Prijava

Koji kinez? Ima li neki svoj kineski nalog? Skini play store apk pa ga prebaci na tel preko usb-a.

uđi na kineski app store i kucaj google u ptratragu i vidi jel ti izbacuje google play services da skineš

Ima ona zaštita, da kad formatiraš telefon, on ti posle traži da se loguješ svojim starim nalogom (za slučaj krađe telefona). El to u pitanju, on ti traži da se loguješ starim nalogom, a ti baš i nećeš/ne možeš/neseser/nederland?

Ako plati pivo ja kupujem jos dve gajbe

A pa ako neće da plati, onda nek zanemari ovaj prethodni post

Hvala na savetima... probaću nešto od ovoga.

Zna li iko išta oko hakovanja telefona?

Mlatoni i Makaronac i Seltik eto na prvu
Rađarda ne treba da navodim jelte

Glavni

Zna li iko išta oko hakovanja telefona?

Ovo pitanje će razveseliti radjarda.

може ли ме неко посавјетовати у вези са сајдлоудовањем апк игара на андроид? како то извести а да ме не сјебе као већ пар пута када сам узео прелазити неке игре, па након 40 сати играња игра престане да ради.

мислио сам да је јасно из питања да желим да избегнем плаћање.

Onda skidaj shady aplikacije kojima moras da das draw over other apps dozvolu sta da ti kazem

Skidaj sa lenov.ru. Stavi da ti prevede na engleski i rokaj.

није мени проблем скинути апликацију и сајдлоудовати је. проблем је натјерати је да ради без проблема, мислио сам да неко има искуства с тиме. конкретно, скинем игрицу, прелазим је и након утрошених пун курац сати обавијештава ме да је престала радити, да ли тражи ауторизацију, нешто, не сјећам се више. е сад сам се опет наложио одиграти једну старију игру (Chrono trigger ако коме шта значи) и видим да је на плејстору око 11 долара. није ни скупа али ја сам стипса. с друге стране, бојим се инсталирати је на дивљака па опет да ме изда након 20-30 сати.

Brt kupiš lepo new nintendo 2ds ko ja i skineš sa e shopa chrono trigger i rokaš, evo ja upravo rokam stari super mario bros 3 i super mario world

Nije čak ni skup toliko, 140 evra