Prijava

Да покушавате да скинете који девојчурак умјесто "игрице",лијепо би било.

Ваша мајка.

jel ima još neko da ga je smorio izijem flips

gvozdene pre 9 10 dana si mi rekao da pusim kurac i drkao me, a sad i ovo

to je samo konstruktivna kritika

Izašao peč za Arkam Knight, i krek će brzo valjda.

Dosta bolje igra izgleda, fluidnije je sve, a resursi se bolje iskorišćavaju. Ovi iz WBa rekli da će još korisnicima koji su kupili AK kao izvinjenje zbog neugodnosti dati sve prethodne nastavke Betmena za dž.

Ако је неко за баш баш мазохизам ево препоруке, ја сам био у стању да разбијем и поједем монитор играјући Kingdom, прилично лепа пикселарт игра где све што можеш да радиш јесте да у улози бангавог краља/краљице који је забио заставицу у некој испиздини јашеш коња лево-десно, регрутујеш људе, улажеш новце у зидове, одбрану, проширење територије, а преко ноћи наравно преживљаваш нападе руље неке главате копилади. Ако ти скину круну и однесу је то је то, крај, испочетка, курчина.

Zna li se kad izlazi TEKKEN 7 za konzole?

ваља ли вичер двојка

какав је фарго

Valja vicer 2! Troika je odlicna ali nije ni dvojka losa!

Који Call of Duty је генерално најбољи, али да је радња смештена у други светски рат?

World at war, mozda se nostalgicari nece sloziti ali ima odlicnu rusku kampanju, plus najnoviji je od tih drugi svetski rat delova, tako da cepaj to.

Мени је жао колико је порeд ЦоД-ова ономад искулиран Medal of Honor: Airborne, који ми је једна од најбољих игара из жанра, једино што је прекратка.

Ja pikam cod keca na nekom ruskom serveru, nema ništa bolje.

дарксајдерс 2 лош није

Pozdrav drugari! Da li bi ljubazni bili da mi posaljete torent za gta 5, koji provereno radi, ne da mi se da skidam ruska govna od 40 giga, poy unapred i nemojte uplasheni bity

jel ima da se skine krekovana fufa i mogu li se komande promeni ti na one kao sto su u pesu (na dzojstik mislim)