Prijava

ма све ти је то курац после петице (врлд ет вор), у том што си набавио се јебеш с неким роботима и глуми кевин спејси

ја скинуо овај последњи да бих рокнуо џон сноуа који је главни негативац, исто неки роботи ласери свемири пичке материне

Marko Cod MW nije bio loš, sve posle toga je već malo ceđenje suve drenovine. Poslednje što sam igrao iz serijala je Goust. Ovo ostalo nikako da se nakanim da skinem i odigram.

да, то је четворка, сад је изашао римастер и лепо изгледа

гоустс - смеће

e wolf among us kida, ima li jos nesto na tu foru? igra mi se sad drugi deo ali nema :(

имаш бетмена и вокинг дед ал вокинг дед не бих гледао ни серију никад камоли играо игрицу

скини бетмена добар је

"Walking dead" mnogo bolji od "Betmena", ali ako nisi makar malo gledao seriju, onda je bezveze da igraš. Ako si upoznat koliko-toliko, onda je bolje nego serija. Mnogo bolje se osećaju posledice odluka od svih drugih Telltale igara.

I Scouser, ako voliš taj fazon igara, igraj i "Life is Strange" ako već nisi.

Cek batman teltejl!? Igrao sam ove normalne betmene,arkham city, assylum, arkham knight itd nisam znao za to. Vrh.

Walking dead je smece i ne postoji oblik u kom bih gledao ili igrao nesto na tu temu.

Ma de volim taj fazon igara nego vidim bila preporucena pa reko ajd skinem i ero odusevim se..Skinucu tu sto si preporucio, hvala

Walking dead je smece i ne postoji oblik u kom bih gledao ili igrao nesto na tu temu.

било шта са зомбијима уопште

бетмена иначе експлоатишу деценијама, милион различитих прича (стрипови, филмови, цртани филмови, игрице) са истим ликовима, нема везе уопште са аркам игрицама, тј. има само исте ликове капираш, више паралелних ДЦ универзума

Jedina koja mi je držala pažnju zadnjih par mjeseci. Kompletna igra.

"Walking dead" mnogo bolji od "Betmena", ali ako nisi makar malo gledao seriju, onda je bezveze da igraš. Ako si upoznat koliko-toliko, onda je bolje nego serija. Mnogo bolje se osećaju posledice odluka od svih drugih Telltale igara.

Igrao sam prvu. Sasvim solidna... ima nekih izlizanih fazona na kraju (koji je inače i dosta antiklimatičan... mislim da im ne spojlujem ko nije igrao, ali ono... mislim da se mogao iskopati i neki relevantniji lik za "protivnika" u "konačnom obračunu")
Ostalih nekih zamjerki nemam, što je zanimljivo jer generalno nijesam ljubitelj zombi sranja.

ako voliš taj fazon igara, igraj i "Life is Strange" ako već nisi.

Preporučivao sam ja već neđe LiS ođe al ne vjerujem da će se to sviđeti ljduima... mislim ako otpisuju Walking Dead samo zato što ima zombija, kako da ih uvjeriš da igra o dvije Tumblr-ašice iz Oregona, od kojih jedna ima ograničenu sposobnost putovanja kroz vrijeme, može biti dobra hah :D

-------------

E kad smo kod ovih interaktivnih novela.. dosta je drugačije ali ko nije igrao, preporučujem mu da bar proba Ace Attorney igre... Samo skinite DS emulator, podesite položaj ekrana kako vam odgovara i uživajte.

бетмена иначе експлоатишу деценијама, милион различитих прича (стрипови, филмови, цртани филмови, игрице) са истим ликовима, нема везе уопште са аркам игрицама, тј. има само исте ликове капираш, више паралелних ДЦ универзума

kapiram naravno, igrao sam sve gore navedene igrice, gledao crtane i citao neke stripove, svi su prica za sebe, filmovi da ne napominjem..Fora je sto nikada ranije nisam igrao ovakve igrice tj. Teltejl ali vidim da mi odgovara, ako je betmen na nivou Wolfa onda nece biti problema.

Skinucu i ovo sto ostali preporucuju, lako cu obrisati ono za sta se ispostavi da je sranjo

нисам гледао никад вокинг дед ал сам сигуран да постоји сцена у којој неки лик бива уједен и заражен зомби вирусом па моли ортаке да га упуцају док није побеснео и кренуо да их коље а они оклевају, као и у сваком другом зомби срању али сваком

ne znam za igricu ali walking dead je serija koja ti bez imalo blama vredja inteligenciju prodajuci jeftinu zabavu u vidu iznenadjenja tako sto jao pazi sad ubiju jako bitnog lika, svakako vredno gledanja sav sam na zeravici iscekivajuci da se... Ne.

Razbijen DeusEx. Nema na čemu.

Дајте нешто са добром причом и набијеним емоцијама

То је ПС4 ексклузива, ништа ми не значи

Jbg, nisi naveo za koju platformu oces. :`)