Prijava

2 i po meseca. Imao sam neku jebenu operaciju a jos bilo leto. Posle mesec i po dana su izvalili da nije lepo zasivena rana i slabo zarastala pa otkinuli neki kurac i tako jos mesec dana nisam smeo da se kupam.

Kad sa, bio mali ne znam, sada maksimalno 2-3 dana kad negde putujem ili tako nesto. Inace svaki dan se tusiram a ne znojim se uopste, nego navika.

Dugo,dugo,moja tugo.

Mrzim da se kupam,ja sam ko neki ker,odbojan sam od tusa.

Cak i posle kupanja u moru kad me grize ona so,ja i dalje mrzim stati pod tus.

za vrijeme rata sam se jbg kupala kad je moglo (kad ima vode, kad imas kako tu vodu ugrijati i sl.) i to mi je jedna od ratnih trauma i mislim da sam danas zbog toga opterecena licnom higijenom, sad kad ovo sve citam shvatam i koliko sam opterecena jer se ne sjecam kada je zadnji put prosao dan a da se ja nisam istusirala makar jednom

Да будем искрен, не купам се дуго само кад је нека ванредна ситуација(болес, путовање у селендру где сви смрде и сл). Е сад, имам ја и навику да се не купам по 4 или 5 дана кад сам изолован од јавности тј. кад немам никаке обавезе(нажалост ретко немам обавеза). Ипак, ја се у просечној недељи мог живљења купам тек на два три дана, никако сваки дан јер не капирам чему то кад живим у земљи којој живим(јебите ме због изреченог до миле воље). Ипак, перем редовно ноге пошто имају навику да воњају после пола дана у патикама. Ако се ознојим пуно одмах пада купање и то стоји. Гаће мењам кад се туширам. Још увек немам потребе да мењам чешће. На колко мењате гаће кад смо већ код тога? Ајмо да поживи мало тема, не дискутује се о овоме често.

Сада ћу још чути да се неко тушира сваког дана ........ -.- О.о

Моји тестиси и споловило имају обичај да страшно завоњају на одређени временски период , обично то траје нека 4-5 дана.Значи истуширам се , променим сво одело , после 5 минута седнем за комп и осетим тај мирис .... неће да се скине па да му јебеш матер а трљао сам га темељно богами , толико да се и окаменио под тушем.Иначе тај мудашки воњ сам нестане ....

А како перете дупе , тачније чмар?Ја само дигнем једну ногу а другом повучем гуз и напрскам га водом из туша под млазом ...........

Мој човек овај грк изнад. Исти ја мада мени оде брже овај воњ. Сад кад се јави неко са методом за прање чмара... То би ме већ сморило. Де ћеш више од свакодневног купања...

до неке седме, осме године ме купали родитељи.. оно једном недељно.. пред породично благо.. једне сам недеље промашио, чини ми се...

Desetak dana na ratištu u Tuzli, kad smo spavali po nekim brdima, ko četnici, neobrijani, bez hrane i vode, a okolo samo gruvaju minobacači, kakvo kurac kupanje, još mene poslali k'o medicinsku pratnju bez lekara, ja da ih previjam, krpim i spašavam.

20 dana.

Nisam iz kuće izlazio, nisam sunca vidio, sprem'o rimsko pravo.

Treb'o sam otić na ispit onako pohovan al' nisam i kajem se zbog toga.

Zimi zakucao nedelju dana, dan-2 mоžda više, bilo hladno u pizdu materinu, a u wcu još hladnije za 5 stepeni. Konačno skupio muda na kraju pa odradio to.

3 Meseca u bolnici

nije imalo kupatilo , smrdeo sam ko zmaj

Ništa ljepše nego kada se kajmak na kiti pohvata od nekupanja pa namažeš drugarima po šnjitu i kažeš da je ABC sir , za tu količinu kajmaka potrebno je oko 8 dana bježanja od vode.

:O

Dva meseca... pod šatorom, sa jebenom puškom!

Ne mogu da veruem sta pisete, na nas stvarno treba baciti atomsku. Pa ljudi u africi su srecni kad nadju neku baru kako bi mogli da piju vodu a vama rekord 5 dana nekupanja.

Ja, evo priznajem da sam se jednom mesec dana kupo skoro svaki cetvrti dan al to je zbog toga sto sam treo da jebem neku a ona nie tela da mi da ako smrdim i na kraju se pojebe sa nekim smrdom koi ima beemve i koi se zadnji put okupo kad je srbija bila prvak sveta u fudbalu a ja ko i uvek zavrsio drkajuci.

Rekord mi je 4 i po meseca, volim da smrdim i meni nema nista lepse od onog smrada ispod pazuha. U proseku, kupam se svaki dvadeseti dan a tako predlazu i doktori jer ko se kupa cesce moze da se zarazi mirisljavitisom i onda vise nikad nece zasmrdeti vec ce non stop mirisati ko neki peder

2 dana. Prvi jer me mrzelo a drugi nisam ni oka sklopio jer sam kampovao ispred MUP-a da sredim pasoš.

Ima jedno 7, 8 dana sigurno. Kad je zima pa me mrzi da se okupam lolo

Ja se kupam kad pocnem sam sebi da smrdim.