Prijava

Предложем општи прелазак свих заинтересованих чланова на ћирилично писмо. Мислим да разлог нетреба да наводим...једноставно, треба што више чувати ћирилицу, јер нам је латиница ионако свуда око нас.
Могуће је да и сам сајт ОПЦИОНО добије ћирилицу.
Очекујем велики одазив.
http://www.brojanica.ch/eshop/images/T/majica_cirilica_bre.jpg

Ovo "netreba" promijeni u "ne treba". E, da, nauči malo gramatiku prije no što počneš da otvaraš temu. :)

Подржао пре неких 6 месеци :) И од тада користим само ћирилицу, на свим домаћим сајтовима, четовима, форумима...

Ја немам шта да кажем на ову тему :)))

A kako sa bracom crnogorcima da se sporazumjevamo?

Soenmeri, valjda misliš na Hrvate? :)

Ja je čuvam i bez pisanja na internetu...
Ne kapiram poentu teme, besmisleno.

ne pricajte gluosti

па и ја се питам???

A mora li pisana cirilica? To nisam bas uvezbao. Onu stampanu nekako i nabadam.

Odličan predlog, pod uslovom da tvorac sajta ozvaniči da nisu dobrodošli ljudi koji ne čitaju ćirilicu.

Пише горе ОПЦИОНО :)

Volim i jedno i drugo pismo podjednako, ali nemam potrebu da nekom dokazujem da volim ćirilicu više, zato što ne volim. I neće niko da mi nameće kojim ću da se služim, to je moja stvar i moj izbor.
Ako bude opciono, u redu.

Ја сам само за то да може у наслову дефиниције да се стави ћирилица и да се иста користи за претрагу, да не куцам стално алт + шифт. :)

Ja sam samo za to da se zna da neki od nas nesrecnika koriste Vistu, koja je, jel'te, maaaalcice anti-cirilcno nastrojena :)

Ili - da nalozimo Miskovica da kupi Majkrosoft?

И ја користим Висту и ништа ми не фали...
У сваком случају, мислим да ником не треба наметати којим писмом да се служи, ал' је лепо чувати традицију...