Prijava

Ja nekako i dalje mislim da je mađarsko piče posebno, dok ne probam neće me niko razuveriti.

I ja isto, nada još živi u meni :)

mađarsko je piče posebno

Tačno dečko,al samo da ga probaš.

Pjer dečko stavi sujetu na stranu, ako si imao devojku mađaricu i ako ti je švrljala sa drugovima iza leđa nema potrebe da bacaš hejt na sve mađarice onda!!!

strankinja - il' je seksi, il' je nimfomanka.

Petar Pan Pezo$
Pjer dečko stavi sujetu na stranu, ako si imao devojku mađaricu i ako ti je švrljala sa drugovima iza leđa nema potrebe da bacaš hejt na sve mađarice onda!!!

http://funpics.classicfun.ws/var/albums/Funpics/it's%20time%20to%20stop%20posting.jpg?m=1268347793

Uvek kad vidim ovu sliku, pomislim kako mi mačak sedi na stolu i kreće da stavlja šapu ovako :)

Ja nemam mačku, imam psa. Od kako je ostao bez šapa, odlučio sam da mu promenim i pol pa ga nazvao Mila.

Ja nemam mačku, imam psa. Od kako je ostao bez šapa, odlučio sam da mu promenim i pol pa ga nazvao Mila.

KOSXTUNICA POSLE IZGUBLJENIH IZBORA

Pa ja sam lepo pitao da neko podeli ako je imao iskustva sa Mađaricama, a vi svi kenjate bez veze...

Diskriminišeš gej i aseksualne ljude dechko!

Napisali smo ti Dub i ja.

Ma sve ti to isto bre. Ja sam sad, ove godine na moru, oplodio neku poljakinju u Grckoj i isto ko i sa ovim nasim.

Meni je zelja da jebem Ruskinju...Da ga jebem zasto...Ono,da bude surovog izgleda,da ima plave oci-da sabijaju i da bude prejebeno zgodna,a da se jebe agresivno! :D Haha