš to... rekoh

pritom ne pričam o posteima/defkama koje meni lično nisu smešne

znači, često mi se desi da naletim na neku "gejmersku" defku, ljudi koji su u toj priči se pokidaše od smeha, meni trula defka, ali neću joj dati minus samo zato što nije "my cup of tea", i neću se buniti što je na naslovnoj. to je stvar ličnog afiniteta.... ali kad je nešto GLUPO i NEKVALITETNO onda je to glupo i nekvalitetno bez obzira na moje lične afinitete, već strogo objektivno....

elem, ova tema je osuđena na propast, ne moš modovima objasniti neke stvari, ma koliko se upinjao. na kraju, čak i da im potučeš sve argumente, njima ostaje ono nenadjebivo "ako ti se ne sviđa, idi!" koje svaki put kad izgovore malko svršnu od osećaja "moći".

over and out.

Jos tupite kitu o ovome... ja ne znam da li vas ima coravih ili priglupih, na svako pitanje je odgovoreno. Metnite katanac, nemoj sajt da obaram...

elem, ova tema je osuđena na propast, ne moš modovima objasniti neke stvari, ma koliko se upinjao.

А шта кад би ми рекли: ''Тема је осуђена на пропаст, не можеш ауторима објаснити неке ствари!''?

А? А? А? :)

over and out.

Знамо да знаш енглески. А није ти ово токи-воки, па да понављаш то у сваком посту. :)

Najveći trol ovdje je Sos, otvarač teme. :)

Izvinjavam se na oftopiku, al morala sam da naletim u ovu vašu temu, jer mi non stop iskače u posljednjim aktivnim. a sad sam se i ja upisala, da ne prođe jedna bez mene slučajno :)

moram da priznam da je i meni onaj poster glup. ne zbog slike, ne sto je i ako je trol (a relano nije, nego je samo glup brate).

al me isto tako i boli dupe sto je odabran.
jel se neko naso uvredjenim, vredjaju ga gejevi sta? samo zamislite da je onaj levo njegov cale a onaj desno caletov kolega koj doso u goste, pa ih slikala keva zajedno. ne vidim apsolutno nista provokativno u onom posteru, a ko vidi ocigledno ima nekih gej tendencija i sam...

@Dzimi http://vukajlija.com/forum/teme/28194-neko-cudno-merilo-kvaliteta?strana=3#post_1375454 ako ti je slucajno promaklo :)
E da u listu vredjanja dodajem i ono kad si prozivao rockangel i baracudu pa su te svi kolektivno iznapusavali pa ispade nisam ja to tako mislio....

Majmunovski sez:

E da u listu vredjanja dodajem i ono kad si prozivao rockangel i baracudu pa su te svi kolektivno iznapusavali pa ispade nisam ja to tako mislio....

Opraštam mu to. :)

Remac
Jos tupite kitu o ovome... ja ne znam da li vas ima coravih ili priglupih, na svako pitanje je odgovoreno. Metnite katanac, nemoj sajt da obaram...

Jebiga Remče, jeste odgovoreno do detalje, ali ako ne daš da se tupi kita još satima o jednom te istom to je ugnjetavanje slobodne govora od strane nas moderatora, jerbo se jadni članovi upinju da nam objasne neke stvari.

El ima još neko neko normalno pitanje ili da se ovo zatvara, na sva pitanja i vezano i nevezano za temu je odgovoreno.

Jel moguće da su vama samo 2 čoveka zadužena za postere? Pa nije čudo što prolaze svakakve stvari.
Inače autor čiji ste poster odabrali pravi isključivo trol postere. http://vukajlija.com/recnik/autori/24460/posters?order=time
Ne bi me iznenadilo da je to dupli nalog nekog moderatora, napravljen samo da bi trolovao na taj način. Fejl!

črčo, koliki ti problem imaš sa mnom kad si imala potrebu da samo o meni ispišeš toliki post? osećam se počastvovanom! ukoliko želiš, mogu ti poslati svoju potpisanu fotografiju da je staviš u svoj dnevnik i gledaš svaki dan! mwah!

džimi, ja pokušavam da odem sa ove teme ali mi ova črča ne da, devojčica je opsednuta sa mnom! tako da - over and out :plezi se: ;))

ne vidim apsolutno nista provokativno u onom posteru, a ko vidi ocigledno ima nekih gej tendencija i sam...

Тај рад.

Није ми промакло. Шта да ти кажем... Посвети се онда својим циљевима на овом сајту који нису дефинисање и тако то...

Lemaja samo ne želim da ti ili bilo ko drugi ostanete bez odgovora, jerbo se zanimam za postere i sklanjam ih. Do sada ti se nisam obratila ni na jednoj temi i savršeno me ne zanima šta radiš.
Ne pridaji sebi značaj koji nemaš.

Samo si upala u meni interesnu sferu kao i svi na ovoj temi, tako da mogu do tančina da se objašnjavam sa svima vama, jer su posteri moja zanimacija i gledam ih oko 800-1000 dnevno.

A to što ti imaš potrebu da tvoja tu nešto bude poslednja i da pišeš over i out nije moja opsesija već tvoja, imam ja ovde još ljudi da se objašnjavam za postere, baš sam fino počela sa sosom. Dok ti nisi počela da postavljaš 1000 zašto i da sama dogovaraš sa 1000 zato.

džimi, ja pokušavam da odem sa ove teme ali mi ova črča ne da, devojčica je opsednuta sa mnom! tako da - over and out :plezi se: ;))

Опседнута мноме. ФилологЕ један!

Okej črč, onda pogledaj najnovije postere (sve govno do govneta), počisti ako je tvoj posao, nemoj se sa nama ovde objašnjavati jer ne biraš ti trol postere.

А шта кад би ми рекли:

A šta kad BISMO mi rekli.
Filoložu jedan! :)

Е, јебига. Пвновала ме ова Лули. :)

A nisam htjela. Dok nisi prvi poč'o. :)