Prijava

ЗА, превише се пише вицева, фора са Фејза и напушавања модулатора и админа.

protiv. jer vidimo da je to baš uspelo na posterima....

Да келте, теби. Чекај ти сад мени причаш како нису сви модови довољно вредни? Који то модови? Хоћу имена!

posteri nikad gori od uvođenja vašeg pravila,sa definicijama će isto biti!ali vi ionako uništavate sajt,zabole vas

protiv. jer vidimo da je to baš uspelo na posterima....

pa zato sto ne radimo, realno...
trebalo bi vise ljudi, i neki od vas, al kad malo bolje pogledate, onda je tim "srecnim" izabranim potpuno ista prica.

Ne verujem da moderatori mogu sve da stignu, mnogo se definicija izabacuje u jako kratkom vremenskom roku.

Ali za.

pa bas ste super izabrali nove moderatore svaka cast! Mada to ne čudi kad se zna kako su dosli na ta mesta.

protiv. jer vidimo da je to baš uspelo na posterima....

Drugi par cipela.
Moderatori, da se ne lažemo, ne jebu postere dva posto. Nas bar 10 ne uđe danima na postere.

Ovo je druga priča.

Да келте, теби. Чекај ти сад мени причаш како нису сви модови довољно вредни? Који то модови? Хоћу имена!

pa da pocnem od mene :)
a i ti isto. a i ostali.
ja odavno malo ulaganio sa ciscenjem definicija i postera, posto mi je kriterijum preostar, pa ne znam da odredim sta je za brisanje a sta ne (po meni je za brisanje oko 80% sadrzaja)

Jest pa da moderatorove definicije, ma koliko da su bezveze, prođu a ostali da se slikaju. Uostalom imaš opciju "prati" pa lepo klikneš na to, ako ti se svidi autor kako piše i čitaš kvalitetne defke. Definitivno glupa ideja.

lemaja

protiv. jer vidimo da je to baš uspelo na posterima....

лемаја, види се колико гледаш постере. Сад гледате бар 50% мање срања него раније.
Дневно изађе око 170-180 страна постера, погледајте по календару број страница у последњих недељу дана. Чак и кад се прескочи који дан или се не склања, остане највише 50 страна.

lemaja
protiv. jer vidimo da je to baš uspelo na posterima....

kontam da je to zato sto su posteri u sustini glupost, tako da sta god da modovi odobre bude govno jer medju govnima ne moz' da nadjes nista osim govana jelte.
Medju defkama ima dobrih, samo sto je mnogoo tesko naici na neku, a i kad naidjes na nju vidis skor 15-4.

Ne verujem da moderatori mogu sve da stignu, mnogo se definicija izabacuje u jako kratkom vremenskom roku.

mogu, ali je to full-time job, a veruj mi oce malo da se tesko smoris dok listas kroz nove postere i defke...

Тролујем те келте, оно за став је било упућено френкију, виш да ми је одговорио :р

Za, samo će biti potrebno još ljudi za ovu akciju. A realno postere niko od modova i ne gleda, defke su srž sajta.

Jest pa da moderatorove definicije, ma koliko da su bezveze, prođu a ostali da se slikaju. Uostalom imaš opciju "prati" pa lepo klikneš na to, ako ti se svidi autor kako piše i čitaš kvalitetne defke. Definitivno glupa ideja.

Jeste al kako ti planiraš da se novi članovi probiju pisaće,pisaće i kad vide da ne vredi odustati dobra je ta opcija prati al ako tako gledamo sajt će se pretvoriti u sektu od 50 autora koji će jedni drugima čitati definicije

Za!
I Kostića da stavite za moda.I Zezatora i Lol-a da ga drže na zemlji.Eto.

električar
Za, samo će biti potrebno još ljudi za ovu akciju. A realno postere niko od modova i ne gleda, defke su srž sajta.

Sad si me za srce ujeo :D

Elem, ja sam za, iovako sem mene i milice niko ne jebe postere, svi su na definicijama, pa ima šanse da bude dobra realizacija baš.

upravo to Dule, jebe se straji i ostalim legendama, jer njihove defke i tako i tako nakupe gomile pluseva. mi sirotinja i ovi noviji clanovi najebavaju zbog ovog, jer treba dumres da bi dobio 20tak pluseva....