Prijava

Влајко сети се мудрих речи МЦ Сандокана, и све ће ти бити јасно, ако ме разумеш.

Влајко сети се мудрих речи МЦ Сандокана, и све ће ти бити јасно, ако ме разумеш.

Normalno, sad ima da zajanem ovaj bajs i da im bacim jednu bombu, Radeta mi.

Mislim, ona je realno prsla kad je došla ovde da peva. 400 dinara ulaz...pa ko će da da ovde za nju toliko para? Juče su ladno neke cure išle markerom po gradu i polivale one njene promo postere sa: Kučko! Govno! i slične stvari...pomislio sam da Rade Lacković nije mogao da dublje prodre u ovaj deo Srbije, ali ipak sam se prevario čovek je poslao ovde svoju pravu vojsku.

Juče su ladno neke cure išle markerom po gradu i polivale one njene promo postere sa: Kučko! Govno! i slične stvari...pomislio sam da Rade lacković nije mogao da dublje prodre u ovaj deo Srbije, ali ipak sam se prevario čovek je poslao ovde svoju pravu vojsku.

Хахаха! Па оне су као лајферска верзиј нас. :)) Радетова армија је неуништива!

Nikada nećete zaustaviti Radeta! Ne postoji ta Plava Šeherzad koja će sputati revoluciju! RADE LIVES!

Хахаха! Па оне су као лајферска верзиј нас. :)) Радетова армија је неуништива!

Tako je! Rade, Rade, Rade!

Sedim ja u neki fićka i vidim kako neke tri devojke šmrljaju nešto po onom posteru, a zalepili ih, mislim na postere, mali milion...Posle sam se živ pojeo što im nisam piće platio, jer su mi ulepšale dan kad sam ono video...Bilo je nešto tipa: Znam dobrog psihoteraputa za tebe...

Ako nisu skinuli to, sutra ću snimim i da aploudujem...jedino ako ne zaboravim...

RADE UTIČE!

http://www.youtube.com/watch?v=Dr4B1bMcdK4
Eeeee...Kad se samo setim pre pešes godina kad je ovo bio hit... Diskoteka u Čurugu..Muvanje u diskaću...Korpa i batine...

РАДЕ ИДОЛ МЛАДИХ!

sunglasses@night

Au, fala, čoveče, ja ladno zaboravio ovu pesmu...to je klasičan primer power folka...Pokušava nešto slično onaj Šekib Mujanović ali ne ide...Jedan je Rade.

Rade Lacković ima mačka, zove se Milisav

Раде арми, или лацко труперс? Шта је више бедес?

Nema na čemu Vlatko. Lacko Trupers zvuči zajebanije.

Раде арми, то личи на Ред арми. А они су сјебали Хитлера, где ћеш више бедес од тога. Мада може доћи и до забуне...

А и на енглеском мож да се чита као рејд арми.

С друге стране лацко је колац! на шатровачком... како год окренеш, неш погрешити са Радом.

RADE CEO VINOGRAD OBERE KAD ZAPEVA KAKAV GLAS IMA!
Ne vredi, čim vidim Radetovo ime kaps lok se sam pali. Tema JEBE!

Nastupila je RADOMANIJA! Oću bre album sa samolepljivim sličicama Radeta Lackovića!!!

Lacko Trupers zvuči zajebanije.

I ja isto mislim... koji su carevi ovi naši:

http://www.facebook.com/pages/Rade-Lackovic/111080672246373