Prijava

Dakle, pravda za američku komičarku kojoj nisam zapamtio ime!

Ovo je stvarno čista zloba. Ne znam šta je ovde i kome smešno ? Možda meni nije, jer sam Srbin, al' stvarno je retardirana likuša.

http://www.youtube.com/watch?v=qIzsyKvPLEc

Ovo je stvarno čista zloba. Ne znam šta je ovde i kome smešno ? Možda meni nije, jer sam Srbin, al' stvarno je retardirana likuša.

Ma jest retardirana, ali jeste, smešno je Amerikancima, zašto da nije. Mrzi me da se ponavljam, ali ja sam se živ upišao kad Koen kenja po glavi Kazahstancima kojima telad žive u dnevnoj sobi, a brat i sestra se karaju.

Паметан човек овај Окс.

Koji Raća?

pa onaj u koloru :) jao, što menjaš bre...Raća je car! Još u koloru...to je priča za sebe...to je metafora toga da su i kriminalci izašli danas iz senke...i Raća je u koloru...

btw, Ox je u pravu sve, osim u delu sa tim da Ivanovićeva emisija nije rđava. Gledao sam samo tri, onu sa Čankom, pa sa Šabanom i Džejem, i danas sa Dekijem Stankovićem, al tu realno gosti mu je vade :) Koj moj ću ja da gledam kad dovodi Koromana ili Severinu...mislim, alo!

Inače, sad mož ispadnem otkrivač tople vode (tema o Čelzi ima 17 strana, nisam je čitao)...palimo se na nju ko najveći seljaci, eto ko što se Kazahstan palio na Borata!

Uvek ista priča na forumu. Vidim naziv teme, uđem na prvi post i počnem da čitam, prebacim se na zadnju stranicu, kad tamo, priča koja nema veze sa temom...

Što se tiče Ivanovića, neću da komentarišem ukuse, ali da li pojedincima IKO valja u životu?
Muka mi je da slušam kako se u ovoj Srbiji večito pljuje nečiji uspeh, da se mrze poznati, a da se večito cene neki iz pizde materine, i da strana govna ne smrde. Dokle god budemo tako razmišljali , nikad nećemo valjati nikome. A da ni sami sebi ne valjamo, to je opšte poznato. Ne bih voleo da mu ukinu emisiju, neka svako radi šta hoće i šta najbolje zna. Svako ima daljinski upravljač...

Треба да га укину, бре. Прво, јер је сељак. Друго, јер вређа Хрвате.
Или бар да избаци та шовинистичка срања из емисије.

Ne treba ga ukinuti,nije ni ona Amerikanka ukinuta,nek ga gledaju goveda koja vlaže na te fore a zapene kad se isto tako dira na njih...UA LICIMURI!!!!

to za hrvate je klasično medijsko prepucavanje. KOd njega su gostovali razni ministri pa mu niko nije rekao "dečko, nemoj to da radiš". Opet magarče narod.

nek ga gledaju goveda koja vlaže na te fore a zapene kad se isto tako dira na njih...UA LICIMURI!!!!

+1

А, куда види то ''око за око, зуб за зуб''? Ван из ове пизде материне сигурно не.
Шале су добре, али они претерују стварно.

Ma i treba da se sprda na račun svih. Ljudima treba smeha. Uvek će biti budala koje će padati na Tomsona u Hrvatskoj i potpaljivače u Srbiji, uostalom, pun ih je YouTube.

Ја сам гледао када је гостовао министар Обрадовић. Како је човеку било непријатно, презнојава се целу емисију. И треба кад је социјалиста

Sa ovim se ne slažem ni malo.
Smatram da svi treba da budu sankcionisani za svoje ponašanje i da niko nema pravo bilo koga da vređa.

Ukinuti Saut Park, pobrisati 50% definicija sa sajta, ukinuti Simpsonove, Borata i milion drugih zajebancija na taj fazon. Ili je ono kao lakše da ljudi nauče da prihvate šalu na svoj račun, ma koliko bila neduhovita ili uvredljiva. Koga bre boli kurac.

Опет их пуцају плекси... Е курвати, курвати...

Ukinuti Saut Park, pobrisati 50% definicija sa sajta, ukinuti Simpsonove, Borata i milion drugih zajebancija na taj fazon. Ili je ono kao lakše da ljudi nauče da prihvate šalu na svoj račun, ma koliko bila neduhovita ili uvredljiva. Koga bre boli kurac.

Amin.

Hahahahaha, kako se uzjogune odmah kad prca midžet... najbolje da je ovo mrtav ozbiljan izjavio.

Mislim da ljudi ovde ne uočavaju tanku granicu izmedju "zajebavamo ih da su glupi hrvati" i "pozivamo talibane da im pošalju atomsku bombu i ubiju poslednju ženu i dete".

Ako ja kažem da su Hrvati iskompleksirane ustaše koje vole da ližu Tudjmanova ladna jaja, to je sloboda govora. Ali u emisiji sa milionskim auditorijumom pozivati na bombardovanje druge zemlje-to nije sloboda govora. To je govor mržnje, jebi ga.

Ovo sve pod uslovom da je to što DZH tvrdi tačno (a to što su Hrvati, ne znači da ću automatski manje da im verujem nego jednom Srbinu), inače Midžet može da nastavi da smara svojim pressovskim dosetkama.

Midžet može da nastavi da smara svojim pressovskim dosetkama.

А ја нон-стоп читам да их краде одавде :/

Ovo što je reko gamby, plus ovako: ovo je odličan marketinški potez ove naše hrvatske stranke, moram da ih pohvalim.