Prijava

jedini koji opstaje godinama i cije emisije pokazuju zavidan kvalitet je Amidzic.

znam,znam , unsuccesfull trol je ansksesfl, jebite se....

Ivanovicu mrsusuboticu

миџет је спровео добро познат рецепт анимирања просечног србина. попљуј хрвате, америку, папу, политичаре, спомени курац, пичку, говно, сису, доведи неког познатог. Неће је укинути сигурно, можда убаце онај црвени круг са бројем година.

ja sam otišao da spemujev Ivanov odgovor na ovu vest svojim komentarom...

Peki,koja je to definicija?
Jbg,nisam gledala Ivanovića,kajem se.. :)

Брусе отишао сам и ја али чекам сад да одобре коментар :/

Како сви невиђено каке. Потпуно је оправдана реакција Хрвата, шта ћемо са Челси, м? Чист пример колико смо пристрасни и субјективни.

VanGoga
Peki,koja je to definicija?
Jbg,nisam gledala Ivanovića,kajem se.. :)

Тражи Новак Ђоковић у претрази, да не линкујем сад. :)

ja sam otišao da spemujev Ivanov odgovor na ovu vest svojim komentarom...

Jedno dobro delo na dan.

Aj ku noć, nedelja je, žena oće seks.

Aj ku noć, nedelja je, žena oće seks.

+2

Nikad nisam gledao Ivanovićevu emisiju, ali bih voleo da vidim gde on to i kako vređa Hrvatsku. Ako je fora onda ne treba čoveka osuđivati, kakvog god da mu je kvaltieta humor. Sve je podložno sprdnji

jedino što je interesantno u celoj zbrci oko američke voditeljke, a sada i ovde, jeste zapanjujući i zabrinjavajući stepen poverenja u medije, koji tumače informacije kako im je volja, a ljudi se lože kao idioti.

Možda su se iz DZH ugledali na tu situaciju, a možda ne govore srpski dovoljno dobro, pa nisu najbolje razumeli moje šale.

КАКАВ ИДИОТ!!!
Реално је најогавнија личност на нашој јаној сцени, љигавац јебени!

RRA je ozbiljna organizacija, koja dobro radi svoj posao

А пљувао их је кад су пуштали Фарму... ИВАНЕ ЛИЦИМУРУ!

Раћа у колору
Како сви невиђено каке. Потпуно је оправдана реакција Хрвата, шта ћемо са Челси, м? Чист пример колико смо пристрасни и субјективни.

Сви за казну да продају месо годину дана у Метроу у Софији.

Bruce
ja sam otišao da spemujev Ivanov odgovor na ovu vest svojim komentarom...

Govna!! Na svim novinskim sajtovima postoje modovi koji odobravaju komentare....NIJE FER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Сви за казну да продају месо годину дана у Метроу у Софији.

bugari imaju metro?

http://i141.photobucket.com/albums/r70/rubiblu/road_rail_vehicles_004.jpg

Сви за казну да продају месо годину дана у Метроу у Софији.

Ahah, ulogov'o sam se opet zbog ovoga. Ahahah, idi u pičku materinu, koji si ti car.

Kad smo kod pičke, žena će mi jebati mater. Idem.

Pekky, do jaja ti je ovaj novi nick Раћа у колору, overio sam! Plus za Pekky-ija.

Smatram da svi treba da budu sankcionisani za svoje ponašanje i da niko nema pravo bilo koga da vređa. Pogotovo ne pod izgovorom tzv "humora za široke narodne mase" uz takve Ivane Ivanoviće odrastaju neki klinci i posle za 15 godina ćemo se pitati što oni pale Hrvatsku ambasadu i otkud takav stav i dalje u narodu, bože svašta.
To nije humor.

Kako nije? Črčila, rušiš mi svet. Ako Saut Park nije smešan, ja ne znam šta je. Mislim i politički korektni Prijatelji su ok, ali Femili gaj, Amerikan ded i ti fazoni su mi urnebesni. A šta mislim o uticaju takvih i sličnih faktora na omladinu (i da li zbog toga treba se pale ambasade) već davno sam opevao u ovoj definiciji.
http://vukajlija.com/odrasli-u-ludilu-devedesetih/303737

Drugo, realno, u Srbiji sam retko, ali kada dođem vidim da se taj Ivanović prati. Za nivo humora koji se forsira u Srbiji, od Žikine dinastije pa do doskočica Bokija 13 - Ivanović je klasa. I ako mislite da nije duhovit, shvatite - scenario mu pišu drugi. Tu i tamo ukradu koju foru sa Vuke, ali mislim da ta emisija nije rđava.

Treće, ipak ne mogu da shvatim da je ta ekipa ovako glupavo legla na zicer. Saće morati da se izvinjavaju, onda će neki velikosrbi da kažu šta kurac pička kakvo izvinjavanje ustaškim koljačima iz Jasenovca govno to nešto i Ivanović će polako da propadne. Nije morao baš atomsku bombaju da priziva, stvarno je malo klerofašistički, što bi rekao Čanak.

Četvrto, Zapata, kralju!