Prijava

Како га замишљате? И кад мислите да ће Вукајлија престати да постоји? И зашто ће престати да постоји?

Ја сам јутрос имао визију да ће Јелена Тинска (не знам што ми она пала на памет) да тужи сајт, те да ће Каизен морати да искешира велику суму новца због тога и од муке и беспарице да прода сајт, па ће купац да га упропасти, људи ће се сморити и престати да долазе, на крају ће све отићи у три лепе.

ljudi ce se smoriti i sami otici, jer sve dosadi posle nekog vremena

D'ideš ti čoveče u kurac, preseče me. Rek'o sad kad vidim kaizenovo ime u prvom postu, pa da s' ubijem odma'. :)

Prestaće da postoji kada svi zaborave na njega i kada kajzi reši da iščupa kabal. . Ne verujem da će kaizen prodati sajt.

ljudi ce se smoriti i sami otici, jer sve dosadi posle nekog vremena

+ + +

Zaboravili bi je posle 10 dana.

Zaboravili bi je posle 10 dana.

+∞

Ja kad koristim internet,koristim samo zbog Vukajlije.A ljudi ne mogu otići,uvijek će dolaziti novi članovi,mlađi,koji će znati da održe sajt.A naravno da mora nekad doći kraj,samo ne znam kako.Možda kad ostari Kaizen i da sajt Džimiju,to će da bude kraj.:) sve zavisi koliko godina ima Kaizen.Ima preko 30,možda.

Ima 33. Preneće ga onda na sledeće koleno. :)

Koja misterija je taj kajzen. Nikad nije dosao na okupljanje, nikad se nije pokazao.

Неће да престане да постоји али ће да досади када скапираш да си старији од 80% људи на сајту.

Шта је са никовима који су на ћирилици? Ил' то само ја видим?

naravno da mora nekad doći kraj

Zbog cega,znas koliko sajtova ima starih jos od 1999,ali napustenih,zadnji post fazon 2004 a jos uvek aktivni,mislim na to da svako moze da se uclani i obavlja aktivnosti...mnogo sam video toga na netu

Ko zna ko stoji iza svega ovoga.Eeee.

Вратијо бих се на улице! Да пржим букснице. Иако их и сад пржим. Ал' опет.

Kaizen će otići u neki manastir, batalivši sva materijalna dobra i svjetovna uživanja. Neki članovi će probati napraviti sličan sajt (napokon da i oni postanu administratori), ali to će biti totalni fijasko.
Onda će se svi vratiti na fejs, napraviti tamo grupu "Vukajlija forever in our <3" koja će biti vrlo aktivna 17 dana. Poslije mjesec dana će se ugasiti.
Neki dovitljivac će izdati knjigu "Vukajlija" i napraviti sajt za oglašavanje iste. Za autorska prava neće morati da se brine, pošto to Kaizena više neće zanimati.
Na sajtu će se uskoro formirati forum obožavalaca, sa isprva tihim, a onda sve glasnijim, prijedlozima za obnovu definisanja, kao pripremu za drugi dio štampane verzije. Novi gazda će to na kraju dopustiti. I eto nas ponovo na početku. :)

A niste mi verovali i ismevali ste mi se kada sam otvorio onu temu na ktitoru! Nekavam, neka. Videćete vi. Svi ćemo mi u pećinu.

Nikad nije dosao na okupljanje, nikad se nije pokazao.

Како није?
http://vukajlija.com/var/products/posters/201104/101093/kaizen.jpg?1304030536

Vukajlija forever in our <3 hahahaha,to je to.

Evo vam predlog:Kad budete imali svoju đecu čitajte im definicije,pokazujte postere i malo ih uvodite u ovaj smisao Vukajlije.Sa koljena na koljeno da je prenosimo.Nema šta drugo.

Evo vam predlog:Kad budete imali svoju đecu čitajte im definicije

Jbt, umesto bajki i pesmica. Odrastanje uz Vukajliju. 'Beš mi mater, tako će i biti. :)

ko je taj kaizen uopšte? Zna li mu neko ime i prezime? Ja mislim da je ovaj sajt zavera neke vladine organizacije, neki nehumani eksperiment poput onog iz filma "The Cube".... I kad se završi ostaće samo jedan lik koji će upoznati kaizena, te će ga kaizen roknuti da ne bi širio tajnu.

Ne, sad ozbiljno... Imam život a vuka mi dođe samo da popunim slobodno vreme... Tako da ništa značajno mi se ne bi desilo...