Prijava

15ак дана, у болници лежах. Можда су ме неким штапом са крпом прали, ал' се не сећам.

Dve nedelje, kampovanje na izviđačima. Radio kao konj i znojao se a nisam se kupao. Posle petog dana više nisam ni skidao patike u kojima se stvorio gel... Gel od znoja, carstvo bakterija. Kada sam došao kući, u dvorištu sam skinuo sve sa sebe, sem gaća i prvo ušao u kupatilo. Patike i čarape su se integrisale i bacio sam ih. Gaće su bile žute i sa spoljne strane. Na to tuširanje potrošio sapun i pola litre "Biljana" šampona...

hahahahha svi imaju neke izgovore, e pa ja nemam. prije 2 godine cini mi se, bila zima, hladno minus pingvin, meni bilo smor da se kupam i jedno 20+ dana nisam.

Oko 15 dana. Riknuo hidrofor.

Riknuo hidrofor.

Зар није хидрофор оно што вуче воду из скептаре? :Д

meni bilo smor da se kupam i jedno 20+ dana nisam.

:D
Brutal iskrenost. Meni se zimi isto dešava da me mrzi jer treba dosta vremena dugrejem kupatilo i opet ga ne ugrejem kako treba. Ali najviše što može da me mrzi je pet dana, jer se dosta znojim. Tada već počinje i jarčevina da se oseća, ali baš ono...

Pa jedno 7-8 dana,bez nekog posebnog razloga.

Sedam dana u vojsci, pošto je po zimskom režimu kupanje jednom nedeljno.

pa ne znam tacno,nekoliko meseci.leti se kupam jer idem na reku pa pauziram do nove godine.okupam se u medjuvremenu ako odem na neku slavu.a za novu god se obavezno kupam

Sedam dana, proveo sam među izviđače. Takođe nisam ni srao sedam dana, tako da sam smrdeo i bio zatvoren ko konzerva...

:D
Brutal iskrenost. Meni se zimi isto dešava da me mrzi jer treba dosta vremena dugrejem kupatilo i opet ga ne ugrejem kako treba. Ali najviše što može da me mrzi je pet dana, jer se dosta znojim. Tada već počinje i jarčevina da se oseća, ali baš ono...

nema sta da se lazemo :D
ja se u zadnje vrijeme znojim mnogo ali tad i nisam bas. cini mi se da se nisam ni usmrdio kako treba (niko se nije zalio lolo) i da nije pocela kosa uzasno da svrbi vjerovatno bi sacekao jos koji dan.
ali da se razumijemo, nije mi navika da se ne kupam 20 i kusur dana :D

5-6 dana preko zime....

Hidrofor je pumpa za vodu a to je već crpna cisterna ili šta već. Povlači iz bunara i šalje do slavine. :)

Učestalost tušranja treba prilagoditi aktivnostima. Doktori čak i ne preporučuju svakodnevno tuširanje, ako nema nekog znojenja a recimo novembar je i sediš ceo dan u kući. Tad je čak i zdravije za kožu da se preskoči tuširanje tog dana.

Ja imam masnu kožu i sklon sam znojenju u pičku materinu, mislim da mi je rekord nekih 4, 5 zimskih dana iz čista mira.

Мислим до две недеље кад сам имао богиње оне велике, у осмом разреду. Страва и ужас.

Sedam dana, meščini. Bijo bolestan i nisam izlazio nigde, a znojo sam se ko at.

10 дана, колико је трајало кречење.

jebote sta ste krecili 10 dana??

Кућу.
Споља и изнутра.
Најмањи проблем је био кречење. АЛи померање орманчина, па обијање зида због мењања водоводне цеви, мајко мила...