Prijava

Hmm, možda 3-4 dana, ne sećam se kad, verovatno isto tako zimi kad nisam izlazio iz kuće i jednostavno me mrzelo da se kupam.

ja evo da vas ne lazem..
mislim da kad sam bio mali, ono oko 5 godina..bivalo je i po 2 meseca da se ne okupam..
to sam mrzeo vise nego ista na svetu
nzm..taj osecaj kad ti sve hladno pa moras da se susis da svasta radis stvorio odbojnost prema kupanju u meni
ali pravo da vam kazem nisam nesto smrdeo..nisam se ni znojio tad
bilo negde oko zime
sad redovno svake subote/nedelje
pravo da vam kazem sve sto je cesce od toga je preterivanje
osim leti kad se znojis ko STOKA!

2 nedelje dok sam imao boginje

Две ортакиње нису прале косу по 2 месеца, хтеле да им се направе природни дредови. Исукрсте.
А један лик из основне се није прао бар годину-две, ал' он је ганци, па се не рачуна.

ali da se razumijemo, nije mi navika da se ne kupam 20 i kusur dana :D

NE LAŽI SEKTO JEDNOM U MESEC DANA SE KUPAŠ

Bila jako hladna zima... pa nisam... pa... onda je došlo proleće... e onda jesam.
Tako, tri meseca.

како лупају ови што се као нису купали пар дана... откуд знате да кад сте се разболели са нпр. 9 нисте купали бар недељу, две у зависности од болести... ево ја сам сигурно кад сам имао упалу плућа као клинац нисам купао 2 недеље, можда ме кева истрљала влажним марамицама ал свеједно...

Moja profesorka biologije iz gimnazije se ne kupa možda i duže od ovog lika. Ona tvrdi da tuširanje ljušti epitele kože, te tako brže gubi elastičnost, hidriranost bla bla. Samo se sa mokrim peškirom vlaži.

Što se mene tiče, leti jednom čak 3 dana, putovali u Španiju.

ja samo 3 dana..bas sam bedna.

Kad sam pikao wow pre neke dve godine onako manijacki desavalo se po 5, 6 dana nekoliko puta...

8 dana, autobusom na eksurziji po Grčkoj!

ja samo 3 dana..bas sam bedna.

Hahaha.
To kad ti se sjeb'o bojler?

Inače, 10ak dana kad sam se izlomijo nešto.

17 dana , razloga specijalnog bez , volim miris tijela mojeg..

Контам да је било једном између 10 и 15 дана, не знам тачно. Био нешто жешће сјебан, назовимо то мини-депресијом, нисам излазио из куће, болео ме курац за цео свет, мош' мислити колико ми се јебало за купање.

како лупају ови што се као нису купали пар дана... откуд знате да кад сте се разболели са нпр. 9 нисте купали бар недељу, две у зависности од болести..

Pa ja kad sam bolestan, često se kupam. Ono, da skinem temperaturu.

Jednom se nisam kupao kao klinac desetak dana u selu, bez ikakvog razloga. Nisam ni gaće menjao. Ucrnele su se od taloženja ostataka govana iz moje bulje posle sranja.

Poznajem svakakvih ljudi sa čudnim navikama za tuširanje i kupanje. Imam ortaka, npr., koji se tušira svaki dan barem po dva puta, a uglavnom je to i češće. Ne jebe.

Poznajem čoveka u mom selu, za kog tvrde da se nije kupao godinama. Možda i vekovima. Al' redovno me izljubi kad se vidimo, ne mogu ga odbiti, odrastao sam uz njega, kuća do kuće mog dede.

Tako da ono, ima svakakvih...Nekom je dovoljno jednom nedeljno da se okupa, neko to čini svaki dan. Neko ne mesecima il' godinama :)

Se kuuu....se kuuupaam...

Eddie

ja samo 3 dana..bas sam bedna.

Hahaha.
To kad ti se sjeb'o bojler?

mhm XD

15 дана у војсци.

Мрзи ме сад да размишљам... Од Преображења, па ако вас не мрзи, ви израчунајте колико има до данашњег дана.