Prijava

Koliko ja znam jos nije crack izasao

Солидна машина треба за ово

Колико сам ја схватио не толико солидна јер је енџин префарбана верзија оног за Скајрим, тако да не би требало да пресиса ни овај мој мученик са GTX460-ицом, а код Фолаута ме је реално увек болео курац да ми сваки камен има рефлексију, одсјај и милион полигона.

Шта знам, ја само читао званичне податке о минималнј конфигурацији.

Izašao i cod black ops 3, a za par dana bi trebalo i novi tomb raider. Zao mi sto sad bas nemam vremena za igranje al to mora da se predje.

Црвени барон
Шта знам, ја само читао званичне податке о минималнј конфигурацији.

Nerealni su ti zvanični podaci. Piše da je minimum 8GB RAM-a, a eno, ljudi teraju igru i sa 4GB.

Različito developeri tretiraju minimalnu konfiguraciju. Kod jednih je to minimum da bi igra uopšte mogla biti pokrenuta, kod drugih minimum označava konfiguraciju koja će na najslabijim podešavanjima terati bez padanja ispod 30fps i bez zastajkivanja, a zapravo je možeš igrati i na slabijoj mašini od toga sa čak midijum podešavanjima, a da ti fps varira od 20-40fps, sa mogućim "štucanjem" kod učitavanja objekata u daljini.

Ono što je definitivno obavezno, to je da ti je operativni sistem 64-bitni.

јел реално да већ има фолаут да се скине брт...

Svi falu taj Ispad, ali kako nisam pratio otpocetka tj nisam igro one stare igre, keca, dvoioku i sta vec je bilo... i pokusam troiku igrati i smorio se vrlo brzo...kao sto nikad nisam zavrsio ni skajrim ni oblivion ni morovind...

marko, ako imasx torent neki pristojan posalji brt

Različito developeri tretiraju minimalnu konfiguraciju.

Углавном третирају онако како им произвођачи картица кажу/плате.

јел реално да већ има фолаут да се скине брт...

Ја покушавам сад са Кодексовом верзијом, изгледа да ваља.

Био сам више у праву него што сам мислио да сам у праву, терам скоро све на максимуму са 4 године матором графичком и осам гига рама, свака људима част колико су исполирали игру, можеш да јој радиш шта хоћеш на којој год машини хоћеш. Мрзи ме да куцам колико префеноменално изгледа игра, колико није све насумично набацано као у тројци као да се поремећено дете играло са Лего коцкицама, ово је Распад јебени!

ја скидао са ипторрентс ал немам налог него остао улогован налог од бившег ортака и ехтра је сајт ал те ваљда банују ако не аплоудујеш доста зато сам на његовом налогу и који год торент да скидаш то шиба ко лудо џд

ехтра је сајт ал те ваљда банују ако не аплоудујеш доста

Zato postoji Greedy Torrent :)

bač pitaj druga ako može da mi pošalje invajt

ovo je slovenački valjda isto moraš da uploduješ dojaja je brzina
http://www.partis.si/prva

Оштрим се да скинем први Mass Effect, треба ускоро да узмем нов монитор и графичку.

Први пут сам играо са Soldier класом, сад се двоумим између Infiltratora или Vanguard-a

Ja sam 2x obrno trilogiju i oba puta sam bio Vanguard!

не могу да га питам јер не говорим са њим

Skinuo Fallout 4 sa ovog LINKA
Sa Vuze klijentom piči puna brzina, dok sa utorentom i bitorentom ne prelazi 80 kb.