Prijava

Ja mislim da mi Balkanci, ovako fizički golemi, hedonisti i napaljeni kao zverovi, imamo šta da im ponudimo. Većina muškaraca u Centralnoj Evropi su kao nerdovi iz američkih filmova, bulje u svoje Ajfonove i Mek računare, detinjaju se, voze trotinete i imaju šeset kila u sebi.

To je i moja teorija. Jednostavno, nama je u genima da smo jebači ipo i to ove strane znaju.
Inače, moj strika oženio brazilku.

Jesmo, jebači smo, zato naše žene jedva čekaju kakvog Grka il Turčina...

pa rekoh ja,vole strankinje Serbian dick...

I naravno traže (barem u mom slučaju) da nauče kako se kaže dick na srpskom.

Samo da potvrdim da su Makedonke slabe na Srbe.

Litvanke su nimfomanke. I Svedjanke ali koliko cujem samo van svoje zemlje.

Буразер живи у Норвешкој и каже да је Норвежанкама на првом дејту секс к'о добар дан.

Мени је ортак који јебе причао да није битно одакле је риба, битно је да је ван своје средине. Београд, Будисава или Берлин. Каже да зато људи иду на летовања, а не због купања. Не бих знао, последњи пут сам био на летовању 1998. и тада сам био други разред основне.

Ja sam čuo da se Šveđanke lijepo zabavljaju u krevetu, ai Rumunke isto tako. Vele tako ljudi koji jebu. A kažu da ni Mađarice nisu loše. A i francuske crnkinje mogu proći.

последњи пут сам био на летовању 1998. и тада сам био други разред основне.

haha isto smo godište onda, samo što si ti onda mnogo veće sirotinja od mene.

Буразер живи у Норвешкој и каже да је Норвежанкама на првом дејту секс к'о добар дан.

Meni pričao ortak koji je posećivao te zemlje, i kaže da tamo nije kao ovde što mi smatramo vezom, ne pridaju toliki značaj tome, kaže da je najnormalnije ako zoveš poznanicu kući na kafu da će da dođe i da se izjebete i kao da ništa nije ni bilo.

A el ima neki iskustva sa Mađaricama? To me interesuje...

Imam ja decxko,bez zajebancije....mani ih!

A el ima neki iskustva sa Mađaricama? To me interesuje...

Nemam, ali bih voleo da imam.

bez zajebancije....mani ih!

+1

Vidi ovu dvojicu, u čemu je problem, malo su lude jel?

Decxko ne postoji dzabe izreka tako mlada a veĆ Madjarica!

Pa jebemmumater, ja mislio to izreka o seksualnom umeću, a ne ludilu...

Izbaci to malo.

Znao sam Dube, slutio sam to. Psihotične kučke aa?