Prijava

Није ал јесте један лик са сајта лололо

fejd? lolol

Meni je velika želja da jebem neku crnkinju ili mulatkinju,zajebite bledunjave Engleskinje ili Irkinje,bio sam pre par godina u Londonu,ne mo'š videti dobru žensku sem ako nije strankinja.Aferim za ove što su pomenuli latino devojke.

Na kraju je i Kineskinja platila glavom,a? :)

Jok, nego svako žensko koje se oslobodi stega i kontrole društva može da radi šta joj duša ište...

Пургерице релативно лако падају на српске спике, ко ће га знати, јел жал за старом Југом, јел неко подсвесно срање, са пркосом очевима који су били домобрани, немам појма, ал се крљају к'о нечитаве лололо

Kao naše žene kad vide Turke ?

Potvrđujem mit o Makedonkama...Čim čuju da si Srbin dovoljno je da sa obližnje terase čuju Tropiko bend i odmah sledi pitanje 'Sakaš da ti go ispušam na plažata?'

Sakam.

@LOL meni je purgerski naglasak kod žena neverovatno sexy,moraću da posetim Zagreb u bližoj budućnosti. :)
@Zapata i naše Srbijanke se opasno lože na Crnogorce kao što mi imamo prođu kod komšinica. :)

Strankinje vole srpsku kurcinu

Potvrđujem mit o Makedonkama...Čim čuju da si Srbin dovoljno je da sa obližnje terase čuju Tropiko bend i odmah sledi pitanje 'Sakaš da ti go ispušam na plažata?'

Sakam.

Hahahah...WIN!

Ахахах, Запато јебем те, преврну се!
Стварно странкиње вери гуд, видо ја на филм.

Reče mi jedan čova da su Mađarice multipraktik žeMske, mogu se prilagoditi od opere do narodnjaka, fine a ujedno i perverzne, kuvaju, peglaju, rađaju decu, u krevetu tigrice... Ja od tada samo mislim o Mađaricama.

Luksdoc, ono što ti lik nije pričao je da Mađarice ne vole da ceo život ostanu na jednom...
Slovakinje su odlične, ali znaju da smaraju na duže staze, teže da budu glavne i da vladaju...

Slovakinje su odlične, ali znaju da smaraju na duže staze, teže da budu glavne i da vladaju...

Реално, ако јој ћале остави тону кулена у мираз, може да ме доминира кол'ко оће.

Ako voliš ljut has poput kulena,Mađarice su stvorene za tebe :)

Warnere, kulen će ti doneti samo ćale Srbin, kod Slovakinja hasaš kulen samo ako ga napraviš ili kupiš - miraz nije opcija.

@LOL meni je purgerski naglasak kod žena neverovatno sexy,moraću da posetim Zagreb u bližoj budućnosti. :)

Ух, кад одвале меко Ч дође ми да их... УФ!!!!

Nije da se hvalim, ali kada je otvorena tema u vezi ovoga, mogu vam reći da su Poljakinje dosta dobre. :)

Cehinje se dobro jebu...

Imala je 30 godina. Neki polumilf. :D