Prijava

Ajde sad konkretno nabrajajte sta fali midzetu. Bez kenjanja i objasnjavanja i previse licnog utiska. Dakle:

ovo je odličan marketinški potez ove naše hrvatske stranke, moram da ih pohvalim.

Nesumnjivo, i ja mislim da...

Ček, ček...Naše?

Ček, ček...Naše?

Pa ljudi su iz Subotice valjda :)

Ajde sad konkretno nabrajajte sta fali midzetu.

Mnogo preteruje sa forama. Pola sata drvi ko najgori stendap komičar.

Pa ljudi su iz Subotice valjda :)

Dobro izvlačenje=)

Ajde sad konkretno nabrajajte sta fali midzetu.

Pored toga što izgleda kao neuspešan abortus?

Aj zanemarimo da je šovinista (meni to lično ne smeta), da igra na kartu dežurnih, krezubih patrijota koji masturbiraju na njegove kursadžijske fazone a la Srbin ga zabio Albancu/Hrvatu/Amerikancu (shvatam, radi gledanosti), kao i na kartu nezaposlenih i drugih manje srećnih u ovoj zemlji sprdanjem sa vladom dok sam zaradjuje x evrića po emisiji(i licimurje odobravam zbog gledanosti) -jednostavno nije smešan. Nijednom, ali nijednom se nisam nasmejao, a odgledao sam njegovih prvih pet šest emisija. Osetio sam jednom da mi se uvijaju krajevi usana, al to ej bilo kad se slučajno sapleo o binu i umalo pao.

Ajde sad konkretno nabrajajte sta fali midzetu. Bez kenjanja i objasnjavanja i previse licnog utiska. Dakle:

Za početak, navija za Zvezdu.

Ajde sad konkretno nabrajajte sta fali midzetu. Bez kenjanja i objasnjavanja i previse licnog utiska. Dakle:

- Kursadžijski humor modernizovan da liči na nešto ozbiljno

- Mogućnost da se napljuje sve živo i neživo što ne valja koju nije iskoristio a mogao je, umesto toga se liže sa političarima koje poziva u emisiju a pritom ih ne ismeva u emisiji u kojoj gostuju čime dokazuje da je samo još jedan klovn koji treba da zabavlja mase a ne da kaže nešto vredno pažnje.

- Koncentrisanje na Jelenu Karleušu umesto na sve estradne skotove, takođe zbog nevređanja Seke Aleksić jer je imala neki šou na Fox-u.

- Najgora vrsta ublaženog malograđanskog kvazi ismevanja političke scene koja se graniči i zalazi u odobravanje poteza vlasti. Nemanje muda da se političari bukvalno napuše kurcem, jasno i glasno.

- Ogavani gosti, koje umesto ismevanja dovodi u emisiju ne bi li im digao rejting i pohvalio njihov zadnji proliv od rada.

Oš još?

Ja mislim da bi Marinko Madžgalj bio odličan voditelj, ali BEZ GOVNJENA.

Najgora vrsta ublaženog malograđanskog kvazi ismevanja političke scene koja se graniči i zalazi u odobravanje poteza vlasti. Nemanje muda da se političari bukvalno napuše kurcem, jasno i glasno.

Ovo ponajviše.

Marinko Madžgalj bio odličan voditelj,

Marinko ima harizmu.

Dobro izvlačenje=)

Uvek :)

dobre razloge je naveo debeli pacov...

baj da vej, kad pričamo o Foksu, jel neko gledao prvu epizodu serije Mešano meso? Kako vam se čini taj koncept?

Za početak, navija za Zvezdu.

Дошло време да звездаши замерају другима што навијају за Звезду. :))

Ја гледао једну епизоду мешаног меса , занимљиво , натерало ме да не мењам канал а то је већ успех .... мада , то сам само ја ..........

Дошло време да звездаши замерају другима што навијају за Звезду. :))

Peki, ja sam samo izabrao manje od 2 zla. Prava ljubav je prvak 4. Područne lige RS - Prijedor :D

Ја гледао једну епизоду мешаног меса , занимљиво , натерало ме да не мењам канал а то је већ успех .... мада , то сам само ја ..........

Зато и питам...и ја сам имао овај утисак...поготово ми је било кул оно за Краљевића Марка...да ли ће од тога нешто да испадне...хм, видећу у среду...

Nije toliko loše ono mešano meso, očekivao sam da će da bude neko kursadžijsko vnugo ali ispade čak dobro.

Ахахахах нисам ни читао шта је кењао Ивановић. А јесте кретен. Нек му забране емисију и да га натера да каже јавно да је моју дефиницију користио као фазон у његовој усраној емисији.

Стварно, коју?