Prijava

Отцепе они мој курац, па се играју с њим... Не знам који курац ова тема и даље дише, кад се о овоме разговара у школи, на послу, на факсу, на гробљу, нема где не. Прежвакано, све је речено већ...

pa, pa, paranoja....

to je para od noja....kad ga baciš u vrelu vodu da bi posle lakše skino perje...

ili pare koje dobiješ od noja, kad prodaš noja....ili para no ja....

Modovi što ne zaključate ovo, ima toliko sličnih tema a ova je očigledno trolovska.
http://www4.slikomat.com/11/0704/twn-199755.jpg

Vojvođanski separatisti hoće da se otcepe, ali ne postoji separatistički pokret!

Zaista. Treba da se osnuje jedan.

javio
Vojvodina jeste krava muzara...samo je pitanje ko će da je muze...

A Čanak ima tako lepe, tople ruke...prosto vam milina kad krene da muze Vojvodinu....

Ма, ди би Неша, та не би он у шталу ушао ни за живу главу. Има човек преча посла око реновирања, није нег купио још једну кућу у Липовом гају...

А ви тамо далеко, нисте чули за електричне музилице ?

nismo Bobi, mi smo zaostala, seljačka zemlja...kod kude nas sve ručno....ete i seks se obavlja starinski, ručno...nema ni žive pičke ni električne..samo ruke....

Nenad Čanak i Balašević su iz Like , a glume veće Lale od Lala!

није нег купио још једну кућу у Липовом гају...

To je uradio još prošle godine.

Мatriks
није нег купио још једну кућу у Липовом гају...
To je uradio još prošle godine.

Неки дан је пазарио.

Njah,trol tema...necu se ni obazirati.

'Alo Lale, cekajte red, gde se gurate? To sto ste glasni ne znaci da ce te prvi da se otcepite! Prvo POMORAVLJE!!!! Sloboda Pomoravlju i njegovim morima!11!11

Nenad Čanak i Balašević su iz Like , a glume veće Lale od Lala!

Taj rad, svi su oni potomci Ličana i Bosanaca i sad hoće da se vrate matičnim zemljama.

Plagijat ! :)

И интерна фора, приде.

Ja sam za nezavisnost Beograda. Ne iz nekog fanaticnog lokal-patriotizma, vec cisto da prestanu svi redom da se zale na BG i krive ga za sve probleme u svojim dosadnim zivotima.

Cisto zbog ovakvih pojedinaca koji na temi o nezavisnosti Vose , spominju BG pasaluk,,,

NISU TURCI SVI 500 GODINA
KURAC DRKALI, VEĆ SU JEBALI
VAŠE PRABABE, GLUPI CIGANI
TURCI STE I VI
misliš na ove?

А да ви пробате да се уједините на једној теми,а?
Сад ће вероватно да стигне одговор: "Поента је у шарању."