Prijava

Tako da, sto se mene tice, za sad i dalje ima mnogo vise takvih degenerika ovde nego tamo.

Имао сам и ја ЕИ Ниш ТВ, радио 2 деценије без проблема. После сам купио Сони који се покварио после 3 месеца, тако да, што се мене тиче, ЕИ је закон за Сони. Ако ме разумеш :)

Радије бих ишао у Хрвацке, ЦГ је шит.

Glasamo za Hrvatsku. kaizene uplaćuj to pa da idemo da se brčkamo i vaćarimo Dubrovčanke.

Dubrovačka republika bre!

Dubrovačka republika bre!

Reci to naglas, pa ćeš skupljati zube po oglasima.

komad ja bih zbog tebe došla ali...budi realna :)
I znaš li ti tipa koji se umetnički zove Đani Maršan? To je neki pevač, kao.
Evo ti primer 1990. Zadar, uplatili moj čoek i ja preko ferijalaca, imamo tamo prijateljicu, Srpkinja je, danas ne živi tamo, nebitno.
Gostuje grupa RIVA, kažem ja njoj -Ja se palim na njenu frizuru, aj vodi me da je gledam.
Kaže ajd, gostuje u selu BIBINJE jebeno jebem li mu familiju
to je pored Zadra, odveze nas ona tamo, to je neki kao stadiončić, seoski, ali je zatvoren sa svih strana, nije na otvorenom. I čekamo mi RIVU, izlazi ĐANI MARŠAN, otpeva šta otpeva i evo kunem ti se lik na kraju, doduše u jeku kampanje HDZa i okretanja volova tip dreknu u mikrofon BRAĆO HOĆEMO LI KLATI SRBE? ZA DOM SPREMNI!!
I on ode. Ja da sam mogla ja bih kao Duško kod Albukerkija počela da kopam ispod onih tribina da se nosim napolje i ja i jebena Emilija Kokić i RIVA i sve.
Znači čovek nije rekao ČETNIKE, čovek je rekao SRBE.
Ta ista postava je sutradan pevala u samom gradu Zadru, misliš da je tamo išta rekao?
Ne. To je on odradio u malom seocetu gde nema, jelte, on pretpostavlja da nema Srbina pa hajd da malo udari u mikrofon.
Ko oće da čita, ko neće ne mora, puca mi dži.

Ragužanska republika bre!

Aurora, ja sam kukavica po prirodi, ja bi' se, iskreno, usr'o.

Ahahaha u Krajini smo to rešavali na licu mesta.

Aurora, ja sam kukavica po prirodi, ja bi' se, iskreno, usr'o.

Misliš da ja nisam?
drugo
Stara je radila u firmi koja je imala odmaralište na Hvaru, preko puta beogradska neka firma, godinama letovali beograđani. I s njima je bilo belaja s meštanima povremeno, naravno ne ovako nešto ali uvek snishodljivo, uvek je bila riba kurva beogradska i ŠTA SI DOŠLA OVDI ako ne odgovori na pozive lokalnih jebača i sl. Koji će mi to kurac jebote za svoje pare???

Na žalost, vjerujem da je to bilo baš tako... Debilizam kojeg je bilo na sve strane... Ja živim i radim na tome da svijet bude bolje mjesto. Ako ne mogu promjeniti druge, mogu raditi na sebi.

ja idem u hrvatsku jer sam čuo da hrvatice vole srpsku batinu. tako sam čuo.

Na žalost, vjerujem da je to bilo baš tako... Debilizam kojeg je bilo na sve strane... Ja živim i radim na tome da svijet bude bolje mjesto. Ako ne mogu promjeniti druge, mogu raditi na sebi.

upravo tako, sebe, svoje ukućane, malo svoje okoline i to je to, ako negde imam priliku, a imala sam je, i to mi veruj, odbraniti od nekog patrijote srbskoga koji bi da kolje ili slično nekog drugog ja ću to učiniti no turizam i godišnji je tema, a pričati da ti se SIGURNO neće ništa desiti o ovom o čemu mi pričamo je besmisleno.

Idemo u Tursku!!!

ovo ako ideš porodično jer ako su dve ribe solo boga mi- neće ni tamo valjati. Išla moja bratičina pretprošle godine s roditeljima, super joj bilo, prošle samo s drugaricom i rekla je da im jebe svima mater, bukvalno su jednom morale policiju zvati. Eh, sad, ja ne znam pričam ti šta mi je rekao neko ko mi je najrođeniji a ovo što sam gore pisala je sve lično doživljeno pa gledaj.

ja idem u hrvatsku jer sam čuo da hrvatice vole srpsku batinu. tako sam čuo.

vole ako imaš love kao onaj Severinin npr.

vole ako imaš love kao onaj Severinin npr.

nemam love al imam kulen. a veruj mi, takav kulen još nisi probala.

ovo ako ideš porodično jer ako su dve ribe solo boga mi- neće ni tamo valjati.

Đe da nađem dve ribe? Znaš li ti možda neke koje bi išle?

Znam :) al ne daju koke prema tome nisu ti interesantne.
Imaš nekih budalaša odavde idu za Grčku 29.jula 195 evra cener dana pa eto, studentarija su svi skoro.

al ne daju koke

Nosim ja hloroform, niš ti ne brini. A za Grčku ne idem, em krepaš dok se dovučeš tamo, em su Bugari majku im jebem.

Не бих ишао нигде.

Јел' сте провалили билборде "1244 острва"?

Чисто информативно, у Хрватској има 1246 острва по мојим информацијама, тако да ми није јасно који им је курац.

А од тих 1244 пола су хриди и го курац.
Елем, радије бих ишао у ЦГ, него да гледам Ујке распале и још да им летујем тамо.

Brate ovi se ponapijaju u busu i ne znaju da su putovali dugo :)