Prijava

Nisam nešto u tim vodama, pa me onako interesuje, možda skrećem sa teme: ima li kakvog repa u Srbiji van blokova?

Ја не знам, не слушам уопште реп (сем Марлона)..

ima li kakvog repa u Srbiji van blokova?

ima , ima, kako nema.
http://www.youtube.com/watch?v=gJZ0xZuW7mw

Sandonak je jebač za Čmarlona Brutala.

edit

Kapirate Čmarlon ? ČMARlon, he, he , he

Не слушам реп, ал кадна готивим Пртијевце и компанију.

Nisam nešto u tim vodama, pa me onako interesuje, možda skrećem sa teme: ima li kakvog repa u Srbiji van blokova?

THC la Familia- Vracar,Centar,Pancevo
BS- Dorcol
Kvazi rep umetnike ne bih da navodim al vecina njih nije iz blokova...
EDIT: Prti-Medak...

A jes, kad sluša NBG repere, mogao bi čovek pomisliti da je taj NBG neki Bronks gde vlada surovi zakon osvete i pravo jačeg, a u stvari koliko samo znam ljudi koji tu žive potpuno građanski i malograđanski, nalaze se na kafi u lokalnom kafiću, šetaju kučiće, otplaćuju kredite, gaje decu, idu na letovanje. Doduše, možda takvih ljudi ima i u Bronksu... Ne znam, misterija.

THC la Familia- Vracar,Centar,Pancevo
BS- Dorcol
Kvazi rep umetnike ne bih da navodim al vecina njih nije iz blokova...
EDIT: Prti-Medak...

Eufrat sad živi u Zahumskoj, viđam ga stalno lolo
Lou Benny - Ćordol
ako neko detaljno prati scenu, čuo je za Konza Šnostru, oni su moji Smederevci
Bvana je iz blokova, Ajs iz Koteža, Džutim isto
Ludi Konj je čini mi se iz Inđije
Crux je Lionac... to je to što sam se setio na prvu

A jes, kad sluša NBG repere, mogao bi čovek pomisliti da je taj NBG neki Bronks gde vlada surovi zakon osvete i pravo jačeg, a u stvari koliko samo znam ljudi koji tu žive potpuno građanski i malograđanski, nalaze se na kafi u lokalnom kafiću, šetaju kučiće, otplaćuju kredite, gaje decu, idu na letovanje. Doduše, možda takvih ljudi ima i u Bronksu... Ne znam, misterija.

Па зато што већина људи бира да живи нормално и све изгледа нормално, тако да се ови вонаби криминалци не примећују, ал' кад се удубиш мало у тај свет ситних риба видећеш да јесте таква ситуација, само што ти не живиш и немаш контакт (као и већина нормалних људи) са таквим балавцима који се труде да буду зајебани. Марлон репује реално

Pa ono i u Bronxu ljudi piju kafu i šetaju kučiće.

ТХЦ је само из центра из дринке нема ту никакво панчево ил не дај боже врачар