Prijava

U jebote, od jedenja govana doguraste do carskog reza.

А јесте гледали 3 guys 1 hammer?

О, да. Мада не спада у ову категорију о којој смо углавном причали, далеко је најзајебанији од свих клипова овде поменутих. Чуо сам да су ова двојица убили петнаестак људи.

Ja nisam gledala taj snimak. Mislim, jednom sam kao pokušala da ga pronađem na netu i usput naletela na neki virus - fala bogu gde će nego na tako neko sranje da ga zalepe.

O'li mi neko kazat' šta one tu zapravo rade?

Ко оће да види одвратне фотографије, нек оде на Енциклопедију Драматику и укуца "Offended". ИФакт иа најбољу колекцију аналних пролапса на овој страни униветзума. YNC има од свега по мало.

Која болес'.

О, да. Мада не спада у ову категорију о којој смо углавном причали, далеко је најзајебанији од свих клипова овде поменутих. Чуо сам да су ова двојица убили петнаестак људи.

Да, то су већ озбиљније ствари. Ја сам чуо да их је било тројица и да су убили око двадесет људи. Али нашао сам само онај један клип у шуми, остале нисам.

Јел сте гледали 6 грлс 1 шоми?

jel to pričate o onom klipu što ima na onom Mračnjaku? gde su sve klipovi kako neko nekog ubija, kako seku na komade žive ljude i ostale boleštine??
Jel to kad oni klinci onog čoveka lupaju čekićima u glavu dok ne umre? to nisam imao hrabrosti da pogledam....to su već...jebiga, jedno je kad ljudi prave idiote od sebe jedući govna i pišaću, a drugo su ove monstruozne boleščine.
Nije mi jasno kako taj sajt uopšte postoji, kako nije zabranjen?

Да, то су већ озбиљније ствари. Ја сам чуо да их је било тројица и да су убили око двадесет људи. Али нашао сам само онај један клип у шуми, остале нисам.

Ухапшени су пре неких годину дана, фасовали су, ваљда, сви по доживотну. Мислим да само тај један клип и постоји или бар само он може да се нађе.

Jel to kad oni klinci onog čoveka lupaju čekićima u glavu dok ne umre?

Баш то.

Jel to kad oni klinci onog čoveka lupaju čekićima u glavu dok ne umre?

То ти је овај 3 guys 1 hammer.

едит: претече ме Војтек.

Јесу ухапшени, постоје на нету и слике са суђења и извештаји ваљда ал ме мрзело то да тражим. Мислим да су снимали и остала убиства, само ја нисам успео да нађем клипове. Мада могуће је и да нема на нету, ко ће га знати.

Nije mi jasno kako taj sajt uopšte postoji, kako nije zabranjen?

Мрачњак је један од милион сајтова тог типа. Нема ту шта да се забрани. Јесте дегутантно, али имаш гомилу упозорења да не крочиш на сајт, ако ти није до гледања таквих ствари.

na praksi je gledala brda porođaja, što prirodnih, što carskim rezom. i kaže da je carski rez nešto najodvratnije što je ikada videla i da je kada je prvi put gledala samo bila u fazonu "Bože.. samo da se porodim prirodno" o.o
kao, nije ni naspram prirodnog.. jer bukvalno ti sve izvade, pa vrate.. užas. pokušaj i to da nađeš na netu.. ja sam, vala, pizda po tom pitanju :D

Везе то нема зживотом.

džimi, s' ti babica? :)

Gledao sam bukvalno sve te klipove sa boleštinama, jedno veče uzeo lepo i redom sve, od lemonpartija, preko olimpiksa itd. Ništa posebno, od 2-3 komada mi nije baš bilo svejedno, ostalo je pff.

2girls1cup je soft u odnosu na ono sta sve ljudi rade da bi zadovoljili svoje seksualne fantazije, a one mogu da budu tako mracne, odvratne i zivotinjske da niste toga ni svesni. Samo kod Markiza de Sada postoji nekoliko opisa sekualnog opstenja u koje je ukljucena koprofilija(http://hr.wikipedia.org/wiki/Koprofilija).

Gledao sam bukvalno sve te klipove sa boleštinama, jedno veče uzeo lepo i redom sve, od lemonpartija, preko olimpiksa itd. Ništa posebno, od 2-3 komada mi nije baš bilo svejedno, ostalo je pff.

Javljam kad nađem nove linkove. xD

Srpski film, anyone?