Prijava

A da se pobunimo? Ono, organizujemo se svi iz cele Srbije putem Twitera i Facebuka i Vukajlije i da skandiramo "dole demokratija, dole obama, dole karla del ponte, dole mek donalds" (namerno sam imena stavila malim slovima) i da tražimo Kosovo nazad. A?

A da se pobunimo? Ono, organizujemo se svi iz cele Srbije putem Twitera i Facebuka i Vukajlije i da skandiramo "dole demokratija, dole obama, dole karla del ponte, dole mek donalds" (namerno sam imena stavila malim slovima) i da tražimo Kosovo nazad. A?

Таман да амерска војска предахне код нас на путу назад из Афганистана.

Ne dam bre Vojvodinu! Razumiješ? Pomaže Đembeli braćo Srbi!

A da se pobunimo? Ono, organizujemo se svi iz cele Srbije putem Twitera i Facebuka i Vukajlije i da skandiramo "dole demokratija, dole obama, dole karla del ponte, dole mek donalds" (namerno sam imena stavila malim slovima) i da tražimo Kosovo nazad. A?

http://i265.photobucket.com/albums/ii206/ClonanTheLabarian/Select%20Facepalm%20images/HomerFacePalm.jpg

Za, Lale su smorovi, nek se smaraju sami sa sobom.

A mi onda aktiviramo PVO. Jebala ih mirovna misija gde nedužni ginu.

Ironija Ming. Ironija, malo šale. Što mora na svakom komentaru gde je šala da se stavi smajli?

Немој бре Вучице да ми дираш демокрацију! Ја сам бре овде највећи борац за њу (види се по мојој слици на профилу)!

Нисмо ми те среће.

Nemoj da pustim TA peć na tebe :))) Dole demokratija! Živela sloboda! :P :)))

Нисмо ми те среће.

Nismo ni mi, jebi ga.

Нисмо ми те среће.

Nismo ni mi, jebi ga.

Aко ћемо искрено, нисмо ни ми.

Ово је једина тема која има потенцијал да престигне "религију" по броју инкарнација. Мада не могу да не приметим да, као и у случају "религије", враћа се у све тупавијој варијанти.

GM objasnio...Ne, opet ove i ovakve teme.

Ово што каже ГМ, а мислим чак да је и била тема, и још 5 варијација на њу.

а мислим чак да је и била тема

Јесте. Ено га линк горе.

Vojvodina nije krava muzara!!!!

Stultorum infinitus est numerus.