Prijava

ja imam 0 dioptriju, a od 39 godina života 15 buljim u računare... dve godine sam nosio naočari sa običnim staklom iz fazona dok mi ortak nije rekao da sam pederčina što ga zajebavam...

Минус два на оба ока. Провео сам пола пубертета са ђозлама и раздељком. Сада, у деведесет одсто случајева носим сочива, а у оних десет пијаца бренд наочаре.

ja treba da nosim ali ih ne nosim.
iz dva razloga.
1. ružne su. 2. povećala mi se dioptrija.
tako da izgledam odvratno a kao da ih i nemam.
treba da odem do očnog. a mrsko mi je :)
a i treba da kupim odma' nove, naravno :)

inače, momci sa naočarima su uber hot.

Носим наочаре непуних 48 сати. Минус диоптрија, што значи да има да се наносим истих.

uu peki, sad si fra'er :D

А шта као, раније нисам био? :Р

sad si uber fra'er, pardon :D

Е, тако може. :))

На лево око једва да имам диоптрију, нешто смешно мало, ал' зато на десно око плус два или три.

Десно око ми практично и не ради, фура само периферни вид, јер је мозак све пребацио на лево око, па ми сада пуцају капилари у левом оку од напрезања па из левог полупрофила изгледам као наркић.

Pocinjem da sumnjam da su i meni potrebne, mozda paranoisem, al' skoro nisam mogao neke drugarice da prepoznam na 10 od mene, ni znak STOP da razaznam, otici cu kod ocnog pa ce da vi'm.

Јел си видео ову мачку горе?

Јел си видео ову мачку горе?

Koju? Kris? Nisam je vid'o jos od kraja školske godine. ČD

Хујо погрешна тема.

Moram da demonstriram koliko su mi naočare kul.

Јел си видео ову мачку горе?

Jel mačka slepa?

(nedje sam pročit'o da su bele mačke svetlih očiju često slepe ili gluve)

Могао си неку жешћу слику ал ае, маркетинг.
Мислио са на ону белу мачку!
:))

Ја сам негде прочитао да људи са светлијим очима боље виде у мраку од нас са тамним очима.

Ја сам негде прочитао да људи са светлијим очима боље виде у мраку од нас са тамним очима.

To je zapravo tačno :)

Haha, bolji sam od vas :)))