Prijava

Ubačuj!
Ti ubacuješ!

Немам шта да радим па ћу да вас изрекламирам ....

Ту сам, пријављујем се!

Jeb'o majku ako sam razumeo išta, jebeš tenis. Al' prijavljujem se svejedno moram da ubijam vreme malo ovde, nemam para više.

ajde i ja. pa da vidimo kako ce to da funkcionise. samo me nervira sto ce biti paljevina koji ce svaki turnir da igraju pa mi je to malo glupo ali ok, tako je i u rl, ko vise igra bolji je...

Људи јел знате неко решење за овај проблем: Инсталирао сам седмицу, и сада неће да уђе ни у једну собу, ради само кад ја направим,само пише оно конектинг то РТМФП сервер, и лоудингује пола сата али неће да уђе

Znam ja, instaliraj XP. lolo

meni se to desilo kad sam instalirao firewall, vidi da nema win 7 neki svoj firewall pa ubaci izuzetak za haks...

U stvari povlačim svoju prijavu.

au al ste ga zakomplikovali jebo vas nole da vas jebo. ima da pucaju i kazneni u sluzbeni al dobro....

inace se prijavljujem

PS senko siso nemoj da brises postove vise! bar u ovoj temi

Одлична организација. Много ми се свиђа идеја. Можеш се укључити када хоћеш, а опет убрзо бити на самом врху :) Уопште није копликовано, можда за неке :кхм: људе из црногорске џунгле. Да не дужим, пријављујем се за следећи турнир.

Уопште није копликовано, можда за неке :кхм: људе из црногорске џунгле

muuurs siso!
jesi vid'o kako sam se trudio da ti spasim temu, a ti tako vracas...

Ма немој се љутити, то волим ја мало вас Тарзане да подјебавам.

E jbg Džanki opet ne može da igra jer je banovan :(
Dobo je da se madafaka vratio.

Prijavljujem se za sutrasnji turnir.

samo da pitam ovo, sutra u 4 dolazim, i ne znam koliko cu moci da odvojim vremena za ovo. kako da sada znam da li da se prijavim, jer necu moci da sjedim za kompom cijelo vrijeme, nesto ste ovo sabili, za mjesec dana, 12 turnira. Ja bi se prijavio, ali ne znam u kojem vremenu sam tu, koliko sam skontao turnir se igra samo jedan dan, to vam je isto lose, treba to malo razvuci.

Опа, 12 пријављених за сад. Још 4 и нећемо морати квалификације... Јоргане, пријави се ти, ако је таква ситуација нека проба да те испоштује противник. Ако се не нађете, јбг даље ће да иде онај ко буде био дуже ту. Нећемо делити казнене на овом првом турниру. Да те пишем Јоргосе?

Pisi onda, samo da pitam jos ovo, sutra pocinje turnir od 13:00, i traje do ponoci?