Prijava

Можда (и то велико можда) да пробаш ГТА 4, а петицу заборави

Samo te grafulja jebe, sa investicijom od 100 jura moci ces da igras bukvalno sta hoces.

Мрзи ме да гуглам, да ли гта 5 има подршку за две картице тј кросфајер?

Jesu li ti te graficke flagship iz radeona?

za sve nove igrice makar da ih pokreneš sa nekim pristojnim frejmrejtom potrebna je bar R7 250
što kaže džeri, 100e. polovnjake možeš da nađeš i za 50-60e.

odličan gta 5, svršio sam

Нису сада Бароне, ал биле су пре пар година. Иам 7970 и 280х међутим морам да чекам по месец дана док посрани амд не избаци драјвере за кросфајр. Тако је исто било и са фаркрајом, серем им се у погачу

Cekaj zar crosfire ne zahteva da obe graficke budu identicne da bi radile zajedno u tom modu?

7970 имају исти чим као и 280х, тако да раде у кросфајеру. 280х је заправо само ребрендирана 7970. Требале ми за рудник, међутим оставио сам себи два комада мало да се играм сњима у 2К.

Углавном две графике су ђубар, брда се греју чак и у дојаја кућишту, мораш да чекаш драјвере и печове по месец дана. А кад стигну драјвери опет се морам јебават са резолуцијом и слично. На крају ћу продати ова два радеона и купити гтх 970, иако су ове заједно јаче. Или можда да чекам флегшип нову серију хехе

jel se siplatio rudnik?

Ja ću sad da dobijem karticu koja podržava dx11 pa ću da igram neke kurce koje lepo izgledaju... šta da skinem što ima taj dx11 a ne zahteva mnogo pošto je kartica od 60e posle cu da kupim karticu od 300e nvidia 960 verovatno kad bude malo jeftinija ne daje mi se na komp, kurve će da mi plaču...

Јест, млатило се пре пар месеци 4е по картици дневно међутим та шема је угашена после месец два. Ја сам своје све исплатио и остала ми је опрема за џаба технички :)

А што се тиче графике, узми лепо 270х са домаћом гаранцијом - мож се наћи за 90-100е. И немој узимати тај ђубар неко сачекај нове радеоне, ићи ће цене доле.

Тренутно бест бај графичка је 280х са две дине домаће гаранције, око 150-160е и сњом пржиш лаћано све на хај

Sređujem ja danas CeDeOVe i naletim na neku Leđendu Zelde igricu. Krenem da istražujem o igrici, vidim u pitanju neki kultni serijal igrica za Nintendo (maltene proglašena najboljom igračkom franžisom ikad) vidim ja od nekih 16 igrica iz glavnog serijala od 90 neke do 2015. na IGN-u ni jedna nije dobila ocenu manju od 9/10. Ova koju ja imam dobila 9,5/10. Ubacim ja CD u konzolu da vidim šta to beše, i vidim i iznerviram se. Kad sam dobio pre xx godina tu igricu (ćale mi doneo, bila konzola u servisu, pa on čovek otišao po nju, i tamo mu neki što radi uvalio tu igricu i rekao (doduše po net ocenama nije lagao) da je to trenutno najbolja igrica za tu konzolu. I tako ja lepo tad pustio tu "najbolju igricu svih vremena" odigrao jedva 20ak minuta ugasio konzolu, vratio igricu u kutiju i do dan danas je nisam ni pogledao.

Presrah ovde, ali me zanima kakva su vaša iskustva,ako ih uopšte imate, sa tim Leđendama Zelde igricama?

koliko ti je veći račun za struju bio?

koliko ti je veći račun za struju bio?

Da !

pikao samo Ocarina of Time na N64 pre nekih 15 godina i moram da kažem da je to najlepša (možda ne baš najbolja) igrica ikada izmišljena (subjektivno, ofc)

Tljane, realno, koliki ti je račun za struju bio? verujem da nisi imao ispod 5-6 napajanja od po 1200w 24/7

Ovo što kažeš za igricu, jeste da lepo izgledaju, jeste da su priče relativno zanimljive, ali eto mene nikad nije zainteresovala franšiza.

ma bre, pitanje se odnosilo na tuljana rudara, ne na tebe.

opikaj Ocarnina of time, nećeš se pokajati. ja sam tu igricu drndao oko 6 meseci, jer sam zaglavio negde, ne sećam se tačno šta, valjda treba neki kit da otvori usta da uđeš u njega da bi oslobodio progutanu princezu, ćeru nekog morskog vladara da bi napredovao dalje u priči, tako nešto. neće majmun da otvori usta, nisam znao kako da ga nateram, jbg, nije bilo neta pa neki voktru kao sada. ali, provalio sam :) I ispalo je da je to bila najteža ae da kažem ''slika'' u celoj igrici. a tek fajt s bosom, noćna mora brt.

Hoće li te kartice pojeftiniti uskoro?
EDIT
One koliko vidim poskupljuju dok ja kupim oni će da izmisle teleportaciju!