Prijava

ZeZaToR
Okej črč, onda pogledaj najnovije postere (sve govno do govneta), počisti ako je tvoj posao, nemoj se sa nama ovde objašnjavati jer ne biraš ti trol postere.

za današnji dan su ostavljene 3 strana i sklonjeno 40
jučeranji dan se sređuje upravo.

Na žalost NEMA kvalitetnijih najnovihih postera od ove tri strane koje vidiš pod današnjim datumom.

To je onda prestrašno! Ako je to stvarno istina onda je vreme da se ukinu posteri.

Jbg, a ko bi posle pratio Vukajliju osim nas ovde? Znaš koliko znači što ima marketing na fb.

Na žalost NEMA kvalitetnijih najnovihih postera od ove tri strane koje vidiš pod današnjim datumom.

U čoveče, a ja mislio vi niste još uvek očistili... Auuuu...

Samo si upala u meni interesnu sferu

IZVINIIIIII molim te što sam ti upala u sferu, neću više nikad majke mi! evo ovako, kad god vidim tebe na nekoj temi, ma koliko meni lično ta tema bila interesantna, ja tu neću postovati, sklanaću ti se sa puta da ne bih izazvala tvoj bes. jer kuku mene, šta ću da radim ako ti kreneš da me prozivaš i volšebno vređaš. jer sa tobom nema zezanja, ti si alfa i omega! pametnice!

OVER AND OUT (jao izvini, jesam li te sad naljutila?!?!!?)

Da, sklonjeno je od jutros, tj od ponoći 40 strana sa darkom radovanovićem, bednim pokušajima ismejavanja krkobabića i "onim osećajima..."

Pravite postere, šta da vam kažem, posteri se ukinuti neće, onda je bar vreme da se stariji članovi malo aktiviraju :)

A črčo mene ne pominješ što sam sklanjala? :P

Da, da, evo specijalno se zahvaljujemo Luliški što se od jutros pati sa mnom i današnjim i prethodna dva dana. I stotinama postera ovog tipa:
http://vukajlija.com/var/products/posters/201106/145675/ceda.jpg?1308047320

http://vukajlija.com/var/products/posters/201106/145666/kod-nje-mi-se-svidjaj.jpg?1308046935

sto se mene tice moze zakljucavanje

modovi se kriju iza kaizena a autori koriste priliku da se zale na druga nezadovoljstva

ne bi' znala o čem' se ovde detaljno raspravlja.. ali.
poruka za starije autore.. vam je tol'ko teško da prijavite poster za brisanje kada naiđete na neki koji vam bode oči kol'ko je glup?
bolje ga lepo prijavite, ništa nemate od toga što se penjete ljudima na glavu "aaaa! niste obrisali aaaa!" msm..

Može lok, Sose, al sigurno ne sa takvim zaključkom da se iza Kaizena krijemo. Čak i da je neko od nas odabrao taj poster "objasni im" - stvarno ne vidim u čemu je toliki problem.