Prijava

Šta vi mislite o strankinjama, jesu li vam sehu? Koje vas najviše pale? Jeste li imali iskustva sa njima, da li vam je stari pričao kako je zviznuo neku Čehinju? Da li je istina da su Mađarice takve seksi mašine, kako se priča?

Iz pesme "Pišonja i Žuga":
"Moke je jos dodao
i to da se strankinje praskaju pravo
i da je u Zaostrogu u kampu
svaku noc drugu jebavo".....

da li vam je stari pričao kako je zviznuo neku Čehinju?

Није ал јесте један лик са сајта лололо
Ја никад странкињу нисам опалио, тако да не знам...

ne smem da pricam, zena mi na sajtu, al ima...

iste ko nase, samo se nama cini da su strankinje jebodajnije zato sto ih upoznajemo po odmorima. i nase ribe su seksi nimfomanke koje daju picke svakom ko pita kad odu na odmor ili more... cisto da znate kad vam ode riba bez vas na more, pa makar i sa roditeljima :)

ne smem da pricam, zena mi na sajtu, al ima...

Hvala, dr. :-) Bio sam prošlo leto bio blizu Worchestera, jesu malo pomasne, ali vole da se talambasaju, if ju nou vat aj min.

Hvala, dr. :-) Meni se nekako čini da je sa strankinjama lakše, da su rukohvatnije i lakše za upotrebu, a te tvoje Irkinje i Engleskinje svakako prednjače, gaće na pod i udri. Bio sam prošlo leto bio blizuu Worchestera, jesu malo pomasne, ali vole da se talambasaju, if ju nou vat aj min.

nije tacno, samo izgledaju tako. mozda kad ih upoznas na moru.

Луксдоц, ај сад измузи га да каже нешто па да га Лила остави лололо

Немој више ништа да испитујемо Келта ионако је довољно рекао :)

Ne vidim poentu u klasifikovanju riba na domaće i strane, barem po tom pitanju nimfonizma. Ako se jebe ko smrt, nikakvu razliku nacionalnost ne pravi.

Možda jedino taj momenat lažnog moralisanja ili male sredine. Pre će neka Ketrin da ti popuši na ulici u Njujorku, nego Gordanela na trgu u Budisavi.

a da znate i nase ribe su vrlo jebodajne kad se porede sa prosekom.

i da, ne zajebavam se uopste.

Kelte, jesi li ti to skovao novu reč 'jebodajna' ili mi se čini? :)

moguće, mislio sam da postoji, mogu da definišem

Radodajke su podjednako sve, ali su naše najlepše.

Mislim da ne postoji, ili bar nije definisana, tako da... :)

Добра Маџарица злата вреди. Још ако зна да кува, одма' женити. Ал' ценим да су Словакиње још луђе.

nije tacno, samo izgledaju tako. mozda kad ih upoznas na moru.

da li sada treba da se zabrinem sto zivis u stranoj zemlji na moru??? (ma jok, ne treba :) )

ti ono ladno zoves more?

Bračne svađe, zovem Dr. Phila i Oprah. :-)

Eto, najeba coek...

Tačno! Stričeva poslednja žena, od ukupno šest, je bila Mađarica. Umro je srećan.

Mađarice su takve jer im država nema more lololo