Prijava

честитам ти на томе

Haha pa nije je on pravio

откуд ти знаш

Posle godinu i po dana razbijen "Mad Max" kako valje. Opet CPY.

Разбијен и Just Cause 3

I "Sherlock Holmes: The Devils Daughter", sve u jednom danu. Baš su bili vredni.

Dajte mi u pvt torente za maxa i just cause ako vam nije mrsko, nisam pri kompu trenutno

Ipak vam je mrsko

Boli :(

desi barone picko jedna znas li koje na ovom nalogu pogadjaj

E imam jednu stvar za vas Roblox
Tu ima jedna igrica, phantom forces, ja se navuko
Ovo ostalo ne znam ali taj roblox nesto mapo zauzima i podrzava hiljadu igrica nekih sa tog sajta to je ime.platfirme a pf je igrica ima atacmentsi za oruzje, lepa grafika bullet mehanizam mora iznad glave zbog dropa na vece daljine iz snajpera i sve ima neki fazon sift dok ides napred pa spejs pa duplo x i onda uradis dolphin diving ili tako nesto onda poletis i mozes da se popnes na vece visine bez stepenica znaci u skoku se savijes i poletis to samo pro igraci umeju ja nisam ni znao za sve ove termine drop recoil i tako te reci sve sam sad naucio igrao sam to ko pacenik tri sata dnevno kad ne radim. Valjda to jer nisam kao klinac imao kompjuter pa me sad stize

Hahahahahaha +1000 će pogledam

бетлфилд 4 на ориџину само 5 евра, ја купио

Skinuli Denuvo developeri Homefront-a iz poslednjeg apdejta.

http://www.dsogaming.com/news/deep-silver-and-dambuster-studios-remove-denuvo-from-homefront-the-revolution/

Razbijeno par sati kasnije, naravno.

срање игрица

Pečovana, ispeglana, nabudžena. Priča se da nije kao kad je izašla... mada nisam bio u prilici da je probam.

Marko brate, zajebi igrice dete drago. Smrsaj malo, nabaci neku smislenu odecu i juri pičke. Inače će ti navjeći ljubavni uspeh biti čet sa kešeljom.